Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 12:50:37
EUR 34.7667 12:50:37
USD 32.3633 12:50:37
ALTIN ONS $2360.4100 12:50:37

Grafiği gönderen: Hanım_Teyze

Yorumlar (81)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

şöyle ki faiz tek başına borsayı alt etmesi mümkün değil farkettiysenizde faizler artıyor ama borsa yükseliyor aylardır neden çünkü faiz ile enflasyon arasındaki fark kapanmadı öngörüler hazirandan sonra enf dönüş yapmaya başlayacağı (faizin enflasyonu düşürmeye başlaması) tabii ki faizlerin yüksek kalmasıyla hem enflasyon hem borsamız düşmeye devam eder

Fathhshn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bravo çok doğru

Beyefendi42 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Şimşek olduğu sürece faizler inmez. Ancak hisse özelinde kârlılığı başarabilen her şirket muhakkak kazandıracaktır. Bu nedenle bilanço takibi ve doğru yerden alıp satma becerisi olan borsadan kazanır.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Bu enflasyon %70 den tek rakama inceek diyorlar uzun süre 2025 dahıl ki faiz ne olur şu an baz etkisi düşürüyor %20 ler geldiğinnde altı daha zor çelik hoca enflasyon üstü getiri yok demişti 2024 de

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Beklenen yükseliş yabancının gelmesi falan hikayemi olur illa faiz indirim i çoşması için

0BeğenmedimŞikayet

Fathhshn ()

Biraz daha detaylandırabilir miisn
Mesela yüksek enf. Dönemindeki uzun soluklu yükselişler oldugu gibi, hisselerin katlayarak yükselmesi gibi durumların tersi mi olur uzun soluklu düşüşler vs vs

1BeğenmedimŞikayet

Beyefendi42 ()

Tecrübeli veya iddialı olduğumdan değil kesinlikle ama 7915 seviyesinden 9450 seviyesine fib çektiğimizde önemli olan 0.5 fib seviyesi 8682 kırılmadıkça, endişelenmeye gerek yok gibi üstadım kırılırsa bu aynı zamanda bayrak fm (iptalidir) 9195 üzeri kapanışlarda tepesi ve geçmesi ile yeni bir yükseliş gözlenebilir.
8350 ile 8400 arasında bir gap boşluk var, burası gelir mi? kesin olmamak ile beraber, ben oraya geleceğini düşünmüyorum en azından 8682 kırılmadıkça.
Günlük de W tamamlamış ve M görünüm de sonlanması muhtemelen 8741 ile 8682 aynı zamanda ters sin formasyonu da görünümde herhali ile 8700/8682 Altın a kırılmamalı.
Karalıyorum birşeyler ama atamıyorum üstadım şöyle bir bakar mısın diye.)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet faizin enflasyon üzerinde etkisi baş göstermeye başladığında (yakınlaşıyor) işte ozaman borsanın işi zorlaşır günler haftalar Aylar süren bir can sıkıntısı başlar

Denge27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sadece görünüm, ifadesi yok

Trader__Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

25 Mart mumu ters çekiç değil mi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

8700 8703 evet sınır buraya kadar iner temas ederse tepki 9200 gecemezse bu sefer daha sert düşer

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Piyasalarda netlik olmaz Herşey siyah beyaz olsa belirsizlik olmaz herşey gri dir

GumusAltınCan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Ters çekiç?

Trader__Z için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet bravo birde daha da önemli bir mevzuu var faiz enflasyon ve borsa üçgeni bu hususa bir flood açalım mı

Denge27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Varsa da o ben değilim. Günlükte bb alt sınırı 8700, destek olarak çalışmazsa Ekim tepesi 8580.. sonra haftalık bb orta bandı 8400.. Oraya gelirse de alt sınırı 8350 falan olan gap i almak isteyebilir gibi geldi. Bearish shark çizmeye çalışmaktan da yoruldum, pes ediyorum :'(

2BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Var hocam @ASRN hocamız var kendisi tablo biraz daha netlessin yorumunu yapar:)

0BeğenmedimŞikayet

GumusAltınCan ()

O da ayrı bir ümit ve ümitsizlik arası belirsizlik hissettiriyor

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Hocam babayiğit olarak değilde acemi analist olarak cevap veriyorum :) günlükte ters çekiç var 50 ma ortalama kırıldı bu veriler düşüşün biraz derinleşeceği izlenimi veriyor bana :(

4BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bu flood serisine çıkıp birşeyler söyleyebilecek birkac babayiğit var biri @calculator işte sayfamızın eksikliği nasıl da belli değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

245.53 de başlıyor ilerleme 304.66 da düzeltmeye giriyor fib0618 268.12 bir kere yoklamış :)

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

toriçelli ()

Sağolasın Dostum işin gücün rast gelsin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Usd bazlı 265 dolar 0.618 olabilir ikinci seçeneğim)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Koma içine girmiş muhtemel satış devam edecek. Bir önceki tepe ile 0,5 fibo, 100 günlük ema denk alışları tetikler düşündüm

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Neden böyle bir kanıya vardınız?

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Sınav notumuzu görelim inş. 50 üstü olur))

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Parlak olsa kolay ama piyasalarda Herşey "gri"

GumusAltınCan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bir önceki tepeye denk geliyor aynı zamanda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum