Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0791 06:10:32
EUR 34.8607 06:10:32
USD 32.2960 06:10:32
ALTIN ONS $2311.6500 06:10:32

Konu: 16.03 2024 ( btc springi)

16.03.2024 cumartesi

100k ateşini yakıyoruz :)

Yorumlar (375)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Ben 12 ye itibar ediyorum önce olanın peşindeyim:) senin dediklerini dikkate alırım her daim

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Her ikiside kardeşim önce yüz sonra oniki :)şaka gibi geliyor lakin ciddi ciddi o seviyelerden de aşağı gelebilir

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Emin olalım 100 üstümü geçerli 12 olan mı:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Geçerli kardeşim vakti daraldıkça haliyle hacimli hareketler geliyor zamwnsal olarak bazı noktalara yetişmesi gerekiyor o yüzden baktığımızda sanki acelesi var gibi hareket ediyor boğa konusuna gelince boğa geçti gibi kardeşim boğa çıkarken değil düşerken gelmiş te haberimiz olmwmış yada olmuş ama sabredememişiz :)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Elhamdülillah beklentin geçerli mi birde şöyle bir şey var btc bir günde artık 3-5 bin dolar ileri geri gidip geliyor bu boğa alameti sayılmaz mı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Allah razı olsun kardeşim şükür sen nasılsın

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Söyledim altta 147 görünüyor ama garanti değil haftaya kadar bir inişi görünüyor artık ne kadar iner nerden döner o net bilemeyiz

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Benim kardeşim nasıl iyidir umarım

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gübre 166 anlık 147 arada 20 lira var o kadar düşecekse satsam mı son dk lar alttan alırım olur mu

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hakliisniz elimdekiler inş iyi yerlere gelir daha fazla geri gitmez 24k lik mal borsada 35k makastan dolayı almadım gram 1 hafta sonra borsada ne gün fırsat olacağını düşünürseniz etiketi unutmayın hocam alirim 2 kağıt maksimum elimde euro power gubref sasa kayse ve krgyo var

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Karar sizindir ben maliyet düşürmeyin demiyorum ben olsam başak bir kağıtta değerlendirirdim ayrıca sürekli takip etmeye gerek yokki alırsınız kendinize bir hedef koyar o seviyeden itibaren takibe başlarsınız örnek şuwn 150 de bir anda 300 gidecek şeklinde takip etmenin bir anlwmı yokki

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Maliyet epey yukarda ortalama neden düşurmeyelim peki 5 hisse var fazlasını takipte zorlaniyorum ki takip etmiş halim bu :((

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bir 147 seçeneği mevcut ancak garanti değil şu saatten sonra al sat yapılmaz bekelenmeli ki güzel yerlere tırmansın

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gubrefabrikalari 165 anlık sabah 170 üstü satsam mı dedim 197 maliyet yüksek satamadım 150 Altın a düşmez değil mi :(

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Değerlendirelim yardımlarınızla:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Şuan değil haftaya değerlendirin

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Allah razı olsun kardeşim şükür Allaha bugünlerimizi aratmasın nasıl geçsin işte halimiz ortada kafamızı şu mübarek günlerde secdeden kaldırmayacağımıza düşmüşüz btc nin peşine işte her şey ortada anlatmaya gerek yok :)

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

35k günlükte boşta eminseniz borsaya full gireyim

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)oda bende kalsın üzümü ye bağını sorma istersen deneme amaçlı hiç alım yapmadan sadece izleyelim takip edelim neler oluyor nasıl olsa ücretsiz

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Insallah haklı çıkarsınız

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Abi nasılsın nasıl geçiyor ramazan))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Endeks düşerse o da düşer siz yine de güzel alım veren sağlam kağnı gibi hareket etmecek bir kağıt olursa kristal ya da başka alırken etiket yaparsanız alırım hocam sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Ortalama değil yani oraya atıcağınız ek yapıcagınızqa zati almışsınız onu kenarda bırakın atıcağınız 5 k ya gidin başka bir kağıt alın diyorum lakin hemen gidin alın demiyorum bir hafta daha takip edin kristali ondan sonra giriş yapın

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:)) biraz çaba biraz sabır sorunlar çözülür inş müdüre hanım

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sira sizin mudurum bundan sonra birazda siz anlatın saygilar :)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ortalama düşürmek için kristal kola mı öyle hisse mı var

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

5 k yı niye ekliyorsunki lig mi olucan git 5 k yla kristal kola al bir hafta sonra 20 si garanti gibi uzunda

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Onumuzdeki hafta dönüş yapacağını nerden biliyorsunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

142 altı olmasın da zaten 151 olmuş 190 maliyet 5k eklerim 142 altı yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

euro power 142 alt tabanı görünüyorum ben bundan para kazanmqk istiyorum dersen önümüzdeki hafta dönüş yaparak uzunda 280 tl yakar gübre nisanda çıkışı başlatır 475 yakar uzunda

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum