Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0771 22:12:34
EUR 34.7895 22:12:34
USD 32.2754 22:12:34
ALTIN ONS $2366.6100 22:12:34

Konu: Gümüş Ons

Öncelikle yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir sadece bilgi amaçlıdır.

49$ dan gelip 30$ dan geçen trend çizgisini yukarı geçmeye çalışıyoruz. 1. Denemesinde kanal içine tekrar geldi ve şimdi 2. Denemesini yaptı kanal dışına çıktı.

Onay almak için 23.85 ile 23.9 bandına tekrar inerse ve 24.3 değerini geçerse grafik içindeki band aralığına yüzde 90 ulaşacaktır.

Yorumlar (111)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Geldim buyur:) neyine bakalım gümüşün bir geri iki geri narş , narş aynı eee zaten rakamlarda belli bunlamı uğraşalım ikide bir:) @Periyot :)bu metal boyle iste...

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Bak iste busekil belirt , tarzin bilinmeli hani boylesi aciklayici olmus emegine sağlık...

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Ben biraz uzun vadeciyim dipler den alir tepelerden satarim beni burada taniyanlar bilir :))

Yilda max 4-5kere işlem yaparim :)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Buralara gel de az bakak gümüşe :)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Yapcak birsey yok bi ara rampa yukari bitecek. Düz yolda duruma bakariz artik :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bence şimdi buldum git bak bakiyim olmus mu :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Neyse bakim .. bereketli kazanclar dilerim..)

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben orada çok acemiyim bakinca ne gormem gerekiyor rt ne onu bile bilmiyordum dun periyod abi soyledi :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yok ondan degil, su baska bi kulvara baksan artik diyorum? periyotun olduğu..

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

He iste şükür, o kişi benim öyle uçamam dedikçe ahahah diyip diyip uçtun:)iyi oldu sana ven sana dedim oysaki ben gaza köklemeyi bilmiyormuyum saniyorsun diye? sen bekle asıl benim zigzaglarımi yaşa böyleki sonra gel yok asi bak şuna, yok asi bak buna de bana... sanki asi sana onları yazmamıştı:))neyse bakim gençliğine veriyorum:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben anladim sen 12 tane kahveni alamadin diye böyle gerginsin ama simdi hepsi tamam :))

-1BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hizli gidemedik :) biri kafasina vurup duruyor ama gidecegiz merak etme ben seni kolundan tutup o tepelere yine götüreceğim ama biraZ yorucu olacak benim için :)) senin gibi nineleri tuttum kolundan yukari cekiyorum sizi biraksam koşa kosa giderim ama iste sizi birakamadigim icin biraz yavas gidicem :))

Yeotk için biri analiz istemisti ben de grafiği çizdim sonra destek direnc nerede ne vardi onlara tek tek bir daha bakmayim diye sana yaptığim sorumu sordum sonra buldum diye de yazdim sana :))

Ah bu sitenin mesajlarinin dusmemesi bizleri yoruyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hadi ya ben yazarken , çekiştirma kolumu ben uçamam kaçamam öyle derken , nine , çok yavaşssın diyordun ama bana sen? git bak karşimdan simdide ... sen bi periyot, un tkipçi listesine , takip ettiklerine bi bak... ve yeotek yorumu zaten paylasmissin bak bi...

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Hahahaha :) yok canin sıkılmasın ama mavi cizgi kirilirsa insanlarin cani sıkılır :)) yine sonra aşağılarda takilirsiniz :))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Zabahınan gelipte canimi sıkma benim.. )sana gore ucuyoruz , hiç zigzag yoktu , ben gorevimi yapiyorum.. sen asagilaea bak demistin ben bakamam diye :)unuttun zaarrr sabahinan yorma beni:).. gunaydın..

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

@Asiii__ aslında benim için 23.9 çok önemsiz hatta hiç bir anlam ifade etmiyor :)))
Benim için önemli olan resimdeki mavi çizgi:) onun altina inmedikçe yukarda yesil cizgi var ona gitmeli :))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

gerek yok:)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Dedin abi ekran görüntüsü atabilirim :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Abi hiç takmadım sende takmadin zaten. Grafik neyse o veri işi bizi bozar. Ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

veriden önce sana dediydim:)) galiba:)) eline emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

ben veri meri takmam diyorsun yani! benim gibi yani:))

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

@Periyot görüyor musun abi Allah ın işini veri geldi ons ların işine yaradı. Bizim grafikler de o yüzden tuttu.

Veri kötü gelseydi ne olacaktı bizim grafik tutmayacak mıydı ? biz zaten kanalı kırmıştık ne olacaktı ki :)

Olacaği şuydu 23.9 gelip oradan geri yukari :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Alt yorum diyor ki dün 24.3 den düştüm bugün 23.99 gibi bir yere kanala da girmedim yakınından da geçmedim. Buradan bi 26 görebilirim. Ytd olacak diye kesinliği yoktur ama teknik olarak yüzde 90 olmalı. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Insalkah kardesim ben dususlerde terste kaldim hwpsini karla kapattim :) insallah seninkide kisa zamanda kâr yazar

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Amin dostum şurayı bir atlasakkk

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Insallah gönlüne göre satarsin

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

25 şe fitim benm:)))

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

@Vagabondboy üzgünum o uzun vade olan bu kısa vade olan. Buna bir bak ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Onay kısmı kırdığı yere geri gelip oranın Altın a inmiyor sonra yukarı gidiyor ya da ufak iğneliyor destek çalışıyor yukarı gidiyor. Benim en sevdiğim hiç iğne bile yapmadan gitmesi :))

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Teşekkürler belki faydası olur insanlara

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum