Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:59:43
EUR 34.9839 00:59:43
USD 32.2051 00:59:43
ALTIN ONS $2414.8350 00:59:43

Grafiği gönderen: Asiii_

Yorumlar (221)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Yok torpağım senlik değil dedimya.
Profilimde 2-3 mesaj öncesini ve onun üst mesajını okur musun.
“Bi dakika bu olmadı şimdi” diye başlayan mesajı
@Eragon_

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Niye ya ne oldu şimdi, üzdüm galiba kusura bakma(

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Ya torpağım canım çok sıkkın.
Mitolojisi de eragonu da
(Senlik değil yanlış anlama)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hesap sorarsa şaşırmam ; ))Mitoloji ye fena takmış @Eragon_ nikinden belli ejderha ; ) uğraşma elin kızıyla başımıza iş acaçan, Asiii üç i ile etiketle topram:))

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Yine mi yanlış etiket; ) iz süren indikatörü gibisin başka bir şey olmasın niye radara takılyo vardır bi keramet:))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Onu bak bilmiyorum hic arastirmadim:)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Senin yükselenin akrep, kesin

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sana cektim sanirim iki gunde:))akre, pte degilim ama :)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Hahaha merak diz boyu :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Sen neyazacaktinda sildin:)), cenem dustu degilmi dediginde, burdan yaz bari:)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

İyi bakim allahtan gazi olmadik henuz:))ya kahraman ya gazi diyip atlamistim hatirliyosan:))devamke bakim simdilik sagim solum belli olmasada:))

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Daha karpuz kesicez, acelen ne :))
Ya bende alsatlarda ya en az % 15 üzeri karla ya da % 5 zararla. Ortası yok yani :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

He he hep bende zaten :))canteyi sattinmi , bak bian bakmadim satmayi kacirdim,23,42gormus kacirmisim, ben bugun bunu satarim hacı...

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Aaa yine mi ya.
Yahu sen de nick belirlerken sağına soluna bi bakaydın. Gördüğün gibi hata sende yine :))
@16paramıknatısı

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Artik yanlis etiketten etiketledigin asi dayanamayip hasretine vallahi azkaldi gelecek:))) @16paramıknatısı , ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hahahhaha yav vallahi bacim hicdeme yinede kar alip kacarim ben banane:)))

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Ofelya yunan mitolojisinde deniz kızıdır,
Zeus ve heranın kızı, poseidon un kardeşi.
De neyse.
İkinize de güzel bi isim bulucam, kuzenimi bekliyorum, adı ilham bilmem tanır mısınız :))
@Asii_

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Yüreğine sağlık burda korkudan titriyorduk bacımla; )) endex yorumunu beğendim Şehzadem eyv.

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Dönüş emaresi görürsem kar zarar dinlemem tl ye geçerim. Dönüş emaresi göresiye kadar devam.

Haa endeks feyk atar silkeler bizi, o da ihtimal dahilinde. En kötü üstten alırız.

Korkuyla yaşanmaz :))) kabus görücem diye uyanık da kalınmaz.
Devam ke şimdilik.
@16paramıknatısı

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

İsim olarak güzel Ofelyaaa; ) türkçe olsa daha iyi yaa, off çeker gibi oldu:)) banada düşün)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ozaten uyariyor, aslinda 4saatlikte rsi asiri bozuk diyegelsin bakim baksin kureye nedicek:))

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Ya yok torpağım romanda öyle ama yunan mitolojisinde farklı da neyse artık yeni bir isim bulucaz.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Bende tırsıyorum gerçekten döngü de takip etmeyi severim gaan analizi ; )kanal dirençindeyiz @Eragon_ nakit candır ne diyorsun toprak

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Ben ufaktan tirsiyorum vallahi hatta baya tirsiyorum :)dongu iki is gunu bugun hisseleri toplar satarim heral ben :) @Eragon_ , sen notuyosun gurban bu ise nediyosun?

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Haftasonu muhabbet güzel oluyor dostlarla hal hatır gülümsüyorum hayata piyasa stresi atmak iyi geliyor direçe geldik endexte ne olcak bakalım; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Kesin kesin haftasonu ekran acmazdim, ekrandan cikmaz oldum :))diyorum ben boyle degildim yaşarken oldum diye:)))

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Günümüz aydın olsun banada çok isim aradı bulamadı @Eragon_ sen şanslısın , şifa bul inşallah benimde gözler gitti grafik öğrenecem diye birde arkadaşlara mesaj yaxmaktan ahaahaa:))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hhhahahahah gunaydin hosgeldin bacim, yav bu duramiyor heral isim aramis bana :))bugun gözlerim çok agriyor zaten neyapsam bilemedim göz agrisi bilmezdim, bu ekran yuzune heral:)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Nerden çıktı bu Ofelya kadıncaz boğlarak karşılıksız aşktan ö. lüp gitmiş başka isim bulamadınmı; (( Romeo Jüliyet olsaydı bari rmantik komedi bir yanın var zaten; ) ben anlamam shakespear uğraşamam @Asiii_ @16paramıknatısı

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bu arada üst yorumda “yazmamdan da” mı dedin yoksa “yazmadan da” mı dedin?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum