Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 21:13:37
EUR 34.8257 21:13:37
USD 32.4183 21:13:37
ALTIN ONS $2342.1050 21:13:37

Konu: uyarı

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (99)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sinek şimdilik az kaybetmeye karar verecek gibi. Alt yorum

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne kadar sürer bilmiyorun bir haftada üç senede bu uyarıyı daha önce de yapmıştım tuzak aylarda sürebilir demiştim. Hem TL hem dolar hem de gram artırarak devam inşaallah kn

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Mesela şu an iz süren stop işe yaramadı çünkü banka makası açtı 27,685 e kadar geriledi çok yukarıdan çıktığımı geri giremiyorum 90,134 ten son parçayı çıkmıştım şu an geri giremiyorum. Benim usul daha garantili oluyor. Onun için takip ettiğiniz kişilere dikkat edin ben her yaptığımı ispat ediyorum işlemlerimi de paylaşıyorum bu da ispat.
@_Teknik100

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Ben de euro 'dan yapıyorum o işi ama bunu da denerim muhakkak ; ) Boş beklemek insanın canını sıkıyor

1BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Olmaz mı kabus maalesef ://
Gümüş alana kadar atmadığımız göbecik kalmadı :) borsa, yeni banka koşturup duruyoruz ama eritmiyoruz şükür :)) Tabi gümüş gibi de olmuyor :(( :))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben dolar a karşı değer kazanma poansiyeli olanlatrı alıyorum bekliyorum. NOK iyi kar birakmıştı 0.8940 tan alıp 0.99 a yakın çikmıştim

Lusi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Enflasyon var

Lusi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Esasen 23 lerde tutan hıc al sat yapmasa yıne 3 ayda yızde 17 kardaydı ben 7 ayda al satlarla uğraştım yoruldum

0BeğenmedimŞikayet

Lusi ()

Deme öyle yahu :) Bak dolar 3 günde 40 kuruş arttı. TL olsa daha mı iyiydi. Enerjimizi alma zararda değiliz sadece daha fazla kar edemedik )

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Dogru haklisin. Şu an dolar da degil malda olan kazaniyor.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sağol abim tesekkur ederım senın de bayramın mubarek olsun

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

@Yılmaz34 abi iyi bayramlar ellerinden öperim

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüş al sat ile 7 ayda dolar ı yızde artırmıs oldum Allahın izniyle.. o dolarla gram alsam gram artırdım demiş olacagım farkeden bısey var mı?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar artırdıysan zarardasın

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Paladyumu aldıgım yerı soyleyemem bı kaç kişi alınca makası artırıyorlar bana zatarı oldu bilgi paylaşımlarının arastırın kardeşim

altin_takipçisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Yılmaz paladyum nerden aliyorsun fin mu
Varant mi

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ortalamalarla anlatayım dostum.22.70 de aldım 24.90 da full cıktım sonra 25.80 tepe yaptı tamam dedım bu sefer zinciri kırdı dedım full girdim 25.80 den gızlı düştü 25.00 da full zarar kes yaptım. sonra dustukce alarak en son alımın 22.30 idi ortalama 23.44 de iken 27.10 da full sattım kar aldım. baktım cıkıyor bu sefer 940 platıne full gırdım bu arda az bı mıjtar da paladyum aldım bendekı durumlar bu

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Bende engelli

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Genelde düşüşlerde yoğun yazar kişilerin terste kaldıkları yönünde paylaşımlar yapar hatta beklemede olan parçalarını terste diye ayrıntılı yazar denk gelirsiniz.
@Yılmaz34 ben sizin paylaşımlarınızı okuyorum ne zaman ful işlem ne zaman zarar kes yaptınız hepsini

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben full işlemlerden ve zarar keslerden hep kazandım:)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

% 20 çıktım 29,20 geçerse devam ederim yoksa çıktıklarımı geri girerek ve yukarı tepkilerde geri çıkarak devam inşaallah. Azmı kaybedecek çok mu sinek karar verecek aşağı gelirse 10 yukarı giderse de 1 kazanırım iki tarafa da hazırım banka makasla istediği gibi oynuyor yoksa son çıkışımın üçte birini girer tekrar çıkıp aşağıdakileri daha da yukarı taşımış olurdum Belli kişiler hariç işlem yaptırmayın diye talimat almışlar zengini daha zengin fakiri daha fakir yapın diye.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

O kişiyi tanımıyorum ama stratejiniz kafama yatıyor bereketli kazancınız olsun

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüşte satış baslarsa acıma elden çıkar

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin vesilenizle bir şayi paylaşmak istiyorum takip ettiğiniz kişinin stratejisini anlar ve takibinizi sayfasından yaparsanız daha faydalı olur. Başlıklarıma bakarken @celik2119 un bana 28 parçamın zararda olduğunu yazdığını gördüm. Şu ana kadar zarar etmedim genellikle il çıkışta geri dönüş yakaladım şu son döneme kadar en fazla üçüncü parçada dönüş yakaladım sonrasında iki ve ilkini de yakaladım. Mesela ben 0,56 lardan toplamaya başlamışım ortalamam eksi 50 mi kaç bilmiyorum diyelim ki şimedi 0,90134 ten çıktım 0,8970 ten girdim sonra aşağı doğru sondan ikinci parçaya kadar topladım bir sürede aşağıda kaldı bekletti benim ortalamam 0,56 nın aşağısına gelir. Bu manada ben çoğunu hep tuttum ve azıyla işlem yaptım hiç zarar etmedim bazen biraz bekletebilir strateji yatırımları 2 aya kadar çok kısa vade ( Terste kalmam için iki aydan fazla zaman çıkış fırsatı bulamamam gerekir) 9 aya kadar kısa 9 aydan 3 seneye kadar orta 3 seneden 10 seneye uzun ve 10 sene üzeri çok uzun olarak böldüm işlemlerimin tamamına yakını sayfamda geriye dönük kontrol edebilirsiniz çelik2119 u da geriye doğru bakın ne yazmış nasıl hesap etmiş alayım öyle hemen kâra geçsin diye bir dünya yok gene uzun oldu ben sayfamda aşağı yukarı her şeyi detaylı anlattım isteyen inceleyebilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim unutmayalım ki kasa ve masa daima kaybetti fedin agzına bakarak işlem dolar artırmak daima kaybetti bir insan emekli olmak için en az 25 sene çalışıyor. Grafik bunu anlatıyor

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Mesaj alındı teşekkür ederim sağolun

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Fed in ağzına bakarak her zaman zarar edildi. Kasa ve masa daima kaybeder yalancı çobanlara bakmayın satranç oynar gibi piyonlarla veziri düşürüp şah mata gidin derim ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ful işlem kaybeder ytd. Onu da alt yorum olarak paylaşmak istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bu durumda profesyönel biri hicbir sey yapmaz bekler. Bizim gibi risk severler füstü diye dalar, artik şansa. Veri düsük gelirse ucururlar, yüksek gelirse nanay

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Baktım dolar la alım satım makasları da fazla değğmez satsan yenıaını yukarılardan alıyorsun

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum