Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0896 07:51:38
EUR 35.0484 07:51:38
USD 32.1423 07:51:38
ALTIN ONS $2391.2850 07:51:38

Konu: uyarı

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Nasıl Alcan yılmaz usta bankalar tatile girdi ya makasın açılmadı mi

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sıkıntı yok gümüş yerine aldıgım platınden krdayım şu anda yalnız yatınkı verıye kadar kar almak gerek mı karar veremedım

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Elimde 2 kg biraktim ne olur ne olmaz iyice kopmayım dedim.

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Dün Aldım Bugun ful çıktım yine 5 gün tatil riske girmeden kârımı aldım dolar a döndüm.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Keske satmasaydin gümüsleri kardes, sana dedik ya herru ya merru, dilimizde tüy bitti. Bak RESAT ustaya, hala %80 gümüste.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Şimdilik koşan attan inilmez diyoruz ama at tökezlediğinde arazi olmak lazım:)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Yarınki verıye kadar yukselıs devam edebilir. verı oncesınde riske gırmek ıstemeyenler satış yapabılrler. Kar satıslarına başlamak nasış olur bılemedım platınde de aynı durum sozkonusu olabilir ytd ancak metalsız kalmak da iyi değil

elektrohakan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elektrohakan ()

Üstadım ne dersin daha gidermi bu parlak teneke. 2 yıldır bekliyorum azcuk daha sabredeyim mi :)

0BeğenmedimŞikayet

veysi2121 ()

Bu gümüş bizimle eğlenir aylarca bekledik yürümedi sattığımız gibi yürüdü

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben de full platın ve paladyumdayım gumusten kısmetımızı 27.10 da alıp cıktım:)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Bu stratejiniz benim de aklımdan geçen strateji ama daha yapmadım elimde 50 kg var birazını dolar a parite edeyim 5 kilo gibi bir şey .. biraziyla hareket etmek istiyorum ama daha karar veremedim yarında Fed var inşallah piyasayi mahvetmez

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bereketli olsun üstad, biz platini ucurmaya kararliyiz:) iyi gidiyoruz simdilik, gümüs dün 27.65 almistim, 28.10 geri verdim, bereket versin. Verilerden sonra asagi gelirse duruma göre tekrar alabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim. Ben zaten nereye yükselirse yükselsin % 50 sabit bırakacağım inşaallah, çok büyük kâr elde ettim yukarı devam etse de üzülmem isterse uzaya çıksın şimdiye kadar hiç bakakalmadım hep düşen bıçağı üzerine atabileceği seviyeden başlayarak aralıklı tut koşan atın yükünü de geri dönüş yapabileceği seviyeden başlayarak aralıklı hafiflet stratejisiyle ilerledim % 80 gümüşteyim şimdiye kadar geri dönüş yakalamadığım olmadı. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hayırlı olsun sen de ya herru ya merru stratejısinden istifade edersın ınsallah ancak sattıjtan sonra yukselmeye devam edıyorsa da bakakalmal yerıne oyuna dahil olmak ıyıdır

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0,90134 ten bir miktar gümüşü dolar a geçtim % 80 civarı gümüşteyim. Eğer çıktığımı hem dolar hem gram artırarak geri girme fırsatı vermezse 2020 den beri devam ettiğim stratejimi bırakıp % 50 ye kadar aralıklı olarak yukarı doğru dolar cinsinden artan oranlarda çıkabilirim üstte sınır yok. Şimdilik her zaman olduğu gibi çoğunu tut azıyla kâr al geri dönüşte de yerine koy stratejisiyle devam inşaallah. Bakalım sinek az mı yoksa çok mu kaybetmeye karar verecek? Bakalım koşan atın yünü hafifletmek mi doğru aksi mi hep beraber görelim.
@Ahmetsaim @Cihanara
09,04,2024 saat 12 24

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sinek in aşağı yeltenmesi durumunda % 20 ye tamamlayacağım çıkış rakamım artık o kadar yukarı giriş rakamım da o kadar aşağı kayacak.2020 de de aynısını yaptım sabır, şu ana kadar verdiğim rakamlar geldi takip eden stratejimi mantıklı bulan olduysa gene acele etmemek taraftarıyım ne kadar vızıldarsa o kadar ezeceğiz inşaallah. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet hedef geldi snekcik çok kaybetmek yerine az kaybetmeyi tercih etmiş kısa takibe başlıyorum kısmet olursa gümüşteki çıkış miktarımı % 20 ye tamamlayacağım inşaallah. Makas şu an izin vermiyor 0,8801 0,9072

doğru strateji her zaman kazanır snek her zaman kaybeder. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Allah korkusu olan sayfada bilgi kirliliğine mesaj kalabalığına sebep olmaz arkadaşla pek çok konuda zıt görüşleri savunuyoruz ben onu o da beni takip ediyor demek ki engelci değil görüşü neyse onu savunuyor. Ben de zaten engelli kimse yok eleştiriye hep açığım. Kimseye hakarette edilmemeli alay da sataşma da yapılmamalı. Konu başlıkları üzerinden gidelim herkes görüşünü savunsun kaçak güreşenler kenarda dursun. Başlık atıyorum önemli paylaşım yapıyorum bir dakika içinde yazdıklarım panik içerisinde sayfadan düşürülüp okunması engelleniyor. Lütfen mümkün olduğunca analiz dışı paylaşım yapmayalım en azından aralık verin ki insanların emeği boşa gitmesin yazık bir ben değil diğer analizler ve emekler de ziyan ediliyor paylaşım yapmaktan vazgeçiyorlar. @Sümeyra_81
@admin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Üstteki iki gri çizgi düzeltme yapması durumunda % 70 alım aralığı olarak görülüyor ben % 15 e yakın çıkış yaptığım için çıktıklarımı farklı seviyelerden toplayabilirim ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sol tarafta destekler var ve son tepeye göre düzeltme gelirse üstteki iki gri çizgi aşağı doğru artan oranlarda alım aralığı olarak görülüyor % 5 lik alım için sayfamda paylaşım yapmıştım isteyen bakabilir. Sonrası için strateji de aynı.

Sağ tarafta dirençler görünüyor an itibarı ile yükselişin devamı için 27,51 in üzerinde kalmalı ve 31 dolar seviyesini kırmalı şu an 1,618 de 34,73208 var süre iki ay burayı kıracağını düşünmüyorum ve çıkışımı % 20 ye tamamlayacağım hedef aynı buralarda gezdiği sürece işlem yok iki ay da beklese işlem yok tabi herkesin durumu farklı % 85,3 gmüşteyim ytd.

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Burada makaslardan şikayet eden arkadaşlar ve karşı tarafın sözleşmeye dayanarak hak iddia etmesi sonucu ortaya çıkan zararın tazmini ile ilgili olarak temel hukuk kuralını paylaşmak istiyorum.
Aşırı Yararlanma ya da Gabin; iki taraf için borcu koşullandıran sözleşmelerde; taraflardan birinin diğerinin düşüncesizliğinden, tecrübesizliğinden veya zorda kalma halinden yararlanarak fayda etmesidir.
1- Karşı tarafın pazarlık gücü yok gidebileceği bir adreste yok.
2- Bilgi eksikliği bir taraf bilgiye ulaşabiliyor yönün ne tarafa olacağı konusunda bilgi sahibi öbür taraf bilgiye sahip değil ve makas keyfi şekilde yerine göre açılıp veya bir tarafa kaydırılarak oransız güç kullanımı ve sebepsiz zezginleşme var ( Diğer tarafa 24 saat makassız işlem fakirden zengine servet aktarımı )
Manipülasyon milletlerarası suç ve tazmini istenmeli. Liyakat sahibi sahibi savcılar ve hakimler nezdinde müracat ile tazmini istenebilir mi ?
3- Enflasyon karşısında zorda kalmayan var mı bankalar % 300 400 kâr elde etmiş söylentisi var doğru ise paramızı vermeliler. Bunu nereden kazandılar sebepsiz zenginleşme haksız kazanım.
4- Yatırımcının yüzde kaçı servetin büyük bölümünü elde tutan ve oranları giderek azalanlardan daha tecrübeli.
Bu yorum konu dışı değil ve hiç bir siyasi maksat içermez. Sonuna kadar da yazdıklarımın ve zayıfın arkasında büyüklenen büyüklenenin yanında onların borusunu öttürüp onlar ne derse o olur piyasayı istedikleri gibi oynatırlar fed i ciddiye almıyorum diyenlere direk engellerim diyenlerin de karşısındayım ben fed i ciddiye almıyorum engellemeleri de umurumda olmuyor. Yt. Üstteki grafik zaten yeterince açıklayıcı.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yorumunuza katiliyorum. Bu yil o rakamlar gelmeli gibi gelmezse seneye bahara kalacak :)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Rica ederim lütfen analiz yapmaya devam ediniz. Sizin bu faydalı çalışmalarınızı görmek mutlu ediyor inanın. Sayın @REŞAT12

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben 19 dolar seviyesini kırmak üzere olduğunu yönün yukarı ve geri çekilmeler olsa da bu sene 28 doların üzerinde kalabileceğini düşünüyorum buranın ne kadar üzerinde destek yaparsa o kadar iyi senelik mumda mumun alttaki dolu kısmını sonraki sene de mumun alttaki dolu kısmı ile bu sene üstteki dolu kısmının bittiği yerden devam etmesi mühim diyorum.
Bu sene belki 37 dolara kadar tep ki verir belki o kadar da vermez (bu manada yukarı atılan iğnelerin bir önemi yok)ama yükseliş başlamaz diye düşünüyorum.
2025 2029 aralığını takip.
@LosAnarquista60

Gümüş şu an 1,29 ons civarından 23,789 a kadar yükselmiş görünüyor 26,40 seviyesini kırmaya çalışıyor bu son dör yılın zirvesi ve şu an o seviyenin üzerinde şu ana kada gümüş ons en fazla yaklaşık 30,91 i görmüş.
İğneler baskı yediği yerleri gösteriyor 1980 yılında attığı iğneden beri baskı devam etmiş 2011 deki iğneyi kırıp üzerinde bir yerde anlattığım desteği bulduğunda gümüş yükselmeye başlayabilir.
@Minel_Hafsa teşekkür ederim geri dönüşleriniz benim için çok değerli. Bana moral oluyor ve daha iyi analiz yapmama çalışmalarıma katkı sağlıyor.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Değerli sayin @REŞAT12 fırsat buldukça paylaşımlarınızı okuyorum. Gayet faydalı çalışmalar yapıyorsunuz. Elinize emeğinize sağlık hocam

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Uyuyacaktın mesajinı telefondan gördüm tepe degısmedikce şu an ilk destek onsta 26.576 Aksam tekrar bakarız inşaallah.

Ahmetsaim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetsaim ()

Peki destek neresi hocam. Elimde hiç mal yok.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Sag ol üstad, 28.50 hedef gözükse de ben buralardan almak yerine platine ekleme yaparim. 26.20-40 araligi gelirse ve destek olursa kesinlikle alirim

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

26,576 ve aşağısı gelirse bu gün kademe girilebilir gibi görünüyor. Aslında elinde hiç olmayan buralardan da desteği takip edip küçük bir parça girebilir diye düşünüyorum. Akşam bakalım nerede olacak ? Acele etmemekte fayda var. Ytd
@Cihanara

Acemi_dövizci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

RESAT usta bu aralar 24 saat mesai yapiyosun, anliyorum seni, uyunacak zaman degil, kendi adima biraz buruk olsam da senin adina vallahi cok sevindim. Ama yeter artik, az kar satisi gelsin artik yani:) Bak benim gibi sayfanin %95'i alim bekliyor, bizi de düsünün, en azindan 25-26 araligina bir gidip sonra yine 30'a gitsin:) Seviliyorsun

Hayirli bereketli güzel kazanclar diliyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum