Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 00:31:46
EUR 34.6793 00:31:46
USD 32.2978 00:31:46
ALTIN ONS $2309.0000 00:31:46

Grafiği gönderen: Kupa_Beyi42

Yorumlar (136)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

e_ferudun ()

cümlemizden razı olsun

Genzo34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Allah razı olsun

e_ferudun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

e_ferudun ()

berketli bol kazançların olur inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

İlk pırlanta parasını çıkarıyim da hocam sonra konsept ve yer parası çıkartmam lazım :)))

Hasrüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Napalim çalışarak olmuyor bazı şeyler maaşımi burada değerlendiriyorum :)

e_ferudun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Waoww hayirli olsn konsepti sectinmi nerse edicen o onemli paraya kiy ben yapamamistm guzel bisi hanim hala soyler:)

0BeğenmedimŞikayet

e_ferudun ()

Sesli güldürdün ömrün uzun olsun)))

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Yeoteki de gönderdim karla hocam yarına alsatimiz var mı :)) 4 günde az parayı katladim sayılır evlenme teklifi edicem. hatuna pırlanta parası cikicak bu gidişte bu hafta :))

1BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Oyle sekil cvplamamiz mumkun degil hocam naptin sen:)

0BeğenmedimŞikayet

Genzo34 ()

Şuan 4,26 haftaya kaç olur hocam

1BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

abi dun gordum ellermiyim hic teknigi guzel 5.06 yavas yavas gelsin bakalim bedava peynir fare kapaninda temeline guvenmedigime kendimce tabi abanmiyorum var bi parca bakalim bekleriz sikinti yok bu sefer dedigini tuttum dun kocaer temeline baktim ise bak bugunkocaerliyim ; ) senin ajanlarin yada sen cok fena onu bilir onu soylerim bunu surecezmi yukari?

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Derhli 1 hafta beklet bak elleme sakin

Kupa_Beyi42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

dun attigim yerden dondu : ) 4.10 dedik 09dan dondu hic acimam o dursun kenarda ciktiklarim var nasilsa ;)

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Al satlar yurumedi yalniz bugun al satlar yurumuyorsa piyasa bozulacak demek ama ne zaman inşallah cok etkilemez yatirimci kazanir cok ezbi bizi borsa enflasyonda 1 senedir

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

arkamda sen varsin uzulurmuyum abi ; ) bugun mutis keyfim yerinde benden 10 katini sana versin yaradan ; ) dun ne dediysek o cok sukur fazlasiyla yola devam emin olmadigimi yazmamistik onlarda mukemmel gidiyo takip onemli gercekten ne soylim sana soyle o kadar keyifliyim yani siteye pek giremiyom hepsi bu

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Derhl baktinmi bak uzulme sonra hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

kar al cebinde kalsin giderse gitsin firsat cok

Neriman4605 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

abi ben her anlamda cok iyiyim : ) bol tavanli bir gun yine nazara gelmezsek iyi

1BeğenmedimŞikayet

Neriman4605 ()

Hocam aksa ne durumda acaba bakabilir misiniz diyecektim. daha düşer Miki?59 tam elimde. kar al da yapmadım:(

0BeğenmedimŞikayet

Hasrüs ()

Keyifler nasil hocam:) sayas

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

dun cogunu yazdik hocam sayas lkmnh ktskr vs

Faatih için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Faatih ()

Hayırlı sabahlar bol bereketli hafta diliyorum hocam bu gün hangi kağıtlarda yoğunlaşsak hocam

0BeğenmedimŞikayet

calculator_ ()

Üstadım var olasın, teveccüh göstermişsin. Eksik olma. Baş tacısın.

0BeğenmedimŞikayet

Eagle13 ()

Sevindim :)

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

Artı 1 yazmıştım ama artısı çıkmamış :)))

architect için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

architect ()

O zaman ben de 1 diyeyim. Bayan sayısı belli olsun :)

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

evet bencede guzel oluyo kavga yok dovus yok yani en azindan benim ekranimda yok tertemiz gerekli kisilerle gerekli bilgi aktarimini saglamak en rahati kaliteli insanlar var gercekten hem karakter hem bilgi anlaminda faydali oluyor ise ne al iyi gecelerr dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Kupa_Beyi42 ()

rica ederim saygilar efendim :)

Eagle13 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Ve @Alton)

2BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

İstişarelerinizi takip ettik bugün yine. emeklerinize sağlık elimizden gelen bizlere like vermek düşüyor. @Hasrüs @Eragon_ @ASRN @calculator_ @H_s_Bursa @asimavii @Türkiyembenim @Delioglan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum