Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:31:53
EUR 34.9886 06:31:53
USD 32.5822 06:31:53
ALTIN ONS $2308.9800 06:31:53

Konu: <@kıncı> Sasa güncell

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
Benim gibi sasa taşıyan ortaklarıma da bir son durum paylaşayım, yükseliş kanalının içinde çok güzel bir hız ve acıyla ilerliyoruz turuncu üçgeni yukarı kırdıgımızdan beri hissemiz daha da güçlü bunu gelen bilanço ve haberler ilede destekliyorlar MSCI endeksine de girersek yabancı girişide olması bekleniyor. ßölünmemiş fiyata göre 28/30 aralıgından alırken hedefimiz üç haneler diyordum şükür ki bölünmemiş öncesine göre 105 lira civarındayız satarken bu üç hanelerin başında 1 olmuyacak nasip olursa.. allah sabrınızı artırsın.. YTD Herkeze ßoL Şans...

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

-1BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

Sasa var abi şükür tasa yok ?

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

:)) belki dedim yanlis yazariz hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

her düşüşde alacagım tek hisse ben şuanda sasa dır bunun benzeri olan hektaş aksa da olabilir bunların dısında ise froto toaso bim migros tav thy bankalar olabilir yani bu düşüşler kalıcı degil bana göre

Barış55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam merhaba. Şu düşüşte bir parça alınabilecek hisse hangisi sizce. Kisa vadede güzel kâr getirebilecek. Uzun vade de olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

korkulacak birşey yok sakin :)

CevoCe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

clvr ()

Hocam borsa neden düştü şimdi

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

mümkün degil :)

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

25 - 30 olmasın hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

İnşallah haklı çıkarsın hocam bana kalırsa baya bir salacak öyle görünüyor
Şimdiden bekler oldum 39 40 Lari :)

0BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

İnşallah haklı çıkarsın hocam bana kalırsa baya bir salacak
39 40 diyince şimdiden alıştım:)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bunu ben dün gördüm ve anladım hocam bugün düzelttiniz aynen 50×× eklemek için gelirse iyidir tsk ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dün ufak bi yazım hatası olmus 49-50 yazıcagıma 39-40 yazmışım :( son yükselişi sindirme işlemi bitince sıradaki hedef 62 olucak nasipse geri çekilmeler hep alım fırsatı bana göre 3 hanelere kadar..

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Aynen işte bunu takip edelim.

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Peki Altın Düşüyor hedef yaklaştı:)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aleyküm selam

Kral6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Ben almadığım yerden kimseye öneremem musa ama elimdekini tutarım.

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

Biraz avro stelringo alalım ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Eyvallah hocam tsk ederim bend e iyiyim şükür şimdilik bir sorun yok dediginiz gibi sasa 50×× Gelirse ekleme yapmak istiyorum bakalım hayırlısı diyelim beteketli olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

akıncı selam

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

eyvallah hayırlı günler hocam çok şükür sağlık sıhhatimiz yerinde, gerisi bi şekilde hallolur gider zaten. sende de işler yolundadır umarım

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Hocam günaydın hep grafik yorum sormayalim arada hatır da sorayım nasılsın.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

40 degil 50 olucak yanlışlık olmuş pardon.

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

burada bir hata olmuş 39-40 demişim 49-50 olucak dogru..

0BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

Bileydik 40 Lari beklerdik neyse sağlık olsun artık geçti

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam bu sitenin en yıldızı sizsiniz iyki varsınız bütün yıldızlar size. tşkler emeklerinize ve iyi niyetinize.

1BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

Hocam ilk kez hisseye girdim bn bu artış bir andami oluyor hngi aylarda, yavaş yavaşmı artıyor merak ediyorum birde sasa için 62 civarı diolar hocam inş. oyle bir durum olmaz

1BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

40mi süper olur bekliyorum alim için pusudayim hocam)))

1BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

Haklısınız ereğli düşük ya şuan hani 3 kat artarsa sasa belki 2 x yapacak coinlerde zararım çok evdekilere diyemicem kdr durumu kurtarmam lazım:)) saygılar hocam..

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Dur hocam yapma böyle yüreğine indiricen :))

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dur dur sakin ol hocam bişey olmaz öyle % 3 5 düşüşler olabilir hatta 39-40 kadar bile gelmesi normal..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum