Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:11:16
EUR 34.7748 18:11:16
USD 32.4684 18:11:16
ALTIN ONS $2337.9850 18:11:16

Konu: Gümüş Ons

Öncelikle yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sadece bilgi amaçlıdır.

49$ dan gelip 30$ dan geçen trend çizgisini yukarı geçmeye çalışıyoruz. 1. Denemesinde kanal içine tekrar geldi ve şimdi 2. Denemesini yaptı kanal dışına çıktı.

Onay almak için 23.85 ile 23.9 bandına tekrar inerse ve 24.3 değerini geçerse grafik içindeki band aralığına yüzde 90 ulaşacaktır.

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Herkes satarken biz alin dedik alt yorum

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Alt yorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Lusi bu da benim ki hepsini oku ve etiketi yap bekliyorum şuan

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Yensende yenilsende seninleyiz abla

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Birine rakip oldum:)) yenilecegimi bilsende oldum bikere:)) likeyle isim olmaz ama tum sayafaya sesleniyorum , valla verin likeleri:))

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

@Asiii__ şurada üç gün gelemedim kusura bakma bu işin takibindeyiz artık abla üç gün harici hiç boş yok bilesin

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Abim , zigzaglara destekler gelirse gelsin diye orta vade dusunen bekliyor, ancak bugun dahi tl bazli dundendir direnc seviyesi 25,75diye soyledim orda tökezliyor ,24,80_25,20ilk direncler karar yeri bana gore 26**lerin yani.. altta 24,60_24,40_24,20destek konumunda 24,20hep onemli yetede yetede..)

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Gunluk gelip hergun 3luk verme yogunum de sonra abla sana yal, diz istiyoruz de:))nasil olacak ozaman o is; ) a, dmini ve benim nicki etiketleyerek isteyin @YUSUF_ENES16 enesle isteyen dostlar yapsin hatta budefa 3yal, diz istiyorum:)yiksa a, dmine trip atarim:))

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Bekliyor muyuz gmşonsta sn asi

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Bu üç like az geliyor yıldız lazım abla sana rabbim inşallah oralar da satmak nasip olur ellerin emeklerin dert görmesin ablam

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Çok sukur kardesim ... bekliyorduk zaten geldi sukur yapsin zigzaglari takılsin onemi yok alan alsin yol yolak belli insallah biliyorsun...

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

@Asiii__ ablam mübarek bereketiyle geldi yoğunluktan başımı kaldıramıyorum takip edemedimde

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin ablacım. arazisin yoksun kaçgündür... gümüse yön veren benmiyim:)?

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

@Asiii__ gümüşe yön veren ablam hatırlı akşamlar hayırlı cumalar

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Sağlam ya pislerini sonra karsilasmayalim seninle ona göre daha duzgun bakma firsatim dahi olmadi.. malum iftarda tam saati bakayim.. bi

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

yedek akçeleri devreye koyacaz artık

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bak al ıspati sarkiyi dinlemek istemeyen sendin.. benim su, çum yoghh:)destekleri biliyorsun gumustede , platindede az gucun yetsin artikkk:)))

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

dünkü mesaj trafiğinde bu arada kaynamış asi:) Yüce gönüllü kardeşim. bu şarkıyı dinlemeyelim:) cümleyi değiştiriyorum. Ziyaadesiyle memnun oldum. sağol varol.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Az, mı. Ah yusuf ahh:) Yan, dırdın kal, bimi amannn, beni der, de sa, lan ahh y, âr... din, leyelimmi:)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Az da olsa memnunuz tabi:)) dur bakim kıpırdamalar oldu:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Umarim azda olsa memnunsu dur altyorum @YUSUF_ENES16 :)yapicak bisey yok oruç ta olsun takip edicen iste:)iyi gibiyiz sanki:)ytd...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan için 23.8 altını beklemiyorum. Abd ile asagi gelirse 24.2 gibi risk alinabilir ytd

Excalibur54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Excalibur54 ()

gr gümüş alsat için nereden almalıyım

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

evet yapıyorlardı fakat son bir haftadır bozuldu. düzeltmişti 20 dakika sürdü tekrar bozuldu:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yapiyorlar bana yapmislardi ama inan giris yapmadigimdan makaslarida hic bilmiyorum.. ama iste ozl kur devam ediyor kisiye gore.. temsilcilere gore haberin olsun..

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

yo iki kez vergisinden değilde. eskiden tl olarak satıp tekrar tl ile alıyordum. makaslar çok düşüktü. şimdi sadece ons olarak makas uygun. temsilcimi aradım. önceden ayar lıyordu fakat bu kez düzeltemedi. hazine ile görüşeyim dedi. beklemedeyim.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yani ikikes vergi vs.. dolar vergi vs. gerek yok.. gerci ben uzun suredir o bankamin sif, resini inan unuttum giriste yapmiyorum. almadigimdan..

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Tam direncteyiz yusuf.. hem tl benim rakam hemde onsu..930kirilim sart_tlde 955biliyorsun nezamanki onsu 930oturur 970yanar ekranda onsta ytd ... alt destek 910_890kisada ytd.

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Tl olarak satmak istesem geri almak zor oluyor. çünkü gram tl olarak makasları çok açtı zalım banka.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum