Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 17:31:50
EUR 37.6173 17:31:50
USD 34.2604 17:31:50
ALTIN ONS $2653.7800 17:31:50

Konu: Gümüş yatırımcısı anlık :))

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Hosbulduk@Ü_han @Asiii_ insallah biz iki kişiyiz sen tek biz bekleriz artık hem tanışmış gezmiş oluruz

Ü_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sayfamda duruyor inan dusmemis demekki birde bu cikti , tekrar yazarim olmadi:/..

0BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

Ne zamn yazdın, gelmemş galba

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Nasip olursa gelir hin, tten yemenden nasip olmazssa negelir elden, sag kalirsam insallah soz:)... bist, ten yorum yazdim cevap olark dustumu?

1BeğenmedimŞikayet

Ü_han ()

@Asiii_ hele bir gelme, @Hkaranfil hoş geldin toprağım

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Amin cumlemizin tesekkur ederim.. konyaya gelmem farz oldu sanirim:) @Ü_han arkadasimda ordaymis illa gel diyor, ben k. marastayim suan.. bende beklerim ins. azyikik dökük olsada guzel yerlerimiz var sukur basimustunde yeriniz var herzaman..)

Hkaranfil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Rabbim insallah kalbine göre verir canim konyadayim sen nerdesin herzaman beklerim yolun düşerse

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Allah gule gule oturmayi nasip etsin cok sevindim.. neguzel.. bende ins. allah nasip ederse kendime ait bi dunyam olsun istiyorum , ne ev ne bisey gozumdede yok var yoksa ev aracta ben benim olani istiyorum ins... bilmem olurmu://... nasip olmasada son belli vakit gecirmece iste.. niye dert, lenesim geldi simdi benim sanaki://.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Ev aldık canim borsa degil

1BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Amin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Aminnn bende baslicam tem, bellik ediyorum , inan kalkip az altin bozacaktim ora icin usendim:/insallah allah yuzumuze baksin arkadasim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Odegilde ben orayi diyosun sandim, simdide sen :)diyorum bu nediyor:)

34Mert54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Gecen kis ortasında aldik ne var ne yok sukur az az başlıyorum iste borsa bura hayorlisi insallah

0BeğenmedimŞikayet

34Mert54 ()

Yaa allahımm :)) sen akrabalarımın olduğu platform desene şuna ya bende diyorum ne diyor .d

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Desene ya:)))iyi etmissin bisver paran var mal aliyorsun daha ne:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Yok kiz az az fule korkarım

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ahahah mert bunu bosa paylasmiyor:)))iste halll:)))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:))cok iyisin sen allah razi olsun, hepimiz gulelim insallah fullmu aldin allahaskina de bari, bati bana soraydin hemen daliyosun... asi ne bekliyosun diye:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bende aldim burdan ben , hani em, rah hocamin ordan anladim :))basta.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Guldurdun rabbimde seni güldürsün

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Platin evet oncude , zaten 23,10uzeri atamiyordu bak simdi atacagim sana bekle ..

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

133.85 galiba gmstr

Vagabondboy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Sana yazmistimya Platin düşüşü tamamlamadi diye oncu o benim sucum yok ytd

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ben kacgundur analiz yapiyorum rakamlari basa basa yaziyorum karanfil , okumuyormusun, nasipten ote olmaz oyle deme vardirda bihayr ama destekler belli ya gidip yoklayip gidecegiz 20,50tl 20,30simdilik tl bazli ayni takibinde olsun://..

0BeğenmedimŞikayet

Vagabondboy ()

Kactan aldjn sen aldığından beri düşüyor:)))

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Sorma neye elimi atsam kurutuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bereketli olsun , ins. destwk 133,30_13170bugun aklinda olsun ytd.. yarinda veri var tl bulundur yine bence

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:)bende x, te saniyorum biliyorsun beni diye ; )bakiyorum yok anladinmi:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ahahahhh:))bali, na senmiydin etme gozunu sevim:), fullmu girdin?

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Ben girdim artık dip yapar bak

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum