Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 06:52:45
EUR 34.7866 06:52:45
USD 32.2870 06:52:45
ALTIN ONS $2312.3200 06:52:45

Konu: sadece kendime not

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Sayfaya paylaşım amacı taşımaz. Sadece kendime not.

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim size de hayırlı sahurlar.

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık hayırlı sahurlar dilerim

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İnsaniz abi insanin olduğu heryerde herşey olabiliyor işte...
Ayni annedsn kac kardesiz ama hepimiz ayni olamiyoruz
neyapalim... tuz, biber, tatli diyelim gitsin bizler:)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmukabele kardeşim keşke sayfa da analizle paylaşılsa genelde bunları görsek ama sayfada daha çok analiz harici paylaşımlar yoğun. Emek verilip paylaşılan analizler kısa sürede sayfadan kayboluyor en üzücü olan bu

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Pekala abi nedim bereketli kazanclarin olsun .. herkesin kararina saygi duymak bizede düşen...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet uzjn vadede beklentim bu sekilde yorum nasil ortadan kayboldu garip birsey

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ben okuduktan sonra yorum sayfadan kayboldu 23,80 altını şu an beklemediğinizi yazmışsınız grafikte güzel olmuş turuncu kanalı kırdı mavi kanal kırılacak mı yazmışsınız uzun vade beklentiniz mavi kanalın yukarı yönlü kırılması halinde yukarı burayı da tekrar tekrar denedi yukarı kırma ihtimali ağır basıyor böyle anladım.

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamamdir kardesim. Etiket yapayim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@LosAnarquista60 @_Gümüşçü_ yorumlarınızı sonradan gördüm alt yorum konu kapandı.
Gümüş hakkında analiz paylaşırsanız istişare edebiliriz.

1BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Reşat kardeşim sen gönlü cok güzel bir insansın, seni allah icin seviyorum ve isin gücün rast gitsin diyorum.

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Üç aylık grafikten son üç muma baktığımızda 22,172 de ikili dip ve son mum bir önceki mumun tepe noktasını dip yapıp yukarı devam etmiş 23,807 haziran mum kapanışını da görmemiz lazım yukarıdaki üç aylık direnç 24,777
@Ahmetsaim teşekkür ederim kardeşim analiz tarafından bakarsak kişi karşısındakinin yorumlarını veya yazıştıkları kişilerin adını görmemek ya da kendi kendi analizlerinin okunmasını istemediği için engelleme yapıyor ben inancım gereği engellemenin kul hakkına girmek olduğunu düşündüğüm için kimseyi engellemiyorum.
Zararlı yorum yapan kişi ise yanlışı görülüp sayfaya uyarı tarzında yorumlar yapılmasın diye bunu yapar. Sayfana girip inşaallah senin yorumlarına da bakacağım.
@Minel_Hafsa Ben kimseden engelimi açmasını istemiyorum sebeplerimi yazdım sayfa herkesin analizini okur kararını verir gerekirse de susar kenara çekilirim.
@Asiii__ Evet bütün Güç Kuvvet Allah'ın. Ben de iyi niyetle engel kullananları sayfaya yazma kararı aldım bu da benim kararım. Sebebini de yazdım. Her engel atan da art niyetle yapıyor diye bir iddiam da yok taktir sayfanın. Nefsime ağır gelse de beni uyaran görüş paylaşan herkese teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0,78219 dan çıkıp 0,77493 ten alıp 0,79933 ten tekrar çıktığım parçayı daha az dolar verip daha çok gram alarak ( hem gram hem dolar artırarak ) 79,066 dan gümüşe geçtim. Makas 0,0048
0,8175 ten çıktığım ve 0,78219 tan çıkıp giriş yapmadığım bölümü beklemede, aşağı da yukarı da hazırım. 22,03,2024.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha uygunu olabilir bilmiyorum ben kuveytten işlem yapıyorum. Özel kurum yok sayfadaki diğer arkadaşlarda yazsınlar. parite makası şu an 0,7871 0,7920

cameli58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cameli58 ()

Hocam en uygun banka hangisi

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Minel_Hafsa Bana gelen yorumunuz, gerçekten ders niteliğinde, kısa öz ve kesinlikle doğru. Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Rica ederim, teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dolar bu sene İsviçre Frangı karşısında 52 senenin en dibini kırmayı denemiş acaba daha önceki gibi sıfırın Altın a kırar mı ?
1987 de sıfır seviyesinin altına inmiş ve bir daha dönememiş 2002 de kırmış ve gene sıfıra yaklaşmış. En son tepeden bakınca 7 senedir 0,236 üzerinde kalamıyor bu altın para sisteminden çıkışından ve bankaların iflas ettirilmesinden bu yana en kötü 7 sene ve bundan 7 sene önce gümüş 50 dolar seviyesini test etmişti artık doların inecek bir yeri kalmamış gibi görünüyor görünen köy büyük çöküş ama ne kadar zaman alacak belli değil !

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim sayın Minel Hafsa size de hayırlı sahurlar.

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık hayırlı sahurlar dilerim sayın @REŞAT12

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi incelemedim o kadar bakarım temel analiz konusunda benimde fikrim yok takip etmiyorum temel tarafı pek ve anlamam fazla o yüzden o konuda hiç yorum yapmam ben platini diğer sayfada bakarız abi rasyo aşağı yukarı her 2 yönede hareket etme potansiyeli var gibi arada diyelim izlemeye çalışıyorum gümüşle alakalı benim fikrim belli ama senin grafiği detaylı incelerim yine bakarım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim bilmukabele sen zaten işi biliyorsun düştükçe platin uygun görünüyor jpy ve chf de takip edilebilir diye düşünüyorum.
Ben bir yakınım için AUD JPY CHF PLATİN le işlemler yaptım kendimde sadece dolar ve gümüş var TL hesaba katmıyorum.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim arada sayfana girer bakarım anlık takip yaptığın için analizlerin benim için önemli yakalayabilirsem alırım inşaallah.
Bu arada rasyo platin ve gümüşle ilgili grafikler yüklemiştim o konu da bir fikrin var mı ? 2008 senesinde platin gümüşü bayağı bir sollamış ondan sonra ise gümüş karşısında anormal değer kaybetmiş. 2008 ciddi krzlerin olduğu bir dönem gene böyle bir hareket olurmu şu anda da bayağı bir karışıklık var ama temel analizi çok yönlü yapmak gerekiyor o da ben de yok sadece?

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Bereketli olsun üstad, seviliyorsun, özletme kendini. Bu arada bereketli olsun.
Ben firsat degerlendiriyorum üstad, %10 kar döviz bazli benim isimi fazlasiyla görüyor, gümüsleri son 24.97$ den ciktim, pisman degilim cünkü platin altin ekledim, platin bugün 891 gördü, yine ekledim, 1 kiloyu gecti sanirim, altin da var, maliyetlerim güzel. Yari yariya döviz ve onslardayim simdilik, artik birsey almam herhalde sert düsüs olmazsa. Daha fazlasini arkadaslar kazansin, malum cok pis terste kalanlar oldu. Ara sira karala birseyler, selametlen haayirli geceler.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi platin yeni bakmaya başladım ama iyi gidiyor şuan tahminler. Desteğe kadar indi döndü abi 884-86 bekliyordum 888 yaptı takip ettiğim bir hat var bayadır izliyorum onu alçalan kama olarak takip ettim kırılım üste oldu sonra 954 yaptı geldi geri bu hatta destek aldı atak yaptı ama düzeltmemi değil mi bakacağız orada bir formasyon oluşursa yeni daha üstlere işaret eden bakarız dip noktayı kaçırdın şimdilik öyle gözüküyor ama geri çekilme olur illa alacaksan değerlendirirsin biraz izleyelim bakalım yeni direnç orada 945-50 gibi bazı hatlar var önünde aşması lazım dipte girsen o hatta çıkardın meselâ yazdığım biraz kısa zamanlı abi sen vade uzun ise biraz her yerden girersin :)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hoş bulduk kardeşim yalan yanlış yorumları görsem de sessizce takip ediyordum bu ara daha önceki yazdıklarıma baktım moral geldi.
ben platini 872 TL civarı aldım 915 dolar civarı yarısını 888 dolar civarı da yarısını yanlışlıkla alacağım yerde sattım 150,30 civarı yen aldım 148 lerde dolara geçip 150,30 un üzerinde geri aldım 915 ten çıktığım platini 866 da girdim 917 de geri çıktım benim özel kurum yok çok yüksek makasla işlem yapıyorum ama platin kısa sürede çok kâr yazıyor. Kârlı çıkarsın diye düşünüyorum dün 890 ın Altın a inmişti almadım bu gün gene 914 dolar sen al satçısın iyi kazanırsın diye düşünüyorum ytd.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayırlı geceler kardeşim nereye kadar gidecek düzeltmeyi nereden yapacak belli değil fırsat vermezse daha önce yaptığım gibi gümüşten çıktıklarımı başka bir yerlerde değerlendirip düzeltme olduğunda gümüşe dönmeyi düşünüyorum platin chf jpy fikrini almak isterim bunlarda nereden kademe uygun gibi görünüyor ? Sana 3 hakkım dolmuş gece 12 den sonra sayfana girip bakmıştım.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hoş bulduk kardeşim % 92 gümüşteyim Hiç bir zaman ful olmazdım ancak paraya ihtiyacım olduğundan geri kalan ne varsa satmak durumunda kaldım bir süredir ful gümüşteydim sabırla bekledim eğer düzeltme yapmadan 26,23 ü geçip yukarı devam ederse % 20 ye kadar kademeli çıkmayı aynı şekilde 29,2 geçerse gene kademeli % 50 çıkıp % 50 sabit bırakmayı düşünüyorum. hepsi de şimdiye kadar yaşamadığım şeyler daha önce hiç ful olmamıştım oldu daha önce üç kademeden fazla çıkmadım 26,23 ü geçerse ilk defa dördüncü ve devamında daha fazla kademe çıkmış olacağım inşaallah. Bir yerden düzeltme yapacak kanaatindeyim ama nereden ?
22,50 den itibaren düzeltme yapmamış 23,60 tan sonra bir ara düzeltme var

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Emeğine sağlık abi hayırlı geceler hayırlı sahurlar

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Oooo üstad nerelerdesin sen yahu? Platin ciddi miktarda var, bakalim takibe devam ama pek bir etkinlik gösteremedi bu coskuda.

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hoşgeldın kral ınsallah gumuş vardır sepette

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum