Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 13:19:13
EUR 34.7748 13:19:13
USD 32.4684 13:19:13
ALTIN ONS $2337.9850 13:19:13

Konu: sadece kendime not

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfaya paylaşım amacı taşımaz. Sadece kendime not.

Yorumlar (52)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi her halükarda kâr alırım bazen erken bazen biraz beklerim fark etmez ben 24.4 te ve 24.7 de alırken sen dipte almadın neden burada alıyorsun diyenler oldu ben dedim al sat yaparım alırım burda 25 üstüne çıktığı an uygun yerden satar pusuya yatarım ve ne dediysem yapıyorum bir parça elde var diğerini düşüşte yerine koyar işime bakarım :)

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Anladım yukarıdan aldıklarınla giriş çıkış yaparak bedava dolar topluyorsun asşağıdan topladığın gümüşleri de gömüp ortalamasını eksiye düşürüyorsun. Zaten para harcamamışsın ki istersen 25,15 den sattığını 26 dan al 27 den gene sat. Alttakileri de göm öyle değil mi?

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düşüşlerde evet oraları bekliyorum üstten sattığım ile tekrar oralardan alırım rasyo yukarıya atak yapsada yakın bir yerden geri dönecektir diye düşünüyorum uzun zamandır rasyoda 4h grafiğinin tepeye çıkmasını ve NU oluşturmasını bekliyordum yavaş yavaş bu başladı o yüzden gümüşteki sarkmaları alım fırsatı olarak görüyorum artık

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@_Gümüşçü_ teşekkür ederim an itibarı ile 24,42 24,43 altına düşüş bekliyorsun anladığım kadarı
@Kadir_002 teşekkür ederim dolar la parite zaten fazlasıyla kurtarıyor sinek manipülasyon yaptıkça bedava gümüş dolar hediye ediyor TL ile işlem yapıyorsanız dolar TL ve onsun yukarıda olmasına ve işlem aralığına dikkat etmek gerekiyor. 31 Mart sonrası dolar uçacak eğilimi çoğu kişi de ağır basmıştı.
Ancak alınan sonuçlar ve sonrası yapılan açıklamalar yanında Türkiye nin İsrail ve Amerika yı desteklemesi sebebiyle dolar TL fazla yükselmeye bilir hatta bir noktada geri çekilme de olabilir. Onun için benim kanaatim biraz kademeli kâr almakta fayda var gibi. Ayrıca Faizler % 40 larda yabancılar satış verip faize geçerlerse dolar düşebilir bir süre daha takip edelim istikrarla sıkı para politikasına devam dendi

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Emeğine sağlık abi kolay gelsin

2BeğenmedimŞikayet

Kadir_002 ()

Emeğinize yüreğinize sağlık hocam.
Şu bankalar makası biraz düşürse alım satım fırsatları daha güzel degerlendirelecek ama mecbur orta vade fırsat gözetliyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

22 Ocak 2024 ten bu tarafa 4 saatlikten baktığımızda rasyoda ikili tepelerin ve ikili dipelrin gittikçe aşağı geldiği görüntüsü var ancak Altın rasyo ilişkisi normal ilerlemiyor rasyoda dalgalanma var gümüş ons ise
4 saatlikte ikili tepeleri yükselterek işerlemiştuzaklama ve panikletme denemesi olabilir kârın birazından fedakarlık ederek acele etmeden sabırla ara işlemleri değerlendirmekte fayda var gibi ytd.

Finans sektörünü batırmış durumdalar ve uzun süre dayanamazlar diye düşünüyorum herhangi bir tuzaklama olursa paniklemeye gerek yok daha elde malla beklemede kalmak her zaman olduğu gibi elde dolar la kalmaktan çok çok çok daha iyi sonuç verir kanaatindeyim. Çoğunu tutup azıyla işlemle bedava gümüş dolar toplamaya devam inşaallah Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Hayırlısı olsun abi takipteyiz fırsat oldukça bizde ufak ufak ekliyoruz ben bir parça ekledim ufak istediğim yere düşerse yine eklerim tepeye çıkarsada satarım benim strateji bu taaki 26.13 üzerine yerleşene kadar oranın üzerine atma durumu olursa saklarım yada yeni eklemeler yaparım ama henüz öyle bir durum yok

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşte ben o aralar da da yüksek makasa rağmen çokça işlem yapıyorum üzerine atabileceği seviyede kademeli toplayan kazanıyor bekleyen seyrediyor. Beklemek gerektiğinde de sabrediyorum ama fazla bekletmiyor ytd.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi rasyo düşer zaten bir yerden sonrası ama aşırı düşer mi bilemem altta uzun zamandır alta kırmadığı sağlam destek hattı var geçen baktım 83. xx ti buranın anlık seviyesi yani düşse düşse oraya düşer derin düşüş olursa o da şuan için bence zor ama gerileme yapar aralarda bu mümkün ve bende sana çizdirdiğim grafikte bunu takip ediyorum ama sarkma fazla olmaz bence ben beklediğim sarkma yerlerine kadar indiği an gümüş hangi seviyede ise oradan kaçarım :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim takibim alt yorumdaki gibi yukarı attığı iğnelerin önemi yok bak 128,692 görmüş sonra ne olmuş düşen bıçak tutulmaz diye gümüş almak yerine yükseleni alanlar altta 67,758 i görmüş. Dönüşü sert olur ve uygun seviyelerden kademeye girmeyen gene zarara uğrar düşüncesindeyim aşağı kırma ihtimali yüksek belki bir süre bekletir ama yükseldikçe daha yukarıyı beklerken aşağı fırsat vermez tuzağa düşürür derim. Strateji doğru kademe kazandırır ytd.
@_Gümüşçü_

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Diplerdeki yükseliş devam ediyor ancak biraz daha bekletebilir ara işlemleri kaçırmamak için kârdan fedakarlık edilerek gene de alttan tedbir olarak girilen parça veya parçalarla 24,932 25,770 aralığında dirençlerin kırılamaması durumunda çıkış ve girişe devam etmeyi düşünüyorum hedef ve strateji de değişiklik yok sarkma halinde ise gene hedefler aynı, yön hala yukarı ve bence geri çekilme ve sarkmalar alım fırsatı ancak acele ve sık işlemden kaçınmakta fayda var. Ytd

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş gerçek değerine dönerse 10 ile 20 arası o da çok uzun vakit alır ytd.
@Minel_Hafsa Rica ederim.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Rasyoda denge 76-77 iken bugün 89 üzerinde olmasi.. bence anormal bir dengesizlik var, gümüs altin karsisinda bu kadar degersiz kalmamali. Hersey normale döndügünde gümüsün altindan % 17 alacagi var.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Teşekkürler hocam

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bu seferde yüklediğim rasyo grafiği yerine farklı grafik çıkıyor sayfada bayağı problem var. alt yorum.
@Kaz_Dağları @Minel_Hafsa @_Gümüşçü_ alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rasyo bu direnci 2019 dan beri geçemiyor.
@Kaz_Dağları yorumlarınıza sayfanızdan baktım uzun süredir yorumlarınızın sayfaya düşmediğini yazmışsınız benim paylaşımım ve yaptığım anketi görmüşmüydünüz.

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Sitede genel bir sorun var. Çoğu yorum da düşmüyor sayın @REŞAT12

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Size de kardeşim bu 2 ay çok kısa vade için ama başlıklar çıkmayınca maksadından sapıyor. Yaptığım paylaşımdaki grafik 45 dakikalık kısa vade al sat yapanlar için kullanışlı çıkıp geri girdiğim parçayı sağdaki dirençleri takip ederek kâr yazdığında tekrar çıkabilirim dördüncü kademe içinse daha önce belirttiğim 26,23 değerinin üstüne çıkmasını beklerim ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Teşekkürler emeğine sağlık hayırlı sahurlar sayın @REŞAT12

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Açıklaması sayfamda var başlık çok önemli ama çıkmadığı için grafiği tekrar buraya yüklüyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim size de hayırlı sahurlar.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık hayırlı sahurlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İnsaniz abi insanin olduğu heryerde herşey olabiliyor işte...
Ayni annedsn kac kardesiz ama hepimiz ayni olamiyoruz
neyapalim... tuz, biber, tatli diyelim gitsin bizler:)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmukabele kardeşim keşke sayfa da analizle paylaşılsa genelde bunları görsek ama sayfada daha çok analiz harici paylaşımlar yoğun. Emek verilip paylaşılan analizler kısa sürede sayfadan kayboluyor en üzücü olan bu

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Pekala abi nedim bereketli kazanclarin olsun .. herkesin kararina saygi duymak bizede düşen...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet uzjn vadede beklentim bu sekilde yorum nasil ortadan kayboldu garip birsey

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ben okuduktan sonra yorum sayfadan kayboldu 23,80 altını şu an beklemediğinizi yazmışsınız grafikte güzel olmuş turuncu kanalı kırdı mavi kanal kırılacak mı yazmışsınız uzun vade beklentiniz mavi kanalın yukarı yönlü kırılması halinde yukarı burayı da tekrar tekrar denedi yukarı kırma ihtimali ağır basıyor böyle anladım.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamamdir kardesim. Etiket yapayim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@LosAnarquista60 @_Gümüşçü_ yorumlarınızı sonradan gördüm alt yorum konu kapandı.
Gümüş hakkında analiz paylaşırsanız istişare edebiliriz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum