Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 23:20:37
EUR 34.8370 23:20:37
USD 32.2424 23:20:37
ALTIN ONS $2346.5450 23:20:37

Konu: Gümüş Ons

Öncelikle yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sadece bilgi amaçlıdır.

49$ dan gelip 30$ dan geçen trend çizgisini yukarı geçmeye çalışıyoruz. 1. Denemesinde kanal içine tekrar geldi ve şimdi 2. Denemesini yaptı kanal dışına çıktı.

Onay almak için 23.85 ile 23.9 bandına tekrar inerse ve 24.3 değerini geçerse grafik içindeki band aralığına yüzde 90 ulaşacaktır.

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Benim rakamlarimi kisada ve jzunda biliyorsun hocam ona gore madem istiyorum)

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Bu uzun vade:)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bugunki yorumuma goremi:)rakamlarimi biliyorsun zatenki .. haydi çizzz:)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Dur o zaman sana bir atmasyon cizeyim :))

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

21 ons artik gelir mi acaba bir daha dost.. kacirdik sanki

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ben dediydim ama sana sakin olalım bak kahveye tuz atmadan icirmez bu diye:)yapsin bise olmaz.. zaten her ihtimal dahilinde benimle olanlar onagore harekette , panik yapmiyorlar elleri saglam onlarin, rakamlarida biliyorlar bastan beri... insallah soyleyeyim ciz ben henuz yapamadim:((sen yaparsan duygulanirim vallahi...

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Dost aslinda duzeltme degilde bu kirilim gerceklesti mi gerceklesmedi mi onun onayi olacak. Eger kirilim onaylanirsa senin gumusler 25.7 ile 26.7 arasina bi parlar :)

Oradan sonra belki tekrar 23.9 yapip arkasindan 36 yolculugu da baslayabilir. Bu 23.9 kesin degil ama ihtimal dahilinde :)

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Düzeltme yaparak uçması daha sağlıklı oldu

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Eyvallah abi son bir onay alsin sonra aheste aheste ciksin :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Bir gün sen söylersin ben cizerim o duygum da gerçek olur :) rasyoya baktım da senin zigzaglar olacak. Önünde 3 4 tane direnc var rasyonun o yuzden gidemiyor gumus. Ben ustunkoru baktigimda hop 83 iner gormustum :))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

eline sağlık :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bu duygun gercek olmasa bile mutlu oldum:)likeleni verdim hocam cok iyiymissin tsk ederim..)

1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Dedim bu kiz grafik yapmiyor bari onun dedigini ben ciziyim :)) tesekkurler insallah herkese yararli olur ve hepimiz icin bereketli olur alim satimlarimiz :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Benim için yaptin değil mi)? baktin bu kız bagirip duruyor 2. yideniyoz diye bari sesini ben duyurayım demissin der gibi güzel olmus hemde :))emegine saglik gercekten bereketli olsun ins...

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Pc bozuk los un grafikleri incele eski olanlara hep renklidir :))

1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Gece yaptım 24.3 gecmeyince :) yine ilk gececek dedim ama baktim gecmiyor dedim yapayim :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Renkli renkli negüzelmiste olmuş eline saglik... nezaman paylastin bunu? Evet yorumlamam da zaten dun sabahtirda yazdik.2. denedi bazen cunku 3. den sonra biseyler olur onlara gore veri, vs. gibi.. bize gorede silkeleme dokme o, prsyonu demek olur bu... uzucular zaten dokunmuyorda.. kisacilara iste risk sevenlere ihtimal var...

1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

@Asiii__ o zaman bu grafik senin yorumuna göre çizilmiş :))

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Elime sağlık telefondan yine iyi çizmişim :)

Beni burada yine grafik atarken görmek beni mutlu etti. Iyi ki geri geldin ben. :)

Sanal ortamın hali işte böyle. Anlayana :))

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Onay almamış mı halen 24,10 üzeri yeni kanal açmıyor mu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum