Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:17:52
EUR 34.9839 22:17:52
USD 32.2051 22:17:52
ALTIN ONS $2414.8350 22:17:52

Grafiği gönderen: Asiii_

Yorumlar (221)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Anlamadim desem zekilikten cikarmiyim ola:))herseyide anlamim ya valla anlamadim:))yariya anladim desem acaba anlatmak istediginmi diye busefer yanlis anlamim:)

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Nöbetçi subay devriye geziyor galiba senin orda :))) anlamadım deme olur mu :))

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Aynayi bilmem onunla 16parmakmiknasinin arasi iyi:) fakat insanin yüregi nediyorsa yanilmaz sanirim . birde becerebilsem buyazilari iyi olacakta:)oldugu kadar iste artik.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Gözler kalbin aynasıdır diyorsun yani :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bence sen adami gözunden tanirsin:)hissenin hsinden anlarsin:)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bir hisse hemen tanınabilir mi dersin,

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Taniyabildinmi peki:)japonlar, in yeni i sormus yilmazabi bana almadim onu satmadim, gezme diyorum ona macera arama diye ama dinlemez beni:)hep senin dedigini yapacam der ama bakarim gider direnclere:)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Profiline bakıyordum, hisselerini portföyünü tanımaya çalışıyordum
Sen neye bakıyordun :)))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Neye bakiyosun öyle :)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Ne demek müsade senin, grş

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Benim yazımın içinde güç kelimesi yok ki :))
Cesaret, mücadele, uğraşma, fırsat var :))
Bir gün güzel bir portföy oluşturacağından eminim. Belki de o zaman bu zamandır. Trend oluşmuşken değerlendirmek lazım @16paramıknatısı

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Simdi biraz cikayim musadenle , sende yoruldun bugun biraz dinlen , yinde tekrar ediyorum soyledigim yere bigun karar verirsen , soyle bana ..

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Çok denedim guclu olmaktanda biktim cogu zaman, belki bigun basaracam kimbilir:/

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Peki, bende actim simdi:)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Düştü de şarkıyı dinliyordum.
Ondan cevap yazamadım.

Hayatta herkes mutluluk gelsin kapımı çalsın diye bekler. Mutluluk o kadar kolay mi ki gelsin bizi bulsun. Uğraşmayı sever mücadeleyi sever cesareti sever. Fırsatları değerlendirmeyi sever. Hayatta her pişmanlığının acısı bir şekilde geçer de yapmadıklarının ve değerlendirmediğin fırsatların acısı geçmezmiş. @16paramıknatısı @Eragon_

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Msj rim dusmuyormu remzi sana benim:))

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hoşçakalın; ))

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Ahahaa; ) ^ unutmuştum yerinde

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Selametle:)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Ahaha harikasın ya merkezinde kalmak da ayrı bir konu başka zaman konuşuruz)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Hahah yok ne kedisi, bastacisin ben yorum gelince mecbur cevabini yaziyorum sen gidememis oluyorsun, isin varsa bilmem , kalman iyi hissettirdi sagolasin

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Dinliyoruz işte ^ yerinde. :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Bacim benim kendimle problemim yokki:))gayette barisigim, sorun merkezi yikmam gerek oda hayirlisi bakim:)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Gideyim diyorum yazıyon bacım cevap vermek zorunda kalıyorum kara kedi gibi oldum burda; ))

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Hayat aynasında içindeki pişmalıklar kırgınlıklar ve öfkenle barışmadıysan yansımalr içerden gelir, hayatın merkezine olman için kendinle barışma lazım diyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

@Eragon_ alt yorum dustumu?

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Nasil dustuk bu hale bilmem, bende oyleydim gidin tarayin sayfami:/okadar acik hersey kasima kadar..

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Angaralı la dinle işte baartmaa @Eragon_ bu defa gerçekten kaçtım; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Yok iste kendim yok bittii://cikamadim , kurtulamadim o kafesten oyle yanaya bakmakla olmuyor @16paramıknatısı , nereye gidersen git ayna diyosun ya, aynayami izin veren var ki, iste bende gülüyorum hala herseye inat..

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

@Asiii_ alt yorum etiketi unuttum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum