Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:08:27
EUR 34.9839 00:08:27
USD 32.2051 00:08:27
ALTIN ONS $2414.8350 00:08:27

Grafiği gönderen: Asiii_

Yorumlar (221)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 7 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Ben yol yorgunuyum daha bavulları boşaltacam bir sürü işim vardı burda uzylılarla uğraşıyom hadi kaçtım ben muhabbet için teşekkürler:))
@Hiç_Kimse_06

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

adana da 15 dk çay ihtyc molasin sonra Hatay dayız saat 4 gibi

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bende bakrköyde:) sacmalyıp durdum ana sayfadan yazmışım yaa baaaracam şimdi))

Hiç_Kimse_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Gideyim bi kontrol edeyim:))kac ordan kaç:))). @Eragon_ , hep senin yuzune kayboldu yine:)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Seni bilmem ama ben ana sayfadayım bacım :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Susarmisin:))vallahi karnim agridi, yanaklarim uyustu kirisik, liklarim cikacak:))

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Gonya dayız şu anda ; ) oraya hareket ettik

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

Çay tepsisi sanılmasın kafamdaki yeni oyuncagim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Demeya biz burdan yaziyoruz orayami gitti :)))tovbe yarabbim:))vallahi sucumuz yok:)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Deminden beri uzy istadyonundan yazıyor @Hiç_Kimse_06 şimdi dellenecem ben Hamit altın sayfasıdayız diye rahat rahat yazıyom bir baktım ana sayfadayım kaç kurtul şimdi uzaya ben fırlatacam elin oğlunu arıyorum; )))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yav allahaskina @Hiç_Kimse_06 , nin profiline bak:)))goptuk angari vallahi cayi puskurttum:))

1BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bacim , içgudulerim kuvvetli burcumun bu ozelligini seviyorum:))ama sen cok kiymetli ve bambaskasin yemin ederim seviyorum seni, birde @Zeyce61 , cok severim, demesin beni unuttun:)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Üstadsın yaw; ) gözüm tuttu seni bilmem diyenden korkacaksın)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bendede oyle :))belkide takip ettiklerimiz aynidir? rakamlar yaklasik cunku:))6565ve maksimim 6700ki sanmam, 5900_6250arasida benden gelsin ozaman:)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Vardır mutlaka uygulamasında alarmlar, tradiveng çizim sitesininde ücretsiz bir kaçtane alarm hakkı oluyor

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Aynı şeyi düşünüyorum döngüleri de dikkate alıyorum 6430 üzerinde kalabilirse 6565 dikkat edelim aşağıda 6300 6260 destek attım ya tutarsa acemiyi dikkat e alma yinede

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bende is, baksi kullaniyorum , o baska kurumda..

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Mesela K. Türk kullanıyorum hissesnin tavan taban fiyatını fk sını tüm bilgilerinide paylaşıyor ordan görüyorum.. @Eragon_ daha iyi bilir gerçi ben acemiyim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Buarada , yarin yukselis yonlu olsada buhafta bi endex duzeltme soz konusu deniyor temkinli olmakta sanki fayda var..

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yarin ilk isim bunlari yapmak olacak cok sagol

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Destek seviyelerinede alarm yaz ki düşen olursa stop olursun

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bankayi karistirim bulayim bunu, yav bundan bile haberim yok cok sagol bacim, bende surekli bakiyordum

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Seans içi alarmları hazırla ben banka uygulamasından kuruyorum hisse beklediğin fiyata gelince haberin oluyor ona göre işlem açar yada kaparsın

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

:///deme ben uyuyorum alarm felan kurmuyorum buda zor boyuk sehere attim kendimi bende bilmiyorum bacim://

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bu lafini unutma bak , obakkal defterine bende yazdim bunu:))ikigun sonra nerden tanidim niye geldin deme bak sonra hos desende atar yaparim:))

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Gümüş ne ki Bist insanın aklını alıyor alarmlarla yaşamaktan kafa kalmadı; ))

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Farketmez hepsi aynı kapıya çıkıyor :))
Ama nasıl olduğunun önemi yok, seni tanımaktan gayet memnunum…

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Puhahahha:)))deme :)

0BeğenmedimŞikayet

Hiç_Kimse_06 ()

En akllimiz elda abla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum