Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0894 07:17:59
EUR 35.0634 07:17:59
USD 32.1646 07:17:59
ALTIN ONS $2389.1600 07:17:59

Konu: uyarı

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Mesaj alındı teşekkür ederim sağolun

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Fed in ağzına bakarak her zaman zarar edildi. Kasa ve masa daima kaybeder yalancı çobanlara bakmayın satranç oynar gibi piyonlarla veziri düşürüp şah mata gidin derim ytd

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ful işlem kaybeder ytd. Onu da alt yorum olarak paylaşmak istiyorum

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bu durumda profesyönel biri hicbir sey yapmaz bekler. Bizim gibi risk severler füstü diye dalar, artik şansa. Veri düsük gelirse ucururlar, yüksek gelirse nanay

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Baktım dolar la alım satım makasları da fazla değğmez satsan yenıaını yukarılardan alıyorsun

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

dolar da da makas açmışlar

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

dostum satış felan yok 29 ons 30 tl hedefte rasyo bekleniliyor

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Tl ile oyle de dolar la alıs satısta o oadar makas olmuyor

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Satış için makas lar çok yüksek abi

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hafıften satıslar baslamıs olabılır yarınkı verı oncesı normal bence hala kuvvetlı ama ısteyen kar alır satar ben ya herru ya merru dıyorum

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

990 la alakasi yok, altin satis yedi kardes

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Platın 990 direnç demiştm 989 dan dönmüş bugun

Jungheinrich için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Platin 1130 u gecerse gümüsteki 26$ zirvesine gelmis olacak. Daha ondan sonra bi %10 u daha var belki %20 si

altin_takipçisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Platin zirvedemi yilmaz 1.900 usd buraya geldi gumus zirvedemi 49 usd en üst seviyesi

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Olaya öyle bakmayin, bereket versin diyip önümüzdeki maclara bakmali. Ortada bor zarar yok bence.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Yukselenı almaktan düşeni satmaktan korkma yalnız şayet düşüşe gecerse geregınde zarar kea yapmak gerekır şu anda tum metaller zırvede

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Allahualem 1000 /1050 denemesi yapabilir kalıcı olmazsa tekrar düzeltmesi gelir
Platin zor bir metal

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Platin şuan alınır mı sizce , düzeltme yaparsa o da çıkmaz kolay kolay

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Erken sattık herkes gibi , kârdan zarar büyük

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Hayirdir nasil zarar ettiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben de satmıstım sonra platın aldım sız de keske oyle bıraeyler yapsaydınz Platın gumuse gore daha ucız ve yukselme ıhtımalı daha yuksek bence . Gümüşün öıkışı spekulatıf bugun cıkar yarın dramatık düşer guvenılmez çıkışına da düşüşğne de

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Zarar büyük

0BeğenmedimŞikayet

Jungheinrich ()

Şuanda pismaniz yılmaz bey

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüş satan önce pişman olur sonra ıyı kı satmışım der:)

Lucky_38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lucky_38 ()

Gümüş ons olarak 62 $ lar konuşuluyor :) gümüşün çoğunu sattım 10 kilo kaldı keşke dün düşüşde ilave yapsaydım ama gümüşün tersi de malum gerçi bu ortamda pek de terste bırakacak gibi değil alıcı çok

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu gıdısle rasyo 81 ara destek 78 ana destegıne doğtu gıderse şaşmam

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Gümüs 30$ olursa felaket moral bozar 25-26-27 den verenler icin keyifsiz bir sürec baslar:) Cünkü 35$ hesaplari baslar artik. Aralarinda ben de varim malesef. Platinden yaklasik %10 kar aldik da teselli oldu biraz. Gümüste de kalsam ciktiktan sonra %12 gitti, 25$ 3$. Gümüsten ciktigimin tamamini platine girsem ayni hesaba geliyormus, gümüslerin tamamini 28$ dan satmis gibi oluyormusum:) ama biz yarisiyla islem yaptik, olsun bereket versin. Hayirli bayramlar

0BeğenmedimŞikayet

Ultravolet ()

Onda yokmu makas

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Yılmaz abi bende dün aldım bu sefer satmak yok :) 1030 en az sonra kırılım yapacak mı o zaman bakarız inş . Tüm yatırımlar coştu elde telefon bir ona bir buna bir şuna derken akşam oluyor :) tatil olsun artık .. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben dolrla al sat yapıyorum tl ilgilendirmiyor beni

Ultravolet için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum