Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 22:30:58
EUR 34.7672 22:30:58
USD 32.4664 22:30:58
ALTIN ONS $2321.8150 22:30:58

Grafiği gönderen: Strongwolf

Platin usd ...

Ytd...

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

KanaatkarAdam ()

Platin için al zamanı mı yani. Yoksa biraz daha beklenmeli mi?

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Biri Platin mi dedi...

Ytd...

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Senin çok beklersiniz diye yaptığın fevri çıkışa karşı o da cevap vermiş hoş değil bunu evvela belirtmek isterim ancak olayı senin başlattığını da eklemek isterim. Ben sana aynı şekilde cevap yazmadım açıklamasını yaptım ancak senin yazdığın yoruma bende fevri bir çıkış yapabilirdim ama yapmadım Abbas yapmış iyi olmamış tabi keşke sende öyle bir yorum yapmasaydın o da sana böyle yazmasaydı ancak biz Abbas'la sadece fikrimizi yazarken sen gelip çok beklersiniz diye yazdın olayı bu başlattı onun kabahatini yazarken bunuda unutmamak gerek. Ben her daim meseleyi kimin başlattığına bakarım. Durup dururken böyle bir şey yazmış olsa ozaman tamamen suç Abbasın olurdu şu yorumda da keşke öyle yazmasaydı diyorum doğru değil ancak senin başlattığın bir meseledir bunu da yaz yorumlarında. Ben şaka yaptım diye yazmıştın ancak bak bir şaka nelere sebep olmuş! Demekki dikkat etmek gerek yorumlara! Umarım bu yorumu yanlış anlamazsın ben doğru ne ise onu yazarım Abbas ve ya sen fark etmez onuda iyi tanırım senide az çok bilirim ne şiş yansın ne kebap usulü yorum yapmam eğriye eğri doğruya doğru demek gerek. Saygılar kardeşim…

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

Gümüş için xxbirzamanlarxx yorumu (2 gün önce) Cevap yaz
Abbas_baş (10 saat önce) Cevap yaz
Konu: Platin usd ... Ytd...

Sana mı soracağız ne yapacağımızı işine bak zırıh

https://yorum. altin.in/tum/platin

Abbas_baş (10 saat önce) Cevap yaz
Konu: Platin Usd... Ytd...

Beklemek parayla mı tellek

https://altin.in/xxbirzamanlarxx

o zaman ne yazdığını görmen lazım.. ))

Kerim5461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Benim bu ara gündem yoğun zaten kardeşim Altın tarafındayım yoğun bir sataşma var grafik takibi dahi zor yapıyorum boş işlerle uğraşmaktan. Sayfayı si. ya. si arenaya çevir diler malum 14 Mayıs var rahat durmuyorlar sanki burası o işlerin yeri. Ne garip insanlar var şu hayatta ya. Neyse kardeşim görüşürüz yine kendine iyi bak Allah'a emanet ol…

Abbas_baş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Boşver kardeşim önemli değil herkes işine baksın

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Neyse Abbas mesele uzamasın bende elimden geldiği kadar bir şeyler yazdım aradaki sıkıntı daha da büyümesin beni biliyorsun eğriye eğri doğruya doğru derim kim olursa olsun ama uzaması da iyi olmaz ikiniz açısından. Daha öncede yazdım yorumların hepsine bakmadım seninle onun sadece bana yazdığınız kısımlarını biliyorum kendi aranızda ne yazdınız inan bakmadım görmedim başka şeyler var takip ettiğim bir de işim vardı takip edemedim. Kendine iyi bak görüşürüz yine.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Ne yazdığını görmedim sanırım siz öyle yazınca o da anlık karşılık vermiş tam bilmiyorum ama öyle olduğunu varsayıyorum. Neyse ben kendi yazdığıma bakarım ama sizin de ani çıkışınız yanlış anlamaya müsait onu da belirtmek isterim ben eğriye eğri doğruya doğru ne ise onu yazarım ikinizlede daha evvel yazışan bir kişiyim kimsenin tarafını tutmam sizlede Abbas'la da bir alıp veremediğim yok yanlış anlamayın sadece olanı yazdım onun ne cevap yazdığını da görmedim bunu da ayrıca belirtmek isterim. Dediğim gibi benle onun size verdiği karşılık aynı olmadı demek ama ben kendi yazdığıma bakarım sizde bundan sonra şaka da olsa biraz dikkat edin malum burada insanlar bazen bazı şeyleri yanlış anlayabiliyorlar sonra sıkıntı yaşamayın diye söylüyorum. Umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsınız. Bereketli kazançlar…

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

İyiyim kardeşim sıkıntı yok ben tanımam etmem biz pamuk şeker değiliz herkesi memnun edemeyiz :))

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tamamen şaka amaçlıydı.. ama öyle de yazılmazki.. neyse ne olduğu belli oldu.. engeleldim. sizede bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abbas kardeşim ani bir çıkış yapmış arkadaş kendisine de yazdım az evvel başka benim bilmediğim bir durum var mı onuda bilmiyorum ama sadece o yorum ise biraz ani çıkış olmuş ben çok takılmadım arkadaş daha evvel de yazıştığım iyi birisi olarak bildiğim bir kişi idi gümüş tarafında grafik falan takip ediyorduk hatırlıyorum o yüzden çok büyütmedim daha doğrusu yanlış ta anlamadım çok sadece biraz ani çıkış yapmış sanırım o sorun oldu diye düşünüyorum. Bu ara benimde Altın tarafında sıkıntılar var bazı eski sıkıntılardan dolayı sataşanlar oluyor eski karın ağrıları olanlar tarafından o yüzden bu tarafta neler oluyor çok takip edemedim. Sen nasılsın?

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Platin ile işim olmadı strongwolf bir yorumda platin takip ediyorum dedi bende kendisine daha evvel bir arkadaş sormuştu bana onun için bakmıştım 1-2 defa dedim Abbas'ta o yoruma ben 1030-40 o araları bekliyorum yazmış benim yorumun Altın a o ara sen de çok beklersiniz şeklinde bir çıkış yapmışsınız çok takip etmedim yorumları başka ne var arada bilmiyorum ama sanırım bu ani çıkışınızdan dolayı biraz sıkıntı oldu. Benim için sıkıntı yok kardeş ben sizinle gümüş tarafında bazen yazışıyordum grafik falan takip ediyorduk aramızda sorun da yoktu ondan dolayı yanlış anlamadım ama size sadece şunu diyebilirim ki, ani çıkışlar yapmayın yanlış anlamalar olabilir. Ben artık gümüş tarafında değilim orayı bıraktım altın tarafındayım arada bir uğruyorum gümüş tarafına bilginiz olsun.

1BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Aç … kendini darı ambarında zanneder hala aynı kafada konuşuyorsun sen kimsin sana bi şey biriktireyim tanımam etmem çoluk çocuk gibi oyun oynamaya alışkındır heralde herkesi kendin gibi zannetme zırıh

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

senin hesap yeni... ama hiç acemiye benzemiyorsun. yani yazsada şuna bir ağzıma geleni söylesem diye diye içinde biriktirmişsin.. )) senin gibi birine cevap yazmaya bile gerek yok.. uzakta oyna. engelendin.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Senin her yerin engel olsa ne yazar durduğun kabahat

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

seni daha önce önemsiz bir nedenle engellemiştim. sonra özür dileyerek engelini kaldırmıştım... iyikide kaldırmışım. şaka yapmıştım ve yanlış anlaşılma ihtimali vardı elbette... ama doğru anlamış olması gerektiği gibi cevap yazmışsın bunun için tşkrler.. bundan sonrası içinde bilinizki size karşı bir art niyetim yok .. yanlış anlaşılan bir cümle olursa bilinizki ya ben yanlış yazdım ve ya şaka mahiyetinde yada siz yanlış anladınız.. art niyet yok yani...

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

evet beklemiyorum.. @Abbas_baş yaptığı yoruma bak.. sadece şaka yapmıştım.. ilk önce yazdım yanlış anlaşılabilir diye paylaşmadım sonraki saatlerde bir şey olmaz espirine paylaşyım anlarlar şaka yaptığımı düşündüm yazdım... yoksa daha hiç kimsenin gelir gelmez rakamına o türden cümlelerle cevap yazmadım.. çoğu kimseyede karışmam... karakter meselesi.. ne olduğunu belli etti.. abbas baş bunun görünce seni zevkle engellerim... senin rengini belli ettin... ))

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Ben gerekeni yazdım ayar oluyorum böyle apır sapır kişiliklere başgan @Kerim5461

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Aynen doğru anlamışsın ben fazla takip etmem sadece gerileme belirtileri olduğunu düşündüm bazı göstergelere bakarak. Sanırım sen düşüş beklemiyorsun ya da fazla beklemiyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

platin ons tan bahsediyorsunuz düşündüm... umarım yanılmadım..)

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

O 1030 un ne olduğunu anladın mı sen? :)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@Kerim5461 daha çok beklersiniz.. P.. ))

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Aynen kardeşim 1030 civarı bekliyorum bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Abbas benim sana çizdiğim grafikte 1060 civarı direnç seviyesi idi orayı kırmış o günden sonra bakmadım bir daha yeni baktım şimdi oraya retest edebilir kırdığı yere takip et. Az bi baktım galiba geri dönüş sinyalleri var bana öyle geldi çok zirve yapmış indikatörler.

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_baş ()

Dostum 1030 1040 arası bekliyorum platinde

0BeğenmedimŞikayet

Kerim5461 ()

Emeğine sağlık

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Elliot...

Ytd...

@Strongwolf

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

XPT/USD

Alt grafikte detaylıca belirtmiş olduğum majör 3. dalga içinde bulunan içsel 3. dalganın içinde olan 2. 5'li yükselişin 3. dalga bitişini 1.148,25- usd ile yakaladık, 4. düzeltme dalgası içinde yer alan ilk zig/zag minör 5'li dalga sona erdi, a- b- c düzeltme sonrası son 5'li kısa düşüş ile 4. dalga sonuna ulaşabiliriz.

Sayım doğuysa eğer 1.070- usd kuvvetle muhtemel 4. dalga sonu olabilir fakat sarkmalarda 1.055- usd 1.048- usd 1.040- usd 1.026- usd önemli seviyeler.

796- usd dibinde alınan yükselen kanal orta bant desteği 1.057- usd ile aynı zamanda kısa vadeli 1h-4h TERS BAYRAK hedefi olarak düşünülebilir.

Ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Vurguyu anında ve net anladım da, hep aynı şeyler biliyorsunuz, nereden alalım nereden satalım.
Biz karşılıksız sevdik diyelim:) like falan boş iş ama tşk ederim yine de:)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

anladım.. ama vurgulamak istediğim başkasının >> grafiğimi değilmi >> değildi.. ))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum