Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 14:38:29
EUR 34.7405 14:38:29
USD 32.3803 14:38:29
ALTIN ONS $2312.8600 14:38:29

Konu: Gümüş anlık dirençler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

Yorumlar (36)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Teşekkürler hoca
Bi şu 21.87'yi geçse arkası gelecekte ama geçmekte zorlanıyor

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Rest_tu_Rest 21.87 yi defalarca denedi geçemedı üstteki direnç 22.24 yukari donmesi icin 0.786 yi kırmasi lazim burayi gecse bile 1.618 e kadar direk gidecegini düşunmuyorum sert çıkıs olursa tuzak olarak algilar grafigi tekrar duzenleyip kademeli olarak çıkısa baslarım. Gene de gümüs bu zamaninda 48 kat artıs yapmıs olmadik bir gelisme olur yanilabilirim de ama ben bedava altın gumüs TL hediye etmeye devam edeceğini biraz daha bekletecegi i dusunuyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gece 12 den sonra düzeltilemiyor ama olsun teşekkür ederim.

Rest_tu_Rest için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Birini düzelttim de diğerine gücüm yetmedi
Biraz güç toplayayım yarın onu da düzeltirim inşallah:)))

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yan hesap gene sayfamı eksilerle doldurmuş işin tuhaf tarafı yazdıklarım da eksi verilecek hiç bir taraf yok normal bir insan hatalı bir şey yazılmışsa çıkar bu yazılan yanlış ben katılmıyorum doğrusu bu der değil mi yanlış mı düşünüyorum. Dirençleri kaldırmak elimde olsa keşke her kesi zengin ederdim. Kâr gördük mü kademeli olarak karın birazını alıp aşağıdan toplamaya devam inşaallah. Dirençler öyle hızla geçilirse bir şey kazanamazsınız. En az 3 e dörde katlamanız lazım ki bir işe yarasın o da kısa vade de. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Hocam şu direnci kaldırda 3. dirence gidelim:))

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Aynen @REŞAT12 hoca
Ons altın destek verdi şimdilik

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ekinde yeterli sermaye bekleme imkanı olan ve sinirleri sağlam olan için doğru sakin davranan zaten hep kazanır büyük sermaye sahipleri de devletler de Altın gümüş stokluyorlar. Küçük yatırımcılar ise panikleyerek büyük kârları kaçırıyorlar.

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Sen ne terbiyesiz birisin ha

__MEZARCI__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

0.6630 ile 0.68 90 arasında 3-4 sefer al sat yaptım bu al satlarda artırılan dolar la maliyeti aşağı çekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Öyle yapıyorum zaten zararkes asla yapmadım yapmamda.
Bu işin püf noktası her yerden parca alım yapılır yeterki elinde her zaman mermin olsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Şu an bayagı bir kardasiniz o zaman alttan gidiklerinizle hic zarar kes yapmadan cikis giris yaparak yukaridaki parcalari cok rahat asagi cekersiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Evet çok doğru söylüyorsunuz.
En son ful çıktım ilk alımı 0.79 dan son alımı 0.6630 dan yaptım.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin ortalamanız en alttan aldığınız seviyenin çok Altın da o kadar çok çıkış giriş yaptınız ki bir bölümünü ben de gördüm her zaman olduğu gibi gene alan değil alamayan üzülecek diye düşünüyorum. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Estağfirullah kardeşim ben samimi yazdım bir ara ben beklemede kalırken siz çok sayıda al sat yaptınız. Benim yolum az kazan hep kazan.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Usta sizsiniz. sizi geri de bırakan kuveyttürk makası
Eğer bendeki imkan sizde olsaydı şimdi herkese gümüş dağıtırdınız
Ben bu imkanlarla bile yine de sizi geçemem

2BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Tesbitin çok doğru bırak anlamayan anlamasın.
0.79 dan bile alım yapsam 0.66 düşene kadar 5-6 al sat yaptığımda ortalamam yeni alım gibi oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim işlemlerini paylaşırsan sayfa için çok faydalı olur sen ustasın ve benden çok daha başarılı bir al satcısın. Bayağı uğraştım ama anlatamadım 17,50 den alıp 26 dolar a kadar defalarca çıkıp giren bir insan aradaki fark kadar ortalamasını 17,50 nin Altın a çekmiş olur isterse son işlemi 25 dolardan olsun her zaman aşağı doğru toplamayan zarar eder ytd. Alan sa en fazla biraz bekler. Tabi ki düştükçe rastgele alınmaz nereye imnerse insin ful girilmez ve nereye çıkarsa çısın da ful çıkılmaz aşağı doğru toplanan malın çoğu tutulur azıyla da çıkış giriş yapılır bedava dağıtılan mak niye toplanmasın Ytd. Şu an ikinci dirençteyiz üçüncü direnç 22,24 civarı grafiği paylaşmıştım.

0BeğenmedimŞikayet

Rest_tu_Rest ()

Usta elinize sağlık
Bu gün
Gümüşü 0.6954 ten bir parça
Altını da 59.44 ten iki parça alındı
3. Dirence geldiğinde birer parça çıkarım inşallah

-1BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hocam bize alamazsin sen diyen hocalarim bir cogu terste... ne zaman alcaksiniz hocam

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim tabi ki insanlar birbirini kırmadan fikir alışverişi yaparsa faydalı olur her şey daha iyi anlaşılır burada hiç kimse kesin böyle olur demiyor.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşın vardır bir bildiği anladığım kadarıyla sakin davranıyor bir süre takip etmek istiyor kararı kendi verecek hangi zaman diliminde işlem yaptığı da önemli. Ben şu ana kadar biraz çıkış yapmakta fayda var gibi görünüyor diye uyarıyorum ve şimdiye kadar hep aşağı döndü ama tersi de olabilir ben böyle bir şey beklemiyorum ama gümüş bu alır başını gider yanılabilirim de ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

@REŞAT12 Usta, farklı teknik grafik ve yorumlarla bu forumda @celik2119 hoca ile seviyeli tartışmalarınızı faydalı buluyorum. Burada dileyen istediği ustadan dilediğini alır ve yoluna devam eder. İstifade ettiğimiz çok şeyler var..
Selâmlar.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim çok uzun zamandır 26,70 net bir şekilde kırılıp 28 dolar ı dip yapmadığı sürece aşağı yönlü riskler devam eder yükseliş için ilk basamak bu diye yazıyorum. Kısa bir süre önce de oyalama ve tuzak ihtimali diye başlık attım. Çoğunu muhafaza etmek ama birazıyla da çıkış yapmak senelerdir yazıyorum. 21,93 ün Altın da kaldığı sürece daha da aşağılara gidebilir. Yukarı fırlarsa da problem değil zaten çoğu elde. Ben 18,90 dan yukarı döndüğünde iki kademe erken çıktım ancak üçüncü de geri dönüş yakaladım uzun süre o parçayı çıktım girdim sonra ikinci parçanın altına geldi ikisini birleştirdim zamana yaymak lazım. Yukarı tepki verince çıkarız farklı bir durum olursa gene grafik paylaşırım inşaallah. Ytd.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Şimdiye kadar bu parçaları çıkmadı. Yani 135 kilo terste. İlk parçayı çıkmak için 24.3 dolar ı mı bekliyor şimdi?

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Yazdım, yorumlar düşmedi galiba. Takipteyiz. Bir miktar çıkabiliriz dirençlerde.. Takiptesiniz.
Nasip..

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Hayır iki kademe çıktıysa daha aşağıdan bir kademe kâr aldıktan sonra oranı yavaş yavaş artıracak % 6 lık çıkış yapmış oluyor sabretmezse kaybeder. Vadesi varsa zaten kazanacak.
Önemli olan gümüş atağa kalktığında erken çıkış yapmaktan korunmak yoksa isterse hiç işlem yapmadan ekranı kapatıp bekleyebilir de kendi tercihi ytd.
(24,3 iki aylıktan bakınca direnç değil destek olarak görünüyor)

-2BeğenmedimŞikayet

Bozocan ()

Üstad 20 kiloyu kimsesizler yurduna bagişlasin zaten yaşli bunak çok ömrü kalmadı diye düşünüyorum en azından hayırli bir işe kullanır :))

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

0.786 karşılığı 24.4 dolar ediyor. Oraya kadar hiç satmadan bekleyecek mi?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@celik2119 bu da en son ikinci direnç biraz çıkış yapılabilir diye yazdım. Bu iki seviyeden çıkış yapmışsa 0,786 seviyesinin kırılıp kırılmadığına bakıp orada da % 4 çıkılabilir ama yanılabilirim de benim kanaatim böyle ben 25,70 e direk gideceğini düşünmüyorum gitse de zaten % 90 zaten elin de zararı göze alamayan erken çıkış yapar gümüş atağa kalktığında arkadan seyreder Ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum