Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 03:22:32
EUR 34.7667 03:22:32
USD 32.3633 03:22:32
ALTIN ONS $2360.4100 03:22:32

Grafiği gönderen: Hanım_Teyze

Yorumlar (81)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

21.04 de başlayan hareket 40.44 sonrası 3 kademeyi de sat demiş ve Altın orana inmiştir burası son kale

toriçelli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Günlükte fibo düzeltmesi 0.5 değeri ile koma bulutu desteği ve 100 günlük ortalama 8350 ler görürüz

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GumusAltınCan ()

Yok ama durum parlak değil anladığım kadarıyla

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Var mı aramızda çıkıp diyebilecek bir babayiğit

0BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

Dostum hayırlı iftarların olsun KLMSN hakkında düşünceni alabilirmiyim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yazdıklarımın hepsini derleyip toparlayıp indk. gostergelr yardımı ile bir kanıya varacaksınız sonra çıkıp şunu diyeceksiniz benim teknik analizim şu şekildedir ve şu şekilde ilerlemesini bekleriz diye

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tek seferde yazamadım pivot sistemi var ne diyor eğilim açısından ve diğer önemli olan "kapanış mumları- neler fısıldıyor bize p.a

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Teker teker anlayıp sindirmeye çalışıyorum, bir de bu vesileyle shark fm çalışayım bari. Elinize sağlık, teşekkür ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bunlar var olmasına var da herkes görüyor mesela yatırımcı eğilimi bulmak hangi yönde nasıl ve ne şekilde ilerleyeceği

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

50ma Altın da kapanış var
Koma. icine giren fiyatlar var
Koma desteği ile 100 günlük aynı yerde
200 günlük yükseliyor düzeltmenin altın oranı. Seviyesine

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Yok yok yani))

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Düşen kanal var
Testere var
Bayrak fm var
USD. tobo var
Bir önceki hareketin d noktasi shark FM ayi başlangıcı (düşüş) var
720x başlayan hareketin düzeltmesinin nerede sonlanacağını var

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

İhtimalleri sayar mısınız zahmet olmazsa.. diye başladım, yeter artık, bugünlük soru sorma hakkını kullandın say kendini.. diye vazgeçtim :) Merakla bekliyoruz o zaman.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Şimdi bütün ihtimalleri grafikte parçalı olarak toplayalım bir dedektifin duvarına her ihtimali yapıştırdığı gibi

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Vay vay vay.. ben bunu dikkate alayım.. olmazsa ne iyi ama olabileceğini de aklımda tutayım.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yok 3.5 yıl bakmayın 3-5 ay sürecek bir testere piyasası olabilir bu ihtimaller arasında

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bilmiyorum artık, bakarken konunun ucunu başını kaybettim, bi karşılaştırma şeysi.

Trader__Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Neyi görmeye çalışıyorsunuz ? @Hanım_Teyze yardımcı olalım

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Hiç aldırmayın kendisine, ne dediğini bilmiyor o :) cevaben usta yorumu gelirse onu dikkate alalım. 50ma 8845; endeks bunun Altın da kapanışlar alırsa fena.. almaz inşallah.

Marangoz_Ustası için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Hocam şair burda ne demek istiyor acaba ? :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst yorum @ASRN 3 - 5 yıl daha bakayım belki görürüm :(

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum