Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0884 09:49:59
EUR 35.0767 09:49:59
USD 32.2047 09:49:59
ALTIN ONS $2437.0500 09:49:59

Konu: sadece kendime not

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfaya paylaşım amacı taşımaz. Sadece kendime not.

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bereketli olsun üstad, seviliyorsun, özletme kendini. Bu arada bereketli olsun.
Ben firsat degerlendiriyorum üstad, %10 kar döviz bazli benim isimi fazlasiyla görüyor, gümüsleri son 24.97$ den ciktim, pisman degilim cünkü platin altin ekledim, platin bugün 891 gördü, yine ekledim, 1 kiloyu gecti sanirim, altin da var, maliyetlerim güzel. Yari yariya döviz ve onslardayim simdilik, artik birsey almam herhalde sert düsüs olmazsa. Daha fazlasini arkadaslar kazansin, malum cok pis terste kalanlar oldu. Ara sira karala birseyler, selametlen haayirli geceler.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi platin yeni bakmaya başladım ama iyi gidiyor şuan tahminler. Desteğe kadar indi döndü abi 884-86 bekliyordum 888 yaptı takip ettiğim bir hat var bayadır izliyorum onu alçalan kama olarak takip ettim kırılım üste oldu sonra 954 yaptı geldi geri bu hatta destek aldı atak yaptı ama düzeltmemi değil mi bakacağız orada bir formasyon oluşursa yeni daha üstlere işaret eden bakarız dip noktayı kaçırdın şimdilik öyle gözüküyor ama geri çekilme olur illa alacaksan değerlendirirsin biraz izleyelim bakalım yeni direnç orada 945-50 gibi bazı hatlar var önünde aşması lazım dipte girsen o hatta çıkardın meselâ yazdığım biraz kısa zamanlı abi sen vade uzun ise biraz her yerden girersin :)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hoş bulduk kardeşim yalan yanlış yorumları görsem de sessizce takip ediyordum bu ara daha önceki yazdıklarıma baktım moral geldi.
ben platini 872 TL civarı aldım 915 dolar civarı yarısını 888 dolar civarı da yarısını yanlışlıkla alacağım yerde sattım 150,30 civarı yen aldım 148 lerde dolara geçip 150,30 un üzerinde geri aldım 915 ten çıktığım platini 866 da girdim 917 de geri çıktım benim özel kurum yok çok yüksek makasla işlem yapıyorum ama platin kısa sürede çok kâr yazıyor. Kârlı çıkarsın diye düşünüyorum dün 890 ın Altın a inmişti almadım bu gün gene 914 dolar sen al satçısın iyi kazanırsın diye düşünüyorum ytd.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayırlı geceler kardeşim nereye kadar gidecek düzeltmeyi nereden yapacak belli değil fırsat vermezse daha önce yaptığım gibi gümüşten çıktıklarımı başka bir yerlerde değerlendirip düzeltme olduğunda gümüşe dönmeyi düşünüyorum platin chf jpy fikrini almak isterim bunlarda nereden kademe uygun gibi görünüyor ? Sana 3 hakkım dolmuş gece 12 den sonra sayfana girip bakmıştım.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hoş bulduk kardeşim % 92 gümüşteyim Hiç bir zaman ful olmazdım ancak paraya ihtiyacım olduğundan geri kalan ne varsa satmak durumunda kaldım bir süredir ful gümüşteydim sabırla bekledim eğer düzeltme yapmadan 26,23 ü geçip yukarı devam ederse % 20 ye kadar kademeli çıkmayı aynı şekilde 29,2 geçerse gene kademeli % 50 çıkıp % 50 sabit bırakmayı düşünüyorum. hepsi de şimdiye kadar yaşamadığım şeyler daha önce hiç ful olmamıştım oldu daha önce üç kademeden fazla çıkmadım 26,23 ü geçerse ilk defa dördüncü ve devamında daha fazla kademe çıkmış olacağım inşaallah. Bir yerden düzeltme yapacak kanaatindeyim ama nereden ?
22,50 den itibaren düzeltme yapmamış 23,60 tan sonra bir ara düzeltme var

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Emeğine sağlık abi hayırlı geceler hayırlı sahurlar

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Oooo üstad nerelerdesin sen yahu? Platin ciddi miktarda var, bakalim takibe devam ama pek bir etkinlik gösteremedi bu coskuda.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hoşgeldın kral ınsallah gumuş vardır sepette

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşüşlerde toplanan platin ani iniş çıkışlar yapma özelliğinden dolayı yüksek kâr getirme potansiyeline sahip görünüyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum