Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 05:56:29
EUR 34.8300 05:56:29
USD 32.2634 05:56:29
ALTIN ONS $2350.3100 05:56:29

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam dolar ın düşme ihtimali var mı hiç

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet.
@Yılmaz34 Bence TL artırmayı ihmal etmemek lazım daha önce bunu defalarca tecrübe ettim dolar TL de geri çekilme olursa TL ile çok daha aşağıdan alınıyor benim bu şekilde çok işlemim oldu gümüşü 13 TL ye yakın sattım 10,48 e kadar topladım. Eger dolar TL bir noktadan geri çekilme yaparsa artırılan dolarlar bir işe yaramadığı gibi heyecana kapılıp yüksek fiyattan alınan gümüşler de bir süre bekletebilir. Ytd.

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Dikkatli olmak lazım hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

dolar a prote ederek alım satımın tl değer kaybına krsı bızı koruyacagı aşıkar öbür türlü tl den kazandım derken dolar zaten artmıs oluyor ve cok da kazanılmadıgı anlaşılır

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İşin tuhaf tarafı dolar almaya kalkarsan fazla makas ödemiyorsun bu durum acaba dolar TL de bir geri çekilme olacak mı diye düşündürüyor gümüş alırsan 53 kuruş fark vererek alabiliyorsun ben de dolara karşı değer kazanma potansiyeli olanı alıp kısa sürede kâr yazarsa kademeli satıp TL artırıyorum elimde bırakırsam da çok düşük maliyetle taşıyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Bizde iyiyiz hamdolsun rabbime dolar gümüş Altın vs. Bankalar makası iyice bahçıvan makasına çevir di bende borsada devam ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ve aleykum selam kardeşim elhamdulillah siz nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Selamın aleyküm Hocam nasısınız görüşmeyeli

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

24,254 20 dolar arası gelirse parite edilebilir. 26,39 direncine geldiğinde ise tekrar bakmak lazım 2024 ikinci hafta sonuna kadar beklentim yukarı. O zamana kadar aşağı bir hareket olursa değerlendiririm olmazsa 26,39 direncine gittiğinde ilk düzeltmede alıma başlarım. Fırsat vermezse durum netleşene kadar dolara karşı değer kazanma potansiyeli olanlarla devam inşaallah.ytd.
@Cihanara @Kaz_Dağları @Rest_tu_Rest

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@celik2119 alt yorumda alım icin %50 girilebilecek seviyeyi paylaştim sonrasinda da cıkıs giris fırsati verdi ama ben ücuncu kademeyi kacirdim mesai saatinden sonra mkas iyice aciliyor ama takipcilerim icin hep onceden paylastim

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

İlk alım yerım 22.20

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

22.16 dan asagı dusecegını sanmıyorum ama gumus bu daha aksam asyalılar ne tapacak o da belli değil

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben sürekli takip edemiyorum sürekli alımı da satımı da kaçırıyorum biraz daha takip edeceğim ama alt seviyeler ille de gelecek diye bir şey yok onun için bir süre terste kalmayı da göze alarak alım yapmak bana daha mantıklı geliyor daha 1 parça alabildim ve kârla çıkış fırsatlarını da kaçırdım halbuki alıp bir kısmıyla da çıkıp girebilseydim o seviyenin çok Altın da bir ortalama ile eklemiş olacaktım. ytd.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

22,16-21.83 desteklerini bekleyin bence alım için ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizi de etiketlerim inşaallah.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Aldığınızda yine haber verin grafiğe ekleyelim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@celik2119 alt yorum da belirttiğim aralıkta alımımın % 50 sini tamamlayacağım inşaallah.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim kardeşim hakaret sataşma olmadığı sürece ben de eksi görünce düzeltiyorum hakaretin se her zaman karşısındayım. Yt.

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Elinize sağlık hocam
Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Nereye gidiyorsunuz.

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

RESAT bey bugüne kadar gösterdiginiz ilgi ve destekleriniz icin tesekkürler, sizin yorumlarinizdan istifade ettigim oldu. Kendinize iyi bakin, umarim gümüs ons seneye 30$ olur. Bende 160kg gümüsteyim. Allahaismarladik

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda vermis olduğum % 50 alımı tamamlayacağim araliga girdi altina gelince gerilim devam ettigi surece Altın fazla gerilemez 1940 ve asagısi alim icin iyi yerler ama buralardan da alinabilir ben gumüşu tercih ediyorum altın 2300 dolar i gecince altin eklemeyi dusunüyorum isteyen al yatlik şu anki seviyelerden de ekleyebilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür ederim kardeşim. Hepimize bereketli olsun inşallah.

-1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Hayirli olsun, simdiden Allah bereket versin

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Tesekkürler üstad. Altin 2072'i kirarsa 500 gram altin ekleyecektim ama olmayacak gibi sene sonuna kadar. Olur da yine bir pislik yaparlar, 21$ lari gösterirler diye 50kg gümüs eklemek icin cephane hazir duruyor. Borsadan kazandigimizi da gümüse yatirir olduk:)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Teşekkür ederim abi

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür ederim kardeşim. Sizlerede bereketli kazançlar olsun.

marko_44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

marko_44 ()

Hayırlı olsun kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Teşekkür ederim kardeşim. Sanada bereketli bol kazançlar dilerim.

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum