Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 02:11:55
EUR 35.0667 02:11:55
USD 32.2220 02:11:55
ALTIN ONS $2418.4150 02:11:55

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fahri05 ()

sasa bugün de iş yapar mı üstadım

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Var hocam benim 0 komisyon.
Aylık işlem hacmi 10 m ye kadar komisyon almıyor

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Yapi k hocam. Once boyle degildi. 1 haftadir takip listemi bile goremiyorum defalarrca mail attim. Kaldirip yeniden yukledim. Sirun hala cozulmedi.
Bu arada mavi de al sinyali verdi 117 hedefli. Sizinde fikrinizu almak istiyorum zahmet olmazsa

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

İnternetten araştırın hocam, spk lisanslı olduktan sonra, hangi kurum olduğunun önemi yok.
İsim verirsem reklama girer şimdi.
Ben 0 komisyonla iş yapıyorum.

İshakkucuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İshakkucuk ()

Hangi kurum hocam komisyonsuz

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

komisyonsuz derken ustadim oyle bir kurum var mi ki o nasil kazanc sagliyo ki kurum ismi alabilirmiyiz daha iyi olur al satcilar acisindan gercekten birde guvenli mi?

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Alsat yapan arkadaşlardan imkanı olanlar, komisyonsuz aracı kurumlara geçmenizi öneririm.
Boşuna komisyon ödemeyin

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

tesekur ederim hocam kurumu degistirin o halde yada gorusun niye oluyomus al sat da bu isin bir parcasi ya ben zarar edersem dimi oyle sey olurmu ne dicekler teknik sorunlardan oturu kusura bakmayin mi iyi de kusura bakmayalim da teknik zararimi kim karsilicak dimi? kesinlikle kurum degistirin hatta hangi banka isim verin baska arkadaslarda dogru kurumda bulunsun bence uzaktan takip eden insanlari bilgilendirmek adina.

Eagle13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

kesinlikle inatlasmak yanlis heleki buyuk olgiriyorsan gitmiyosa gitmiyodur yapacak bisey yok firsat bitmez ; ) buyuk zaradansa komisyon zararini goze alirim gun ici kisa al sat ile de o komisonu fazlasiyla cikaririz zaten stop can gerisi heycan ;)

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Sizleride okuyup takip ediyorum ama ben cesaret edemiyorum al sata. Zaten bankada masallah 10.00 10.30 donup duruyor. Kazanxiniz bereketli olsun. Hayirlu kandiller @Kupa_Beyi42

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Abi stopsuz calisan al sata yanaşmasin tepkiye oynuyoruz hareketler hizli oluyor ileri geri stop en buyuk stratejimiz

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

abi gozde canak tamamladi durmaz devamda edebilir canak tabanina reteste de gelebilir acilis soyler zaten bize ; ) pkart yakalanan olsada kurtulur o yuzdende begendim formasyon oldugu icin bazi stopsuz arkadaslar var o yuzden kumpr eee sey : )) yeni kagitlara giremiyorum guzel gidiyo ama

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Pkarti yancilarin listesinden ana listeye aldim asiri ozellikleri saglamiyordu ama uzun zaman dusmus ve kirilma olmus kagitlari mutlaka siralamada one alirim. Yazdigim kagitlardan gözde yabanci oldugum bir kagit biraz ama ozellikler tam tutuyor her anlamda disarda birakmam olmz. bu kagitlari. Kmpur da guzel duruyor bikac kez tavani bozdu olsun diyoruz dun akenerji de tavani bozmustu ama en guzel o gitti . Bir de acilis gormek de gerekiyor simdilik bunlar yorumda kalir.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

canak tamamlanmis kulp takiyor gibi bugun guzel olur pkart 24.08 tavan olur insaallah ben pkart denicem ustadim acilisi goreyim bi hele tutabilene canak hedefi cok iyi yerleri isaret ediyo o baska hakkimizda hayirlisi bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Show yaparmihocam bugun pkart karti nasil actigimiza da bagli

3BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

pkart yazmayi unutmusum ustadiminda onerdigi 21.76 destek 23.50 hedef %6

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum