Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0726 07:12:23
EUR 34.9460 07:12:23
USD 32.5568 07:12:23
ALTIN ONS $2334.8200 07:12:23

Grafiği gönderen: ASRN

durum bu; trend'e dönüşe red yedi "kırmızı"

Yorumlar (90)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

Hayırlısı bakalım hocam teşekkürler

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam yeri gelmişken, derler ki; Bir işleme girdikten sonra, işleminizde haklı çıkmaya uğraşmayın. Sizi doğru veya yanlış çıkaracak olan piyasadır. Bunu piyasa yapar. İşleminiz sonuçta, ya bir zarar durdurmayla ya başabaş ya da kârla kapanmış olmalıdır

Alfoxon için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

planım yarın veri 15:30 da üzerinde gelirse direk sat kurtul ve düşükten gram arttırmak için kademeli geri alış, 15:30 da veri 9 un Altın da gelirse kalan 2/4 nakiti de artık kur kaçtan olursa direk ekleme yapmak

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sar alttayken ichimocu alttan kesmişken birde mumu siyah üzerinde kapatırsa
Al sat ve kaçıs için bir planınız varsa "endişelenmeyin"

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Peki hocam teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

Yok hocam saat 2 gibiydi sanırım

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

11.94; ile yeni mi maliyetlendiniz?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Pozitif seyir devam ediyor 19.86 ve ma50 üzerinde kaldıkça

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alfoxon ()

İlave parça alım mı yapsak hocam? 11.94 maliyetim 2/4 girdim bende

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Ons için edelim mi hocam :))
Saygılar ma50 takibe devam

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Gumusgr olarak fazla endişelenmeyin

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam düşüş mu başladı düzeltme mi sizce bugün biraz alım yaptım şansıma düşüyor şimdi

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

EVET desteğe çekiliyor

Mevlut4204 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mevlut4204 ()

Hocam dxy pivot noktasını geçemedi bu durumda desteğe mi çekiliyor dolar ı ons'a geçmek uygun mudur yarınki veriyi mi beklemek gerek

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Birkaç kişinin işine yarıyor olabilir "kimbilir"

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Tam zamanında doğru yerdeyim o halde. Bunlar hickimseye kazandirmayacak. Herkes kendini istediği alanda gelistirmeye gayret etse halbuki... saatlerce analiz yapılacak arada kaybolsun diye mi.. diye düşünüyor insan; ((

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

21.40 gelirse satış yaparım ordan ihtimal dahilinde gibi. onu geçtim Altın ons 1790 üstüne çıkarmıyorlar çünkü onun üstü düşüş trendini bitirhor başka seviye demek ama farkindaysan gevirmiyorlar kaç gündür

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Evet çok yordu haklısın. her yukselısı pıyasa satıs fırsatı gördü defalarca hayal kırıklığı yaşattı gümüş. vakalım 18.50 lerden destek alan ve 20.60 a gelen Gumus kaça kadar çıkacak sonra satıs yıyecek gorecegız

Omermesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Çok yordu gümüş yılmaz bey. altin alabilirsem eski gramimi alıp daha ekranada bakmam . ama düze çıkamadık ki altını koyalım üstüne altında çıkıyor. hakkimizda hayiirlisi ama iyi ders oldu bazı şeyler.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Belkı zaman kaybettın ama bır şey kazandın diye da tecrübe. düşüşlerde zararda da olsan satıp asagıdan alıp ortalamayı düşürme fırsatı çok verdı gumus. ortalamayı daha dusurebılrıdın . ama bundan sonra daha bılınclı Davranabılrısın artık bence . herseyde hayır var

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Aylardır tersteyim inanki al sat yapsaydım çoktan cikmisti ama beceremdk . inşallah kurtuluruz

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

İnsallah kara geçersin kardesım. canı gönülden ısterım kazanmanı

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

12300benim TL fiyatı kardeşim zarar orda kapanıyor TL bazında:)ons bazında dersen 24 ons malesef

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Sen de fullcusın sevındım. kaçta satacaksın var mı düşündüğün satıs sevıyesı?

0BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Hoşbulduk ta. bende platin yokki ful gumus ve bir parça dolar var.

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Hosgeldın platıncı:)

1BeğenmedimŞikayet

Omermesut ()

Ne takviyesi kardeskm asagidan sattigin mali yukaridan gerimi alacan

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Hocam ben grafiği yanlış anlamışım red yedi deyince dönüş yapacak zannettim anlaşıldı şimdi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam grafiği ve açıklamasını yazıyorum daha ne diyebilirim ki siyah üzerine çıkarsa ilave edilir zaten çoğunluk 10.20'ye kadar pramidi tamamladı gerisini bilmem

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum