Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 06:20:33
EUR 34.9412 06:20:33
USD 32.5326 06:20:33
ALTIN ONS $2333.0500 06:20:33

Konu: <@kıncı> Sasa güncell

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
Benim gibi sasa taşıyan ortaklarıma da bir son durum paylaşayım, yükseliş kanalının içinde çok güzel bir hız ve acıyla ilerliyoruz turuncu üçgeni yukarı kırdıgımızdan beri hissemiz daha da güçlü bunu gelen bilanço ve haberler ilede destekliyorlar MSCI endeksine de girersek yabancı girişide olması bekleniyor. ßölünmemiş fiyata göre 28/30 aralıgından alırken hedefimiz üç haneler diyordum şükür ki bölünmemiş öncesine göre 105 lira civarındayız satarken bu üç hanelerin başında 1 olmuyacak nasip olursa.. allah sabrınızı artırsın.. YTD Herkeze ßoL Şans...

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

aleyküm selam hayırlı bereketli haftalar

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam selamlar saygılar...

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teknik analız olarak yeterli veri yok yeni bi şirket , ortalamaların üzerinde kaldıkca 19 liraya kadar nü açık şuanda bu hisseyi temel acıdan incelemek daha dogru olacaktır

Barış55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam teşekkür ederim. Bir de GWIND bakabilir misiniz?

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

güzel bir filcan kulp yapmış ilk hedefe vurup geri çekilme yaşanıyor düzeltmenin ardından büyük hedef olan 91 civarına hareket başlamasını beklerim YTD ßoL Şans..

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Bir de GWIND hakkında yorum yapabilirseniz sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam merhaba hayırlı geceler. Naten hakkında yorum yapabilir misiniz?
Teşekkürler saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam arkasından bkariz derken artış bir andamı oluyor hangi ay bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

blackhill ()

Hocam gram yıl sonu düşüncen nedir?

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

1 2 lira için al sat peşine düşerken bir gün sattığını %10 yukarıdan alabilirsin yada sadece arkasından bakarsın dikkatli ol..

CevoCe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

Abi maliyeti 52.55 kadar düşürdüm alt sat yaparak
Şu an 720 lotum var çok değil ama 52 51 leri görürse tekrar ekleme yapacağım

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Yorumunuz için çok teşekkürler hocam

1BeğenmedimŞikayet

Mhmt01 ()

Teşekkürler hocam hayirli cumalar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

27.70 şuanki trend destegi ben tutmaya ve lot artırmaya devam ediyorum buralar güzel fırsat bana göre endeks bozarsa en kötü 26 da ikili dip ihtimali var orta vadeci oldugum için 2 3 liranın hesabını pek yapmam nakit buldukça ekleme yapıyorum

Mhmt01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mhmt01 ()

Merhaba hocam iyi gunler eregli 28 e döndü sıkıntı varmı sizce

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

52,400 kırılmdıgı sürece burası dipdir sasa da... endeksde büyük bir düşüş olmadıgı sürece ben kırılmasınıda beklemiyorum açıkcası.. gram tarafında da düşüş beklemiyorumm 993 kırılırsa 982 takip edilir..

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ANAKSUNAMUN_22 ()

Akıncı şu grama bir baksan bize yol göstersen grafik felan tahmin?

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam merhaba gramda 1000 tl altında kapatma ihtimali varmi bu yıl için bide sasada alim için bekliyorum 50ye daha gelmezmi tekrardan

0BeğenmedimŞikayet

Minetuko ()

Hocam Sasada yıl sonu üç hanelimi bekliyorsunuz. tşk ederim şimdiden cvp için :)

0BeğenmedimŞikayet

Hk45 ()

alım için bekliyorum lot eksiltmek istemiyorum endeks te 3046 dan dönebilir diye düşünüyorum tabi ytd dediğiniz gibi olursa 52,40 tan alım yapmam gerekçek benım de çıkış 51,75 ti o gün endeks i düşürdüklerin de 50 ,35 ten alabilirdim alamadım daha düşer diye bekliyorum şimdilik

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

52,40 üstünde kaldıkca 62,40 bana daha olası geliyor ne zaman bu bölge kırılır o zaman desteklere bakarız, endeks giderken sabit kalması yorgunluk oldugunu gösteriyor fakat şuan sabit kalıp izlemek en dogrusu gibi

Hk45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hk45 ()

Selamlar hocam bende geçen gün endeks yüzünden sasa yı verdim fakat pişmanım bekliyorum düşmesini endeks düşerse sasa ve hepsi düşer bende parayı 3-4 parçaya böldüm kademeli olarak endeks durumuna bakarım alım yapmayı bekliyorum benım düşüncem 49,60larda bir destek var zaten ordan aşağısı kademeli olarak 44 lere kadar iniyor ben suan beklemedeyim ayrıca profesyonel değilim ytd ama sasa uzun vadeli iyi hisselerden biridir.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba, 52.40 destek üzerinde kaldıkca sorun yok kısada burayı saglaştırıp yeni bir harekete başlarsa hedef 62 fakat 52,400 kırılırsa tekrar 50,30 gündeme gelir şuan destek üzerinde oldugumuz için sakince beklemek en dogrusu.. özelden msj olayı bu sayfada yok, olsabile yazıcaklarım da gene bunlar olurdu... ßoL Şans.

0BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

Merhaba abim nasılsın bana Bir önerin tavsiyen varmı maliyetine yarısını çıkmak yada beklemek yada hepsini çıkmak hocam buradan sana özel den mesaj atma imkanım varmı
Saygılarımla

0BeğenmedimŞikayet

CevoCe ()

Maliyet 53 başabaş düşerse biraz alırım

3BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

49/50 ye kadar zaten esnemesi normaldi , iyi malı fazla ucuza vermiyorlar işde :)

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Cümlemize hocam tsk ederim öyle hızlı hareket ediyordu ki yakalayana kadar bi hâl oldum.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bereketli olsun güzel alım fırsatı verdi, kapanış da güzel oldu günlük en yüksek den kapattık oluşan mumlarda güzel yarında devam eder diye düşünüyorum hareket..

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

50.30 a düştü yakaladığım yerden ekledim hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

zararı kurtardın mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum