Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:55:11
EUR 34.7748 14:55:11
USD 32.4684 14:55:11
ALTIN ONS $2337.9850 14:55:11

Konu: 16.03 2024 ( btc springi)

16.03.2024 cumartesi

100k ateşini yakıyoruz :)

Yorumlar (364)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yüzdük yüzdük geldik finale şimdi 4 kişi bir araya gelip se le nayı çağırıyoruz :))

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Görselde artcı ara iniş çıkışları belirtmedim ana hatları belirttim sadece bol kazançlar

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Tsk. ederim cvp verdiginiz icin ozaman insaallah calismadaki gibi olur diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Merhabalar hayır verdiğim değerler ana kırılımlardır ve mutlaka test etmesi gerekir ha bu değerler i bulmak kolay değildir piyasa dışı farklı formülasyonlarla ancak tespit edilebiliyor

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Merhaba grafiginize baktim calisiyor diyebilirmiyiz 79.763den sonra mutlaka 52.315 dusmelimi yoksa 79.763 geldiginde bakmakmi gerekir. Inceleyip anlamaya calisiyorum. tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Büyük kırılımlarda ilk hedef 61k seviyeleriydi ikinci hedef 79k seviyelerine doğru yuvarlanıyoruz müdür elinde varsa saga 01674 geçerse stopunu yerleştir şuan 13 te 16 itibariyle bir şelale yapabilir gibi dikkatli ol

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

mudur bıze duz anlat

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Çaiışmamızın içeriği az çok ete kemiğe bürünmeye başladı ilk hedef bir öksürüğe bakar btc nin bir öksürüğü kıvılcımı ateşler şunu şuraya bırakayım yoğun temponun arasında kaybolmasın

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

2 hisse söylemediniz hocam ve site aşk olsun hepinize:((

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam lütfen bir iki tane söyleseniz yemeden oruç basım kalkmıyor

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayırlı cumalar kardeşim altta 6.60 ortada 7.54 üstte 8.30 gibi bir gidişat görünüyor şimdilik

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Hayırlı cumalar kardeşim baktın mı hiç ethfi ye

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Cokk yeterki bakmasını bilin

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Neymiş hocam 40 dan 10 a düşen ben mı göremiyorum:(

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Tamamda bende düzgünce cevap verdim dedimki şuan o tarafta ciddi fırsatlar mevcut dyorum size burdan gram aldırıp malın son sahibi mi yaptıralım istiyorsunuz 40tl lik kağıt düşmüş 10 tlye bunu belirtiyorum ama sizde farklı beklentiler mevcut bilemiyorum son karar sizindir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam lütfen şaka değil ciddi söylüyorum 3 de bir maldayım 3 de 2 tl. de ve bu piyasada 50k boşta durması saçma değil mi? Düzgünce bir soru sordum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

O da olurda lakin sıkıntılı olur müdüre hanım :)

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hangisine müdür göremedim

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

mudur cevap vermedın

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Armut piş ağzıma düş diyor mudurum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Haa anlıyorum yani extradan 25k kesmez diyorsunuz :))birde takip etme sorunu var değilmi offf yaa şimdi kim takip edicek bunları yormayın beni diyorsunuz şöyle 50k basıp 150k alıcak fırsatları bana söyleyin diyorsunuz peki 50k ya alıcağınız malı takip etmeyecekmisiniz onu merak ettim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam 9k boşta sadece ona ekleme yapicam ekrana igneleyecegim telden işlem benimki

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Eklerim ama kaça düşecek baya yukardan yakalandım 80.8

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Onda bir şeyler olacak direk yuzdec3l 20 ye emir gir bekle canim

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hocam 6 çeşit kağıt var ben çok kağıt takip edemiyorum Altın 8 mayıs operasyon deniyor aslı var mıdır bunun

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

O zaman tut flokiyi erken satma

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dün sattım onu canım sadece floki var az 2k o da düşmüş zararda

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Topla işte kağıtları bedavadan 10 tlden yaklaşık 5000 lot yapar 5 adet kağıt alsan her biri çok değil 5 tl artış yapsa eder sana 75 k yetmezmi ki 5 minumum olarak söyledim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

@Selda09 amp kırıldı izle

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Onada genel düzeltmede detaylıca bakalım o şekilde bir hareket edelim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum