Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 09:42:19
EUR 34.8287 09:42:19
USD 32.3358 09:42:19
ALTIN ONS $2313.8150 09:42:19

Konu: Gaz verme gaz vermeee :)

Yorumlar (173)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Vakalım 1700 ıkılı dıp yapacak mı su ankı çıkışı tuzak olabılır güzel çıkış ıcın ıkılı dıp yapması lazım dıye düşünüyorum ortam güzel çıkışlara musaıt degıl çıksa bıle satım fırsatı aylatçrca yaptıkları gıbı

Zeyce61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben de artık alım zamanı dıye dün alıma başladım ama 1700 asagısı gelmeden fullemem gümüşü

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

Allah senden razı olsun Yılmaz abi. Niyetin faydalı olmak Allah var çok faydalı gorduk. Kimseye kızıp bu işten vazgeçme

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bazen işlemlerimde hatalı ve acelecı de davranabılıyorum . Gumus tersı pıstır. Altın 1700 asagı düşecek görüntü verdıgınden. 17.73 malıyetlı gümüşü maks farkıyla malıyete 17.77 de sattım asagıları beklesem de benım gıbı bekleyen arkadaşlar belkı 18 uzerı attığında ben almadım dıye almazlarsa onlara fırsat kcırmalarına neden olurum o yüzden al satlarımı paylasmayacagım. sıvın dıplerındeyız ama dıpler bıtmeyebılıyor bu ortamda . kımseyı yanlış yönlendirmek ıstemem

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hakkım Helal olsun sana ve herkese

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Allah senden razı olsun Yılmaz bey
Hakkını helal et yanlış anladın

4BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bır dedıgını tekrarlayan yaşlı bunak amca demek ıstedın daha ne dıyesin ? neyse demek ıyılık yapma ıstegi de bosmus ben bırılerı Allah razı olsun desın dıye burdayım pıfpof veya övgü için değil para kolay kazanılmıyor tuzakları göstermeye çalışarak yardımcı olmaya çalışıyorum ama kıymeti harbıyesı yokmuş meğer beyse herkese bol kazanç dılıyorum Allah herkese güzel rızıklar kazançlar versın

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Söyledik. Bizi ciddiye almadınız alay ettiniz. Şimdi sıra size geldi. Bakın yaşlı amca diyorlar.
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner.

0BeğenmedimŞikayet

Haydaaa kötü bişey demedim ki

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Bu bılgıler gerçek ve temel görüntü bılgı paylaştığım için teşekkür edecegıne ıhtıyar amca dıyorsun susuyorum sız devam edın hoscakal

0BeğenmedimŞikayet

İhtiyar amcalar gibi sürekli aynı şeyi anlatıyorsun yav Yılmaz bey :)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Ben 10.40 da aldım 12.30 da sattım da ne oldu düşüşlerde alım kolladım. her aldıkça zarar kes yaptım kar kalmadı satılır 5-6 ay sonra tekrar 10.40 dolar ne olmuş 13 den 18 Gumus yanlış tercıh oldu maalesef

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost nasip değilmiş ama lunc toplamistim az oralarda takilcam şu ortamda teneke satmıyorum ytd. rastgele

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

10.60 ortalamali bayramda dost

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Alışkın olduğumuz durumlar dost

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Eta ya dedim gel sat sen bizi aşağı çekme dedim dinlemedi olan oldu :))

0BeğenmedimŞikayet

PROTÜRK ()

anladım hayırlısı olsun dost hakkımız da

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Benim çıkış yerime var dost

PROTÜRK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PROTÜRK ()

dönüş başlar mı dolar yanılttı beni aldım ama erken mi aldım?

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İnan satmadim dost benim acelem yok

0BeğenmedimŞikayet

PROTÜRK ()

ben de alım yaptım buralardan dönüş başlar mı daha da aşağı iner mi dost?

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Acelem yok dost gelirse ekime gelmezse nasibime

0BeğenmedimŞikayet

PROTÜRK ()

orada sell yapsan iyi idi dostum ama hayırlısı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum