Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 16:55:08
EUR 34.7748 16:55:08
USD 32.4684 16:55:08
ALTIN ONS $2337.9850 16:55:08

Konu: Gümüş destek direnç

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (118)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Gümüş düşüşe başladığında panik satışı yapmaktan çoğu zaman pişman olmadım

kalbi_Allah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Oda sizin düşünceniz tabiki ben akilsiz fikirsiz demedim kimseye ama insanlar bazen panik yapabiliyor

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Biz burda nelerle uğraşıyorduk şok şok şok gümüş düşüyor diyen ne şaklabanlar vardı

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Herkesin aklı var fikri var aklını birine satan kişi zarar etmey mahkumdur.

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Siz belki yatırım konusunda daha tecrubelisinizdir ama gerçekten bir söze göre işlem yapan insanlar var oyuzden diyorum

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Borsada günlük 10'larca işlem açan birisi olarak düşen bıçak teriminin çok faydasını gördüm tabi zararkes bu işin olmazsa olmazıdır

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Ben aklıma takılan olursa bilgi almak amaçlı yazılarını mantıklı bulduğum kişilerden bilgi alışverişi yapmaya çalışıyorum aklima yatar yatmaz o ayri mesele ayrica islemi ben yapiyorum kimse bna bunu zorla yaptirmiyor ama kesin katı net konuşup insanlar la dalga geçerek gibi ego tatmin etmeye calisan insanlara bir anlam veremiyorum çünkü bazı insanlar biri birsey yazdığında onun sanki dedigi yada önerisi kesin olacak gibi işlem yapıyor sonra feryat figanlar havada herkes burda özgürce işlemini kendi hür iradesi ile yapıyor

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Reşat bey kardeşim teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ons 17.50 yazacagima 1.50 yazmişim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ve kac kere gitti kac kere geldi 1.50 den beridip yukseliyor coğunu tutan biraziyla da kademeli cikip geri donus yakaladiginda yerine koyan bedavaal sahibi oldu
Daha kisa bir sure once bol yildizli biri daha 22 dolar gorulmeden 19 dolari gosterdi tevafuken telefondan gordum ve bazi kisilerin beni neden engellediklerini bir kere daha gordum. Daha once de kiymetli bir abimiz 8 dolari gormeden almam 21 dolari gecemez demisti. Alan kac kere aldi kac kere satti.

1BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Düşen bıçak tutulmaz koşan attan inilmez diye diye insanların bir sürü zararı oldu

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Zaten yaptıkları bu işlem yapmanızı engellemek kâr almak yerine beklenek düşerken düşen bıçağı tutma çıkarken koşan atın yükünü kademeki hafifletip geri dönüş yakaladığında alma bekle çok güzel örnek vermişsiniz.

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Teşekkür ederim ben de sizinle aynı duyguları paylaşıyorum ve aynı durumları yaşıyorum.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Reşat bey kardeşim sizin samimiyetinize inanıyorum emin olun sizin samimiyetinizden zerre şüphem yok.
İnsanları yaniltip zararına sebebiyet verdiklerinide biliyorum, o insanların hakkını savunurken alım satım fırsatını kaçırdığım anlarda oluyor önemsemiyorum insanların hakkını savunmak beni daha çok mutlu ediyor ancak o hakkını savunduğum insanlara bir bakıyorum kendilerine zarar vermeye çalışanlarla işbirliği içerisine giriyorlar bunu görünce soğuyorum böyle insanlardan tiksiniyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Deli olmayan bir insana kırk defa deli desek ve o kişi deli olmadığı halde ilk önce bir şüpheye daha sonra zamanla ben gerçekten deliyim diyecek hale gelmesine benzettim bu olayı.
Düşerken toplamasam veya yükselirken trene atlamasam hiçbir şey almadan öyle bekleyeceğiz herhalde.
Aldığım ev, tarla vs benim değil mi yoksa? :)))

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gumusu duserken desteklere tutundukca artan oranlarda toplayıp karla çıkış fırsati yakalamayan hic olmadi amin selametle

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bunlari yazmanizda fayda var insanlari kandirmalarina zarara sokmalarina izin vermeyin bilen var bilmeyen var. Kisilerle muhatap olmaya gerek yok ama dogrulari yazmazsak burada işimiz ne

Cihanara için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Abi ben bıraktım bu işleri sen haklısın kardeşim deyip işime bakıyorum. :) dün gördün Çelik'e dahi mübarek kardeşim deyip konuyu kapadım düşün. :)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Benim zarar ettigimi yazmıs bir de o da yetmemiş zarar garantili dolar biriktirmeyi tavsiye etmiş kişiyle tartismaya girmiyorum ama yanlış bilgilendirmeye de seyirci kalırsam vebal.

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cihanara ()

Kendi adima konuşayim üstad, ben düştükçe kademe alim yapan, ucuz buldugumda ciddi eklemeler yapan ve bunun için yeteri kadar bütçesi olan, grafik filan pek takmayan, ortalama 100kg üzerinde işlem yapan biri olarak kazanan taraftayim. Bu sene dört turun dördünü de kara cevirmişim, Allah bereket versin, gözü olanlara da bereketli kazanclar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

TR42 ()

Reşat abi bırak kim ne yaparsa yapsın abi herkesin kendi aklı fikri var herkes kendi hür iradesi ile takip etmek istediğini takip ediyor zarar ediyorsada takip ettiği kişiyi ve edeni ilgilendirir sen takma kafana böyle şeyleri boşver. Ben bıraktım sen başladın bu işlere. :)

1BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Merhaba,
İyi akşamlar
Reşat Bey
Telefon ile yazmak sürekli sıkıntı çıkardığı için alım ve satışlarımı yazamıyorum. Biraz yazdıktan sonra donuyor, çıkıp tekrar yazmak açıkçası bana zor geliyor.
Neden alım ve satışlarımızı yazmayacakmışız.
İsteyen istediği yerden alır ve satar.23.67 ile 23,85 arası çok cüz' i miktar aldım, ardından bakmamak için.
İnersede toplarım, çıkarsada toplarım.
Genelde topladıklarımı birden satarım. Şu aralar bir zeytinlik baktığım için çok fazla alım yapamıyorum. Herkese kararlarında isabetli alım ve satışlar diliyorum.
Terse kalmış arkadaşlar varsa tez zamanda kârlı satışları olsun inşaAllah, selametle...

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardesim insanlarin yaniltip zarara sokuyorlar zarar etmedigini ben de biliyorum. Ama sessiz kalmayin

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Zarar garantili dolar biriktirmeyi tavsiye ediyormus yorumlarim sizlere grlmedi mi ? @Cihanara @Kaz_Dağları @Rest_tu_Rest biz zarar ediyormusuz. Yorumlarim size gelmedi mi?

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Artık aldığımı sattığımı yazmıyorum, kâr benim kârım oldukça ben elde ettiğim kâra bakarim kimseyi benim kârım ilgilendirmez zarar zaten asla etmem .
Her kim insanların karini zararını hesabını yapıyorsa terbiyesizdir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda O.73524 ten üc kattan fazlasini gumuse gectigimi yazmistimbu gun de birazini .78041 den dolata gectigimi ve yukari dogru artan oranlarda birazini cikip cogunu her zaman oldugu gibi elde tutacagimi yazmis ve etiket yapmistim. Birileri benim zarar ettigimi yaziyor ve zarar garantili dolar i biriktirmeyi yavsiye

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

0.73524 ten bir oncekinin 3 katindan fazlasini ekledim. 13.12.2023 saat 9.29 @Peace35_ @Kaz_Dağları @Rest_tu_Rest

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Peace35_ alt yorumda verdigim hedefe göre desteklere tutundukça % 65 alımi tamamlayacağim inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Rest_tu_Rest %20 lik çıkış yapmadın mı mesajım sana düşmedi mi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne tarafa gideceği şu an belli degıl. Kademeleri aralıkli girmekte fayda goruyorum oglumda euro vardı hem bedava gumüs hem de bedava euro topladı. Ben az kazan hep kazan mantığıni benimsiyorum. Sressiz sıfır risk.

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum