Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0797 23:17:41
EUR 34.8370 23:17:41
USD 32.2420 23:17:41
ALTIN ONS $2346.3600 23:17:41

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

euro iyi gider )

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

1940 Altın da alınır diyorsun anladığım kadarıyla.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad çarsamba belli olur nereye kiracagi, gidisat pek içaçici degil ama ben çarsamba tablonun tamamen pozitife dönecegini beklerim. Dönmezse kötü:))

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha onceki rakamlar gecerli ya 1940 aşağışi veya 2300 uzeri arada Altın almam gümüs ve dolar a karşi deger karşı değerkazanma potansiyeli olanlarla devam inşaallah Japon Yeni düsmedikçe altı in da fazla düşmeyecegini düşunuyorum. ytd

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad altin 2000$ altinda bugün kapanis yaparsa son alimi yapmam artik. Gümüş degil can sikan, altin.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Âşaği devamı halinde artan oranlarda parcalı alım yapıp elimdeki orani % 65 e tamamlamak istiyorum. Tabi çoğunu tutup biraziyla da kar alarak ortama duşurmek sartıyla. Her seferinde alamayan pişman oluyor ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Merhaba yükseliş goruyor musun bu kadar almissiniz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Vermiş olduğum alım aralıgi geldi ama bende makas yüksek alamıyorum. Pazartesi mesai saati içinde bu seviyelerde olursa alırım inşaallah. Bu alım aralıginda % 65

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Ben 20kg ekledim üstad 23,30$ dan. 22,70$ gelirse son alim 30kg ile kapanis yapacagim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ons 23,30 makas açılmasa buradan itibaren parite ye başlardım. 5 ten sonra makası açıyorlar.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun önemli olan üzerine atabileceği seviyede alım yapmak zarar garantili dolar da durmaktan her zaman iyi diye düşünüyorum. Biraz üstten almak veya beklemek mesele değil sonuçta sürekli dip yükseliyor

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Tesekkür ederim, fazla gümüş yok 20kg oldu. Hala 24$ altini bekliyorum alim icin, gümüse bu aralar pek güvenemiyorum. Ciddi miktarda altin aldim 2022-2030$ araligindan.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bereketli olsun elde yeterli nakit ve bekleme imkanı varsa uygun yerden kademeye başlayıp doğrusu aşağıyı değil yukarı dönmesini beklemek diye düşünüyorum. Şu makaslara ve mesai saati kısıtlamasına rağmen ben bile bayağı kâr aldım.

2BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

24,20$ den 10kg daha ekledik bakalim, aslinda beklemek gerekirdi ama ADP verisi cok düsük geldi.

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad bu sene üc kere denenmis, üc tur kar yazmis, uygun rakamlardan düstükce daha yüksek kademelerden alimlarla para kazanmisiz. Ben dip beklemem, direnc gecilince almak benim tarzim hic degil. 23,90$ bana uyar, 23,50-70 daha cok uyar, 23$ filan görürsem Allah ne verdiyse der alir üstüne yatarim, 2024'te acaba neye yatirim yapsak diye düsünmek derdinden de kurtulmus olurum. Insanlar istiyor ki hic risk almayim, hic terse kalmayim, direnc gecilsin alayim. Ne güzel dünya:) Garantisi var mi direnc gecilince yapilan alimlarin terste kalmayacaginin? Yok

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Destek aldığını gördükçe ben de eklerim inşaallah aşağı beklemektense uygun seviyelerden alıma başlayanlar şimdiye kadar hep kazandı her seferinde kârla çıkış fırsatı buldular ve daha düşecek daha da düşecek daha da düşecekten başka bir şey bilmeyenlerin söyledikleri seviyenin çok Altın da ortalama ile eklemiş oldular.
17,50 den itibaren gümüş artırmak yerine dolar artıranların kaybı şu an 6,5 dolardan fazla TL bazındaki kayıpları da 190 TL den fazla ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

23,90$ görürsem bir 10kg daha eklerim

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Cihanara rica ederim kardeşim alt yorumdaki hedef alım aralığına geldi ben de biraz daha takip edip kısa bir süre terste kalmayı da göze alarak aşağı doğru devamı halinde desteklere tutundukça artan oranlarda alıma başlayacağım tabi ki gene aldığımın çoğunu elde tutup azıyla işlem yapıp kâr alarak ve ortalama düşürerek inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Yeşil sermayeden hep uzak durmuşumdur... birime bin katsada

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Rest_tu_Rest alt yorum faydalı oldu mu?

0BeğenmedimŞikayet

Kuşçu69 ()

Emegine saglık hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gumüs JPY NOK CAD aldım bir bölumunü kârla sattım elimde kalanlari da ölü fiyattan eklemış oldum. Ya aşaği firsat verecek ya yukarı. TL artirmaya düşen bicak gordümmu tutmaya devam inşaallah.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Bakalım 25.32 ve 25.61 gelecek mi

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Size bir al satı çok gören kuveyttürk'ün burnunda çıban çıksın:))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Buradan itibaren yukarı tepkilerde takıldikça isterseniz % 20 lik bolümü direnclere takıldıkca agırligi yukari vererek çikin isterseniz. Ben islem yapamiyorum hem makastan hem de mesai saatinden sonra işlem yaptırmıyor.
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Teşekkür ederim
Elinize sağlık hocam
Satış yiyeceği dirençleri tahmin ediyorsanız size zahmet haber verin de bir kaç gram arttıralım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Makasınız uygun ve saat beşten sonra işlem yapabiliyorsanız tuzak ihtimaline karşı biraz çıkış yapılabilir ama daima çoğunu elde tutmakta fayda var diye düşünüyorum. 25,3230 üstüne atar ve tutunursa yukarı devam ihtimali olabilir bu seviyeyi kıramadığı sürece düzeltme yapma ihtimali var devamı için 26,43 ü kırması gerekiyor ( Uzun vade grafikte ise 26,39 26,40 civarı ana direnç olarak görünüyor) Buralarda gezdiği sürece ben işlem yapmıyorum durum net değil. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Üstad 25,30 üstüne atarsa biraz daha cikacagim gümüsten.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Rest_tu_Rest @Kuşçu69 ve aleykum selam amin cümlemizden sağ olun. Destek ve dirençler anlıkta bu şekilde görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne zaman hangi seviyeden geri cekilir bilmiyorum ama bu ihtimal var ve defalarca da bunu yasadik bankadan dolar alırken az makas var ama biz dolari satmaya kalktigimizda cok asagidan aliyor neden?

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum