Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:54:22
EUR 34.9839 12:54:22
USD 32.2051 12:54:22
ALTIN ONS $2414.8350 12:54:22

Konu: Bat Or Cypher Xag

BAT:

Cypher:

Bat Or Cypher

Gümüş ons için bunlar en güçlü ihtilaller ve ikisinin de çalışma potansiyeli çok yüksek olduğuna inanıyorum. Düşen trend kırılmazsa Bat kırılırsa Cypher.
Tabi bunlara daha sonra farklı ihtimaller de eklenebilir ama yine de büyük bir değişiklik olacağını sanmıyorum şimdilik böyle. Asla yatırım tavsiyesi olmayan teknik senaryolardır. İnşallah bu kez doğru çıkmıştır. Bereketli kazançlar.ytd

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İstersen alt yorumlardan bu grafikten inceleyebilirsiniz @Geographer06

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Burada vardı @Aşkım_gumus ama tek sorun Cypher için ihlal var o durum biraz olumsuz olsa da bazen ihlaller tölere oluyor ancak Yarasa ihtimali olması ihlalin hoş olmadığını gösteriyor. Her neyse bunlar orta uzun vade çalışmaları zaten. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim değerli kardeşim bilmukabele inşallah sana da hayırlı bereketli kazançlar

1_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

1_can ()

Eline sağlık Hocam.
Allah hayırlı kazançlar nasip etsin.

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dostlar bu grafiklere iyi bakın. Gümüşün altta gidebileceği max rakam Bat yani yarasa da görünmektedir. Daha altını görebilmek pek mümkün değil. Ama bu da illa hemen gelecek diye bir durum yok.

Gümüş için BossVurguncu
(1 ay önce)
Konu: Gümüş Ons Aylık Grafikteki Yarasa 13.75-14 dolar

Peki sevgili gümüş sever dostlarım. Yoğun istek üzerine özel olumsuz olan bu Yarasa çalışmamı da paylaşıyorum sizlerle.

Ne gümüş ons 14 dolar mı diye geçiyor insanın aklından ama teknik tekniktir ve ben sadece bir analistim. Olumlu olumsuz ne varsa gördüğümü paylaşmak isterim.

Şimdi bu gümüş ons aylık grafik üzerinde bir Yarasa yani Bat de denen harmonik formasyon çalışmamdır. Aylık olarak uzun vade olduğunu söylemek mümkün. Aslına 4-5 dolar bir düşüş olursa çok da bir şey kalmamış. Ki zaten aylık sağ köşede oluşan Kayan Yıldız ve birlikte Akşam Yıldızından sonra sürekli düşmüş de göreceğiniz gibi.

Amma ve lakin daha önceki Cypher şifre fm ve tamamlanmış Yengeç fm çalışmalarım ve hedefleri nedeniyle de gümüş ons öncelikle bana göre buralardan bir yerlerden en azından tepkisel yükselişler görmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Yani sanmayın ki önce ne diyordun sonra ne diyorsun. Hepsi teknik içindeki ihtimallerdir. Özelikle 4-5 dolarlık yükseliş bana göre normaldir. Yalnız sonrasında eğer ki düşen trend kırılır da yükselen trende girersek bu çalışmam iptal olmasa bile ertelenir. Ama yükselen trende giremezsek gecikse de çalışabilecek bir potansiyele sahiptir.

Bu çalışmada Yarasa D noktası 13.75-14.00 dolar civarındadır yani kısaca. Tabi öyle de olsa direkt çalışacak hemen inecek diye bir durum hiç bir zaman olmaz ve piyasa her zaman dalgalı hareket yapar yani yükselir düşer vs hatta bu dalgalarda çok kazananlar da olur ve sonunda hedeflere bir şekilde gider. Sonuçta bu gümüş ons dolar bazında. Ama dolar yükselmeye devamı ettiği sürece TL bazında çok düşmeyebilir yahut yükselebilir de. Sonuçta ons olarak geçen yıldan daha düşük seviyeler gördük ama TL bazında dolar yüksek olduğundan TL gümüş gram fiyatı geçen yılın 2 katı da sayılabilir.

Her neyse formasyonu asıl iptal edecek seviye 29.10 üzerinde kapanışlardır. Ancak cypher şifre fm gideri de 27-28 dolar olacağından oraya ulaşsa bile kırması daha düşük bir ihtimal gibi geliyor düşündükçe.

Vadesini zamanını bilemem ama tahmin yürütülebilir de. Tabiki bu bir teknik ihtimal olsa da ileride çok daha farklı teknik ihtimaller çıkabilir ancak mühim olan bir durum da hareketli ortalamalar saatlik günlük haftalık aylık vs Altın da kaldığı sürece bunun olması çok da zor değil diye düşünüyorum. He tabiki şu an 18.03 den 200 aylık hareketli ortalama EMA ve 18.46 dan 50 aylık MA tutuyor gibi. Bu da yükselişe geçecek yahut tepkisel yükseliş alacak bile olsa güzel bir dip seviyeleri sayılabilir kanımca buralar. Yani 14 dolar dipleri gelmeden önce güzel bir dip olarak şu an bulunduğumuz 18 seviyeleri de güzel bir dip olabilr diye düşünüyorum.

Asla yatırım tavsiyesi olmayan teknik ihtimallere dayalı kurgusal senaryolardır. Eğitimsel amacı da vardır. Kesinlik ve garanti içermez unutmayalım dostlar. Biraz uzun oldu ama idare edin lütfen. Detaylı açıklamak yorumlamak istedim. Cümleten bereketli kazançlar dilerim.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Gümüş için BossVurguncu
(1 ay önce)
Konu: Gümüş ons Tamamlanmış Yengeç Boğa

Selamünaleyküm cümleten günaydın arkadaşlar.
Şu şunu dedi bu bunu dediyi boş verelim. Gümüş ons için tamamlanmış bir Yengeç Boğa formasyonu vardır diyebiliriz. Aynı zamanda geçen yıl uzun vade Kelebek formasyonu da tamamlanma seviyeleri içindedir. Yani gümüş onsun güzel bir dip yapmış olduğu teknik olarak bence aşikar. Tabi bazen önce biraz yükselip sonra tekrar 2. bi Dip yapma durumları da oluyor. Onu artık zaman gösterir. Fiyatları sağ fiyat cetvelinde belirttiğim fiyat yeşil fiyat çizgileridir. Fazla karmaşık olmasın diye çizgilere boğmak istemedim sadeleştirme yaptım sizin için. Tabi bu düşüş trendinde olduğumuz gerçeğini şimdilik yoksaymıyor. Yani bana göre 24 dolar hatta 25 belki geçilmeden kırılmadan yükselen trende girdik diyemeyiz. Yine de bu düşüşün tepki aralığı marj olarak çok yüksek olabilr yani 18-25 dolar arası fena bir kazanç potansiyeli değildir. Tüm hedeflere gidebilir de böyle formasyonlar ya da 2-3 hedefini alıp tekrar trendine devam edebiliyor. Her neyse bu yorumlarım yatırım tavsiyesi içermez teknik senaryolard

https://altin.in/bossvurguncu

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Geç mi oldu?

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

3000 i aştık.

Hazerfen_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

O zaman biraz kağıt bakalım

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Dostum; Herkesin yolu ve tavrı farklı.. Ben dünyanın gidişatını görebiliyorum.. Neler olacağını da tahmin edebiliyorum. (1-2 yıl önceden). Haklısınız, bekleyip göreceğiz.. Bol şans:))@iknownothing

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Borsa yukarı.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

@EBU_MAŞER_EL_BEHLİ
Bu yorumu size yazdım.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Astroloji yorumunuzu şimdi okudum.
Aynı astroloji bilgisi piyasa yapıcılarında da var. Hatta muhtemelen onların eliyle piyasaya verilmiş bile olabilir. Ben acizane paraya bakarım. Para girişi varsa malın fiyatı Bir süre sabit kalır, hatta hafifçe düşer. Para çıkışı varsa malın fiyatı yükselir. Daha doğrusu yükseltilir. Ons Altın 2000 üzerine çıktığında piyasaya mal basıyorlar diye feryat ettim. Ama insanlar bana çamur attı. Şimdi 1800 gelince bayram ediyorlar.
Gümüş de aynı davranıyor. Şimdi hafifçe yükseliyor. Millet mala dayanıyor. Bakalım kim haklı çıkacak.
Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Ee şimdi ne olacak?

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Geldi de faiz indirimi anında geldi. :)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah. Siz nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

@iknownothing yorumum geldi mi?

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Nick ben bilmem olunca sistem görüp ne yapacaksın demiş olabilir:)))
Nasılsın eski Dostum (Aa1)

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Profil sayfama koyuyorum.. @iknownothing

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Bu grafik ne diyor kardeşim zahmet olmazsa açıklar mısınız?

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hayır hayır,
Sayfanızda da yorum görünmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tamamen yanlış diye başlayan yorumu görüyorum.
Diğer yorum çıkmıyor.

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Efendim size yazıldığı için yorum.. Ana sayfaya düşmeyince göremiyorsunuz.. Daha önce de oldu aynı durum.. Diğer üyeler görebiliyorlar..

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yorumunuza alt yorum yapıp beni etiketler misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Sayfanıza da bakıyorum ama görünmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

3. kez denedim yine düşmedi.. Sistem sizin görmenizi engelliyor maalesef.. Diğer üyeler görebiliyorlar..

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Pardon, hangi yorum? Sayfanızda görünmüyor.

0BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Yorumumu sayfaya 2 kez yolladım düşmedi.. Bilginize:))

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Onca çaba karşılığını almadan hangi güvercin bu sizin bahsettiğiniz? 2 puan enflasyon hedefi olan FED vaz mı geçti sizce? Tabi ki hayır.
Klâsik ikinci Çeyrek söylemleri bunlar.
FED resmen ana artere yol açtı. Güzel bir mal çıkışı ve ardından patır patır dökülen bir piyasa da olamaz mı?

Bunlar benim fikrimi destekleyen argümanlar,
Sizin düşüncenizin desteği nedir?

(Bu ve buna benzer seviyeli tartışmalara her zaman açığım ve memnun oluyorum.
Defansif yazmıyorum.)

1BeğenmedimŞikayet

EBU_MAŞER_EL_BEHLİ ()

Tamamen yanlış bir düşünce.. Aksine FED'in güvercin tutumunu gören piyasa tam tersini yapacaktır.. $/TL'nin de 5 Eylül'den itibaren hızlı bir şekilde yukarı ivmelendiğini göreceğiz.. Gümüş/TL yatırımcılarının mutlu olacağı günlere az kaldı.. YTD...

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Hocam, toaso için kısa vade ne düşünürsünüz? Elimdekini satmam mantıklı mıdır az bir karım var...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum