Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 17:57:53
EUR 34.7923 17:57:53
USD 32.2296 17:57:53
ALTIN ONS $2332.0400 17:57:53

Konu: 16.03 2024 ( btc springi)

16.03.2024 cumartesi

100k ateşini yakıyoruz :)

Yorumlar (375)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

190 dan 148 e düştü bayrama kadar daha ne kadar düşer bakmasam mı 35 k tek hisse mi alsam 2 hisse mı karar vermem lazım hayırlı iftarlar hocam sizin vasıtanızla herkese

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Allah razı olsun muhtar hayırlı cumalar :)

Coin_üfleyen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Allah kabul etsin iyi bayramlar hocam:))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Sinem müdüre hanım size bir yorum bıraktı sorun mu var cevap gelmemiş sizden

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sorum değil allahim hepimizi affetsin hidayet versinmudurum allahim kabul etsin

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Güya Ramazandayız ve af tövbe kapıları sonuna kadar açık biz lerse ne yapıyoruz Ramazanda yapılmayacak ne varsa onun peşindeyiz malesef

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Stop olmak zararı kabullenip anaparayı gözden çıkarmaktır muhtemelen bayramdan sonra tavanlar açılır endeks yanıltabilir endeks yeri gelir 3 günde düzeltmesini yapar yoluna devam eder o yüzden sabırla beklenirse güzel kar realize edebilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Amin hepimizin insallah

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Selda Hanım bana küsmüş galiba mesajlarıma hiç donmedi

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Keyfiniz her daim eksik olmasın müdüre hanım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hektaşada 13.60 emir girin gelirse sizindir gelmezse takipli ilerleyin ilk durağı 26 ikinci durağı 36 dır 3ncü durak 69 tldir bunada nisanın 20 sine doğru alım sezonu açılır

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Krgyo dip dediler 28 den aldım 23 oldu 20 olsa yüzde 30 düşmüş olacak nerdeyse kayse keza öyle 32.82 alış 32 değdi endeks ıyi diye biraz uzandım o da düşmüş sasa hariç hepsi kırmızı ama endeks tepede bunun anlamı ne hocam:( kayse ve krgyo sasa stop olayım mi

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sana coin verdim aldinmi canim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Saten 1 haftadır bunla eğleniyorum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Endeks düşerken düşse bile cılız bir düşüş olur diğerleri gibi hacimli düşeceğini zannetmiyrum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

O iki değer arasında bir yerden dönücektir zarar düzelir inş yeterki zararına bozmayın

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Amin mudurum keyfim yerine geldiaslinda hep yeri n dede hani biliyorsun da çıkınca keyifli olursun ya bu da öyle sabahtan bildim hissettim

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yüzde 99 emin olsanız bile aman stopsuz hesabı bırakmayın onlar için 3 saniye yeter

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Endeks çıkarken düşen kağıtlar endeks düşerken de düşerse yeminle power midir nedir gider yakarım orayı:(((

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

7.80 alırsam 7.45 stop noktam mı gelir mi sizce hocam vallahi zarar büyüdü iyice :((

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Aldım birazını birazda eksidekilere takviye ettim her zamanki tavsinez üzere stoplu bir şekilde çocuk bayrami

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Elinize sağlık mevla bereketli kılsın müdüre hanım

1BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Q0 numara 5 yıldız tuttuğum altin olmuş Bereket versin bone vardı sürekli alıp satiyorum adet artiriyorum yine güzellik yapti geçen de yapti

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Merhwba müdüre hanım teşekkürler sizler nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Merhaba nasilsiniz keyfiniz nasıl mudurum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Haftayı bir görün 7.45 son 7.80 itibariyle mal toplanır yukarda 21 ilk hedef olup son hedefi 32 tl dir

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kristal demiştiniz yarın mı bugün mu almalı haftaya mi

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Onlarda çıkar sırası geldiğinde

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Endeks çıkıyor bendekiler düşüyor power gubref anlamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Aynen mudurum dikkatli olmak gerek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum