Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 02:24:02
EUR 34.7865 02:24:02
USD 32.4406 02:24:02
ALTIN ONS $2334.0000 02:24:02

Konu: Düşmeyen yorum

İnşallah, ekran attım düşer

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alt yorum hâlâ geçerli! ama bir açıklama yapayım...
27.53 Altın a dokundu bu düzeltme en az 26.30 max 25.4 e kadar olmalı sonrasında 30 ları tekrar dener diye düşünüyorum, asıl büyük düzeltme 30-32 arasından, grafik oluştukça netleşir! Ama benim beklentim 30.5-30.7 gibi bir yerden 23.9 yakmasıydı... açıkçası büyük düzeltme (yüzde 20-22'lik olan)süreci uzadı bana göre...
Attığım 45'lık grafikte Fibonacci destekleri var isteyen bakabilir! az önce alt yorum olarak atmıştım.
Hayırlı aksamlar

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

gümüş ons yol haritası alt yorumdaki gibi olabilir

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bu gümüş ons buradan direk 30.54-7 yaksa iyi olacak! yoksa yol biraz zikzaglı olacak gibi duruyor, başınız dönebilir:)
Alt ekranda belirttiğim 27.53 Altın a dokunursa 25 lere kadar salıp,30 ları tabelada yakar 23.9 civarına sert düşebilir sanki... şimdilik 27.53 altına dokunmadıkça üst hedefleri geçerllliğini koruyor! Ama 45 dklık zaman dilimine kadar olan grafiklerde ki rsi negatif uyuşmazlıkları atıp gitmek isteyebilir! saatlikten sonraki grafikler yükselişi hâlâ destekliyor...
Hayırlı akşamlar diliyorum arkadaşlar
Net yazmaya çalıştım inşallah doğru anlaşılır ve yorum düşer...

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ihtimaller alt yorumda

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Çok büyük düşüş değil! düzeltme! böyle yükselişe böyle düzeltme diyelim:)

Jungheinrich için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

grafik günlük olduğundan zaman alır

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Yazınızı okudum şimdi ustam kusura bakmayın, çok büyük bir düşüş yazdığınız ve beklediğiniz gelirmi hakikatten

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alt yorumda yazıyor çıkmadı mı?

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Ben bekliyorum ustam , nereye kadar düşüş bekleniyor acaba

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Alım bekleyenlere net bir uyarıydı bu ayrıntılar alt yorumda...

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

gümüş onsun fotosunu çektim alt yorumda:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

normalde 30,5-30,7 görüp giderse 23,9 benim beklentim ama gelmesi zaman alır

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Loss hoca 23.80 altı yok diyordu sizde en az 23.90 demişsiniz :) fazla da karıştırmamak lazım . 23.90 iyidir.

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Allah yardımcısı olsun İnşallah tez zamanda sıkıntıları hallolur insanlara yardım edene Allah da yardım eder

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

umarım faydalı olur

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Periyot hocam görüşüyorsanız yine de söyleyin istifasını kaldırsın yine gelmesin :( sonra belki uğrar.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Hocam aldım ekran resmini emeğinize sağlık teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

sıkıntıları var, bu aralar biraz sayfadan uzak durabilir

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

Eline sağlık @Periyot gayet net yazmışsın
Los neden istifa etti bir sıkıntı mı oldu senin bilgin olur?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum