Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 04:45:53
EUR 34.8238 04:45:53
USD 32.3379 04:45:53
ALTIN ONS $2301.8900 04:45:53

Grafiği gönderen: calculator

BİST100

Daha önce belirttiğim üç ihtimalin görsel şekli. 5Ocaktan beri yönümüzün yukarı olduğunu yazıyorum. Hala da aynı görüşteyim ta ki 4700 Altın da mum kapanışı görene kadar.
Her üç ihtimalde geri çekilmeler olsa da hepsi yükseliş formasyonudur. Al sat yapamayan , destek direnç bilmeyen lot artırmak için uğraşmasın derim.

Yorumlar (77)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @E1985 üst yorum

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halilx16 ()

Hocam paylaştıklarınız; gerçekleşebilecek muhtemel durumlara karşı ihtiyatlı hareket etmek için ve dönebilecek noktalara yakın olumlu hareketlerde düze çıkmak için teselli verici oluyor, kendi adıma böyle.
Allah razı olsun...

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @halilx16 hocam, alt yorumda 7 gün önce belirttiğim ihtimaller alt yorumdadır. Teselli vermek için yazmıyorum. Beklentileri ve hedefleri teknik olarak destekleyerek yazmaya çalışıyorum. Olumlu ya da olumsuz gördüklerimizi yazma gayreti içindeyim.

0BeğenmedimŞikayet

gumusunfendii ()

eyvallahh ustat
hurmetler
")

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @gumusunfendii alt yorum ihtimaller

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam bölündüğünden grafikler düzelene kadar bir şey diyemem

Ümit_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ümit_23 ()

S. a hocam bu Bera hakkında Bi görüşünüz varmi tskurler

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam yatas icin gecmi kaldim almak icin ve nerden alinir su an 38 dogru gidiyor

0BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Abla diyelim... Evet şükürler olsun Rabbime o istemezse olmaz zaten... Ben paylaşımlarınızda bir emek var o anlamda söyledim. İstemezseniz tabii ki yayınlamazsınız ama bir emek var sonuçta ortada o nedenle demiştim. Herkesin hayırlı ve bereketli kazançları olsun iyi günler..

0BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Yani çok alt sat demiyelim zararlarımda oluyor tabii çünkü yeni öğreniyorum borsa yı. @calculator @ASRN ve buna benzer bir çok bilgili kişilerinde yorumlarından yararlanıyorum ... Güzel karlarda da çıkıyorum tabiii... Herkesin hayırlı ve bereketli kazancı olsun inşallah...

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Abla diyelim:)Evet şükür rızkımıza ama ben şu anlamda dedim ... Yaptığınız paylaşımlarla sonuçta bir emek ve zaman harcıyorsunuz istemezseniz yapmazsınız tabiii ama bi uğraş var sonuçta ... Kazancınız bol olsun hayırlı günler...

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam hangi sektorlerden hisse aloyorsunuz biliyorum hissr adi vermiyorsunuz bizler hic birsey bilmeyince hep zarar

1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Seni senii :)
. sessiz sessiz al sat yapıyon hiii :)

Bereketli olsun

sagri için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Abi ortada hak yok. Benimde yaptığım bir şey yok. Nasipse gelir Hintten Yemenden nasip değilse ne gelir elden. Nasibiniz sizi buluyor. Rızkı verene hamd olsun. Gerisi hikaye

0BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Rabbim gönlünüzdekini hayırlısıyla nasip etsin inşallah ... Bereketli bol kazançlarınız olsun... Bu arada hakkınızı helal edin paylaşımlarınızdan ve yorumlarınızdan fazlasıyla yararlanıyorum...

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

İnsallah :)

Allah'ım helalinden bol kazanç nasip etsin hepimize.

Stede sevmediklerim var ama onlara da bizden daha fazla versin :) amin

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

İnsallah :)

Allah'ın helalinden bol kazanç nasip etsin hepimize.

Stede sevmedirim var ama onlara da bizden daha fazla versin :) amin

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Tamamdır abim, varsa projeler arazi ile ilgili yapalım beraber

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

İstediğim yeri almak için yeterince miktara ulaşınca toprak alıyorum. Haliyle param kalmıyor. Borsadan çıkıyorum ve dinleniyorum. Elime para geçince tekrar borsaya giriyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Sende kardeşim :) ben ciftciliktn anlarim ağa olunca beni haber et. Tayini senin topraklarin olduğu memlekete aldırım iki iş yapım :)

Bende senin topraklara toprak katim :)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

:))) Baş tacısın abi

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

En güzel yatırım topraktır hocam hayırlı olsun inşaallah Rabbim bizlere de nasip etsin.

0BeğenmedimŞikayet

sagri ()

Mrb hocam nasılsınız ? Borsa dan çıkacağım demekle bir daha girmeyeceğim anlamında mı dediniz merak ettim de kusura bakmayın yanlış anlamayın lütfen yani artık bu değersen sonra borsa nın güzel karlar bırakmayacağını mı düşünüyorsunuz diye öğrenmek istedim . Yanlış anlaşıldıysam affola şimdiden:)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam her seferinde haberdar ediyorum zaten.

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Toprak agasi olunca bizi unutma bakkk :)))

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam bizleride haberdar ederseniz çok sevinirim çok sevaba girersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

O tarihlere kadar hedefime (yeni bir toprak alacağım) ulaşırsam toprak almaya devam edeceğim.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam bu nisan mayıs ayları olabilirmi , nisan gibi bistten çıkarım demiştiniz. Bu yükselme beklentimiz yıl sonuna doğrumu.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam elimde iki senaryom var.
1. senaryo tarih bazlı
2. senaryo rakam bazlı

Hangisi erken gelirse ona göre duruma bakacağım.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam bu çıkacağınız 8848 ler ne zamana tekamül ediyor ay, gün varmı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum