Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0792 03:36:29
EUR 37.0014 03:36:29
USD 34.2615 03:36:29
ALTIN ONS $2745.1500 03:36:29

Grafiği gönderen: ASRN

TEKRAR HATIRLAYALIM!

Yorumlar (70)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Buna layk verebildim :)

melay için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

msar_ ()

@ASRN usta tam da dediğiniz gibi bu tarz insanları düşünüp zamanı zayi etmeye değmez nekadar emek verdiğinizi hepimiz biliyoruz

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Eleştirmek iyidir.
Fakat kişileri eleştirmeden önce
Kendi sayfanıza girip geriye dönük 50 kadar yorumunuzu okuyun..
Ne demek istediğimi idrak edersiniz.

garibinbiriişte için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

melay ()

Selam @ASRN hocam,
Kendini bilmezlere bir şeylerİ beyhude ifade etmeye calışmayınız lütfen; sizin o kadar
"ucuz zamanınız yok" En güzele emanetsiniz :) @melay

2BeğenmedimŞikayet

Denge27 ()

En güzel cevap olmuş üstadım selamlar saygılar..

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İsingucun rastgitsin hocam , rica ederim gülün geçin Allah razı olsun sizden de tüm emek verenlerdende...

Nediyelim bizi bilmeyen ne bilsin bilenlere cümleten selamün aleyküm bereketli kazançlar dilerim:)...

1BeğenmedimŞikayet

Zeynep03 ()

Hocam emekleriniz çok büyük Allah razı olsun sizden

16BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam ca hil insanalr davul gibidir, sesi çok çıkar ama içi boştur

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

E. genler dikkat çekmek için takipçisi fazla olan, çok soru sorulan üyelere satşır. Chille uzun konuşmak israfa girer ilkesince uygun yollu halletmek gerek.

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ya vallahi haksızlık billahi ya, özel danışman gibi neyin yar, gilamasindalar bunlar?

Bunu @calculator yaptılar burda surda sahitsiniz... şimdide bikaç kişi hergün gelip laf söylüyor , yahu hadi onlar biliyor NEDEN yardımcı olmuyorlar madem nerelerdiler... soğutup , üzmek yollamak görevleri... daha birinin bı destek direnç attiklarina şahit değilim.. hadi bunlara inanmıyorlar tek kazandiralardida kendi yontemlerini deselerdide susaydik bı saygı duyaydik...

Hayır madem millet zararda ozaman gelip dusurmeselerdi hergün boş boş yaza yaza hani milleti dusunmüsler ya güya... Sanki milletin karına ortakmisinizki, zarariyla catiliyor.. Kim kime zorla mal aldirmista , sattirmis sanki zarara düşmüş bu ne saçmalık... Neredeydi bunlar? ))) borsa yuksekkken niye gelip yazmiyorlarda aman 11lerden 8000binler gelecek diye uyarılarımi olmuş sanki, düşüncemi akillarina gelmis... :)

0BeğenmedimŞikayet

Antalya99 ()

Amma saçmalamışsın...
ADAM @ASRN sadece teknik verilerden hareketle bu sayfadaki kişileri bilinçlendirmeye, varsa kayıp yaşayan hiç olmaz ise bu kişilerin daha az kaybetmelerine yardımcı oluyor. Kaldı ki hiçbir zaman tekniğin yüzde yüz çalışacağını da söyleme di... Adeta bir hoca gibi emek harcıyor. Hiç olmaz ise emeğe saygı göster ki adam desinler.

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Merhaba hocam SELVA nasıl sizce hayırlı işler dilerim

0BeğenmedimŞikayet

yunus_16 ()

Şimdi baktım iş yatırım da iki fon biri yüzde 19 diğeri 23 küsur zararda. Kim aldı? Ben aldım. @ASRN üstadın mı suçu benim onun bunun hisse, fon vs alması. Herkes para peşinde. Suçlu aramasın kimse. Risk bildirimine onay veren zararı da kabul edecek. Etmeyen istop olcek.

toriçelli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Onlar ses çıkart miyorken senin sesinin çıkması da garip bir durum. Herkesin parasi cebinde, parasını borsaya sokmayı düşünen akıl sahibi kişiler, başkasının aklına bakmak yerine öğrenmeyi tercih ederlerse senin gibilere de ihtiyaç kalmaz. Saldırmak yerine o zaman ses çıkartmayan garibanlara da sen yardım ette kurtarıcı sen ol olur mu. @ASRN kardeşime de dokunma

1BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

Sen nereden türedin bire. Herhalde hiç işin gücün yok senin. Bu sataştığın Dostum Bist ailesinin en tevazu en beyefendisi. Herkese yol gösterir ama hiç kimseye al- tut- sat dememiştir. Herkeste akıl var mizan var. Ama senin maksadın belli üzüm yemek değil bağcıyı dövmek. Burada sana yedirmezlerde dövdürmezlerde.

0BeğenmedimŞikayet

yunus_16 ()

Bu bulaşıklar da türedi gidiyor, bozulmadık yer kalmasın. Üstadın birinci tavsiyesi yol yakınken dönün, korkuyorsanız girmeyin. Giren de sorumluluğunu alsın kendisi.

3BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Üstat var olunuz da.. Tevazu da bir yere kadar.. Bunlar bitmez malumunuz.. Sayfaya bir küsseniz inanın o sayfa öksüz kalır.. Saygı ve sevgiler:))Yatırım tavsiyesidir...

0BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Sizde eksik olmayın hocam
Sayfada üslup yaklaşım ve insani yaklaşım olarakta katkınız büyük.
Hayırlı kazançlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

HFZ ()

Yıllardır uzaktan takip ederim. yakın zamanda kendisi ile istişare yaptım. Ama söyledikleriniz hocaya ve ahlaki değerlere uygun değil. Suç ispat ister. Öyle ispat olmadan her ağzına gelen söylenmez. Edep.

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sağolun Eksik olmayın

Nurr06 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam bunlar sizin teveccuhleriniz benim ustalık üstadlık hocalık gibi bir amacım yok bana bir faydası da yok tek bir derdim var sayfada kaldıkça dostların bir şeyleri doğru yapmaya başlaması

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Sanal sayfanın üstadı çekti gitti, sıra bu sayfanın üstadına mı geldi? .. @ASRN üstat bu sitenin hem en kıdemlilerinden, hem de en değerlilerinden.. Ülke ne hale gelmiş? .. Karşılıksız verilen emeğe bile saygı kalmamış.. Edep yahu(:

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Asrn hoca hoca teknik ne derse onu der kimseye al, sat, tut demez.

2BeğenmedimŞikayet

Nurr06 ()

Şu platformda bunu söyleyeceğiniz en son kişidir sn @ASRN kendisi ile hiç işlem yapmadım lakin böylesi haksız ve çirkin bi ithama sessiz kalamadım..

1BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Kardeş hakka gurme ekbette zarar kötüdür ama @ASRN hocamızı uzun süredir tanıtım bilirim valla her konuda onun dediklerini dinlese biri asla zarar etmez ki sen haksızlık ediyorsun bir hezeyana gelip hocamıza iftira atma lütfen. @ASRN Hocam ızı kusturuo burada ondan istifade işletmemize engel olma halka girme yazıktır kendine de hakla girip günah işletme vallahi ayıptır günahtır lütfen özür dile böyle yapma

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Bütün dünya senin gibi fitne çıkaranlar yüzünden kavga halinde.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum