Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 04:47:44
EUR 35.0047 04:47:44
USD 32.2177 04:47:44
ALTIN ONS $2428.3500 04:47:44

Konu: Gümüş anlık dirençler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İlk dirençteysek Bjk şimdi ne yapsın? Daha açık lütfen. ELinde 135 kilo var. Ortalaması 24 dolar . Çok kötü zararda şimdi.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@celik2119 sondan bir önceki paylaşımım % burayı kıramamsı halinde yazmıştım bir üste çıktı orada da yazdım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim geri dönüş için teşekkür ederim geri dönüş olmayınca kendi kendime konuştuğum ve boş yere emek verdiğim hissine kapılıyorum defalarca herkes yukarıyı gösterirken çoğunu muhafaza etmek şartıyla kademeli çıkış ve herkes aşağıyı gösterirken de giriş birazıyla çıkış giriş yapmak ve daima kâr alarak devam etmek noktasında fikir paylaşıyorum. İnşaallah faydalananlar olmuş olsun.
Benim yaptığım işlemler küçük maksadım senelerdir ispatladığım gibi bir kere daha ispatlamak ve insanların zarara girmesine engel olmak noktasında katkıda bulunmak. Daha önce de örneklerini yaşadım bu şekilde davranmayanlar hep erken çıkış yapıp pişman oldu. Çoğunu muhafaza edip birazıyla da çıkış giriş yapan ise sıfırın Altın da ortalamayla yoluna devam etti. 20,83 altına iğne attığında giriş ve birazıyla çıkış yapabildiniz mi defalarca fırsat verdi şu an makas 30 kuruş civarına kadar ama geriledi makasın çoğu alırken satarken az fark ödüyoruz Ytd.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Günün bereketiyle usta.
Şu an yeni bakabildim. Ara ara bakıyorum. Öğleden sonra sıkı takipte oluruz. inşâallah!
Gümüş, / Damgalı Gümüş. /
Fiziki Altın ve TL ile her türlü hazırız..
Nasip diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İkinci dirence geldik. @Kaz_Dağları @Rest_tu_Rest direncler takip edilip coğunu tutmak şartıyla az mıktarda kademeli çıkis yapilabilir diye düşunuyorum makas 33 kurusa kadar indi satarken üç kuruş alırken ise 30 kuruş fark veriyoruzbunu da dikkate almak sık işlemden de kaçınmak gerektiğini düşünüyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

İlk dirençteyiz 0,786 yı kırarsa yukarı devam edebilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum