Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0867 04:09:39
EUR 35.0678 04:09:39
USD 32.2259 04:09:39
ALTIN ONS $2438.5000 04:09:39

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Sorun yok estagfurullah :))
Vur kac yasli isi degil :)
Simdi alayimmi satayimmi. Ne zaman ek yapayim. Bunlari sorarim sizlere.
Yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

hic sorun degil ben memnuniyet duyarim bundan rahatsizlik duymam yani bilincli kendini gelistiren gelistirmeye calisan kadin yatirimcilara saygi duyuyorum. Neden olmasin bahceye gulde papatyada gerek deyip konuyu baglayim saygilar ablalarim : ))

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Helal olsun hak ne demek.
Hepimiz burda birseyler ogrenmeye calisiyoruz. Sorun yok :)

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Bende engellemem. Geneldede engellenecek birseyde yazmam. Genelde bu kadar cokda yazmam zaten.
Sayfada cok yazdiysam lutfen kusura bakmasinlar.

Eragon_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bisti ele geçireceğiz son demleriniz beyler bu günler))

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

aa cok afedersiniz öznur abla cok pardon ya agiz aliskanligi buyuk kucuk herkese abi demek bi de genelde baylar cogunlukta olunca kusura bakmayasiniz : )) evet yatirim kagidiyla tread kagitlari farklilik icerir yatirim kagitlarinda temeli guzel her kagitta dusus duzeltmeler alim firsatidir lot arttirmak icin kesinlikle dogru tread baska bi mecra girer ve cikarsin vur kac :)

Eagle13 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Özürüm kabahatimden büyük misali))

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Ciddi olamazsın. Hakkını helal et.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Evet haklısın))) yasemin var gümüşte yazılarını göremiyorum. Selam yolladım "beni engellemiş ona kırıldım" diye haber yolladı. Düzelttik)))

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Õzurluk bir durum yok yanlislikla olabilir. Fakat kirilmistim ve sayfaya yazmistim biri beni engellemis niye engellemiski diye.
Sorun yoksa yoktur.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Bu arada ben de almamışım :)))
Yeni farkettim.

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Evtt engellemez. Yanlışlıkla olmuştur.
Hatta takibe aldım der onu da yanlışlıkla yapamamış olur, sonra farkeder.
@Eagle13

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Kimseyi engellemem. Kazara olabilir. Profil bakarken yapıyorum o hatayı. Özür))

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Deniz hn ben sizi ilk uye oldugum gun almistim takip listeme. Hakedis kardesimle hosgeldin demistiniz. Sonra birgun engel attiginizi gordum anlam verememekle beraber uzuldum. Sonra engel kalkti. Bir donem ara verdim tekrar girdim siteye. Selam mesajimda da etiketledim sizi. Belkide mesajlar dusmedi diyelim. Bende mutlu oluyorum hemcinslerimin basarili isler yapmasindan. Hosbulduk diyorum tekrardan o zaman

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Holgeldiniz. Hemcinsimi görünce ayrı bir mutlu oluyorum.)

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Sn @Kupa_Beyi42 kardesim. Mesajindaki tum ustadlar takibimde. @ASRN ve @calculator_ hocalarim takibimde. Grafik cozebilirim dersem yalan olur. Birde az sormaya calisiyorum sıkıntı vermemek icin. @Eragon_ ustadimizi aldim takibime. @H_s_Bursa kardesimlw tanistik. En buyuk destekcim o oldu. Uye olmadan cok islem yaptim disardan okuyarak. Isabetli olan da oldu, olmayanda. Hasan kardesim biz trader degiliz yatirimciyiz der, Kağidina guven arkana yaslan keyfine bak dedi cogu zaman. Dussede korkma der. Kendisinede cok tesekkur ediyorum. Bu arada ben Öznur abla :))
Cok vaktini caldim kusura bakma. tekrar iyi aksamlar

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

iyi dusunmussun ustadim var ol

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Yok ya neden yadırgayayım.
Hatta sen uyarıncs tekrar kontrol ettim. Acaba yanlış hesaplamış olabilir miyim diye.
Ben, saygı ve bilgi içeren her türlü fikre açığım bilesin. Ve her yorumu okurum. Acaba birşeyler kapabilir miyim diye.

Dediğin gibi öncelikli olarak, brüt kar merjı ve özkaynak karlılığına bakıyorum. Sürdürülebilir rekabet gücü ve konulan sermayenin geri dönüş süresi fiyatı tetikleyen en önemli unsurlardanmış. Hisse başına kar büyümüyorsa şirket büyümüyordur sonucu çıkıyor hep araştırmalarda. Şirket büyümezse fiyat büyümez.

İki firmanın bu değerleri birbirine yakınsa eğer, önce yatırım, sonra fiyat uygunluğuna bakıyorum gibi.

Tcell yeni bir şirket kurduğuna dair kap atmıştı. Hali hazırda yanılmıyorsam 42 tane iştiraki var.
Özetle, tcell takibimde.
Bildiğin şeyler bunlar ama diğer arkadaşlar da okusun diye uzattım konuyu.

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

estagfurullah abi hurmet ederim o zaman sana onerebilecegim en guzel yatirim tavasiyesi @asimavii @Eragon_ @H_s_Bursa ustadlarimla mutlaka tanis kiymetli arkadaslardir. temel ve saglamcilardir.
Grafik cozerim dersen @calculator_ @ASRN ustadlarim tam bir kirilim avcilaridir ; ) ve mutlaka ustadlarin profiline bakiniz derim iyi aksamlar dilerim.

2BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

anladim ustadim sen daha cok ozkaynak ve burut karliliga dikkat ediyosun hani ben tcell sektor yelpazesini genisletiyo diye bi fikir sundum ileriye yonelik anlayisin icin tesekur ederim. Herseyin en iyisini bilsede ben biliyorum demeyen insana saygim sonsuz yadirgamayacagina inandigim icin paylastim ustadim eyvallah sende esirgeme sayilar vesselam

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Allah kazancinizi bereketli kilsin.
Bende elimdekini muhafaza etmeye ve azda olsa arttirmaya calsiyorum. Emek veren grafik atan bilgi ve tecrubesini paylasan cok degerli insanlar var. Hepsinden Allah razi olsun. Bende onlari takipteyim. Ben yolun cok cok basindayim. Ne kadar ilerleyebilirim bilmiyorum. Biraz yaş var , :))
Iyi aksamlar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

3 ayda 1 bilançolar açıklanınca tim bist 100 ü gözden geçiriyorum.
Olaki değişiklik yapmam gerekirse yapıyorum.
Bunları aldım, lakin mali tabloları bozulmadığı sürece durur, baktım bozuldu. Şut. Gelsin yenisi gibi.

Ttkom u tercih ettim çünkü 2022 özkaynak karlılığı % 46 ve her geçen yıl arttırarak gidiyor. Brüt marjı : % 39 ama her yıl stabil.

Tcell 2022 özkaynak karlılığı % 11 brüt marjı: % 28

İlerleyen dönemlerde ttkom u geçerse ben de tcell e geçerim gibi.

Ama sağol uyardığın için, eyvallah.
Fikirlerini esirgeme hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ustadim o biraz degisik bi durum seri olmak lazim iyi yada kotu cabuk karar vermek lazim herkes al sat beceremedigi gibi bende uzun vade beceremiyorum kisi zaten once kendini tanimali hangi zaman diliminde calisacagini nerde iyi oldugunu bilmeli bazi ustadlar uzuncular haftalik takip eder ben kisa orta gunluk tread edeceksen 15dk 12 gun icinde yuklu girip cikacaksan 1-2-4 saatlik calisacaksin @calculator_ ustadimin profilinde hersey var bir goz at derim ; ) bende cok bisey bilmem ama onceleri hicbisey bilmezdim ustadimin sayesinde kendime iyi kotu biseyler katabildigimi dusunuyoryum daha cok yolumuz var tabi o ayri

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

ustadim neden ttkom tcell calisma alaninida genisletiyo uzun vadeciysen tercihin bu olmali degilmiydi kararina saygi duyarim tabi de bi yerde duymustum telekominkasyon disinda sektorlerede aciliyo aklima gelmedi simdi ama iyi bi is yani

1BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Tesekkur ederim hocam paylasiminiz icin. Yazismalarinizi okuyorum. Benimde cok degil milyonlarim da :)) bende al sati beceremiyorum. Birkac denemem oldu. Sizin 15 dakkada alip sattiginizi, ben once biraz zarar edip sonra zarardan ufak yara bere ile cikiyorum :)) al sabret daha uygun bana. Nasip te ne varsa o artik.
Tekrar tesekkur ederim iyi aksamlar

2BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

vakko, petkim, ttkom yeni ekledim uzun vadeli portföye.
daha önce alsat yapmıştım 1-2 defa.
ama diğerleri eskiden geliyor.
Maliyetleri düşük baya.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

vakko senin kagidin olunca epeydir tasidigin icin teknik paylasmadim ama evet az biraz daha yolu var sonra 24.38 isteyebilir atayim madem estagfurullah @Eagle13 hocam tercihini vakko demisin : ) ben tasimayi pek beceremiyom ama teknik yardimci olayim tasimak istesem profilimdeki tum kagitlara bolmem gerek ben biraz daha sert hareketlerden kazanmanin pesindeyim ha mlyon ve milyonlarim olsa hic ugrasmam her sektorden bilancosu iyi gelenlere pay eder gider keyfime bakardim henuz daha oralar uzak bana cok calismak lazim : ) @Eragon_ ustadimin bilanco okumsini begeniyorum tasiyiciysan ona takilabilirsin saglamci ; ) profiline bir goz at lakin bazi kagitlari biraz gitmis duzeltmelerini beklemelisin ustadim yardimci olacaktir muhakkak

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Cok sağolun. @Kupa_Beyi42 ustadda musait oldugunda yardimci olur belki. Pazartesi izlerim o zaman. Ilave yapmadan once tekrar danisirim sizlere

1BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Vakko da ufak bi düzeltmeye gidebilir. Günlükte 23,88 civarını retest yapmak isteyebilir.

Eğer düşerse, bu rakam takip edilmeli, eğer aşağı kırarsa 22 civarı ekleme yapılabilir diye düşünüyorum.

@Kupa_Beyi42 ne der, onun da görüşü önemli.

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Sn @Kupa_Beyi42
Elinize emeginize yureginize saglik. Mesajlarin hepsini okudum. Biri uzerinden yanit veriyorum. @Eragon_ üstadimizda yanit verdi sağolsun. Kensisininde uzun vade kağitlari arasinda imis vakko. Bende tercihi bu yonde kullanarak onu tercih ettim. Oraya yatiracağim nakitimi ikiye ayirdim. Pztesi dusersede cikarsada ekleme yapmayi dusunuyorum. Bu hareket yanlis derseniz lutfen duzeltin. Allah razi olsun emek verip vakit ayirdiğiniz icin. Hepimize hayirli kazanclar dilerim. Sn. @Eragon_

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum