Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:18:06
EUR 34.9839 22:18:06
USD 32.2051 22:18:06
ALTIN ONS $2414.8350 22:18:06

Konu: gumuş ons destek dırenc

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Helal olsun kardeşim

asenagümüş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Burdayım hocam :))

Ordulu_Demir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben burda bikac yıldır varım.. her dakka paylaşım yapmadım için .. al sat yaptırmadım için umursamıyorum .. daha 1 ay önce hesap açanın daha çok takipçi ve beğenisi var ; ) görüyorum diğer hocalara ne kadar güzel yorumlar geliyo ..

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Deniz hanım yazdıklarınıza kesinlikle katılıyorum. Yatırım acil olmayan para ile yapılır sonra beklenir karı alınır. Sonra varsa düşüş dibi beklenir tekrar alınır. Bir de bizim sitede hızlıca her gün alıp satıp aksiyon isteyenler var bende o gruba dahilim mesela. Onlara da tavsiyem nacizane paranızın %20 ile aksiyon alın. Bir enstrümana bağlı kalmayın. Yazı uzuyor. Aksiyon isteyenler ses versin onlarla beraber görüş alışverişi yapalım kırmadan incitmeden. Saygılar. Bol bereketli kazançlı günler.

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Henüz sizi tanımıyorum
Bende uzun süredir burada ekonomik veriler paylaşıyorum

Genel anlamda like bile almıyorum çoğu paylaşımlarım için

Ama bu dert edilecek bir şey değil bence bugün siteden ayrılsam belki benimde yokluğümu çoğu kişi hissetmez

Ama benimde belli bir kesim tarafından keşfedilmek gibi bir niyetim yok elimden geldikçe faydalı oluyorum insanlara

Ayrıca bir kişi bile paylaşımlarımdan istifade etse benim için en büyük mutluluk demektir

Hal hatır sorulması zamanla sitede samimi ilişkiler doğrultusunda gelişen bir olaydır

Yinede tercihinize saygı duyarım

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Ben de bekliyorum ama insanlar çabucak kazanma derdinde . Düşüşte ise panik

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Saatlik günlük haftalık grafikler yanıltır.. ve üyelerin tepkisine maruz bırakabilir.. ben gümüşu al sat yaptirsaydim 2 günde 10.50 den 11 .70 çıktı geri alamazlardi.. ben kendimde aldım 10.56 dan hala duruyor.. her dakka onun düşüp cikacakmi diye uğraşıp şitresinimi yasicam .. Altın da aldım 966 dan duruyor.. zirveyi görünce satarim

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

asenagümüş ()

Demiz hocam sizi sürekli takip ediyorum hakkınızı helal edin çoğu zaman beğeni atmayı unutuyorum ana daha dikkatli olucam kendi adıma:)

1BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Yani şöyle düşünmek lazım kendi açınızdan evet haklısınız ama insanlar düşüşten sonra sağlıklı kararlar da almamaya başladı. Bakınız dün Yılmaz Beyin yanlış cümlesi gibi . Gerçek değeri yakında göreceğimizi düşünüyorum

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben değer veriyorum takipçilerin de var. Halk bilmezse halik bilir.

15BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Ben sürekli burdayım her dakka paylaşım yapmayı gereksiz görüyorum.. genel gidişatın düşusmu yükseliş mi olacağını ne kadar süre sonra düşüşün veya yükselişin biteceğini ne zaman zirveyi göreceğini.. zirve ve dip rakamları destek direnç alım fırsatı olan fiyatları.. panik yapmamaları gerektigini bir süre oyalanma olabilir diye söylüyorum. Bu bilgileri kimse hayrına vermez ben veriyorum . birini takip etcek olsam kendimi takip ederdim ve emeklerimin karsilinda bir beğeni gelmiyorsa kusura bakmayın da giderim yani

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Emeğin karşılığı like olamaz ancak onu bile vermekten kaçınıyorlarsa siz de haklısınız. Diğer yandan like ötesi de var: arkadaşlık, karşılıksız sağlanan faydanın verdiği mutluluk. Sitede yeni olmama rağmen kısa sürede tanıdığım ve takip ettiğim arkadaşların herbirine karşı büyük bir minnet besliyorum. Sizde bunlardan birisiniz. Yine de karar sizin. Sizi daha mutlu kılacak durum, bizi de mutlu kılacaktır. Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Boş verin hocam beğeni gelir geçer. Bir teşekkür bile kâfidir bazen . Siz paylaşımlara devam edin şahsen ben grafiklerinizi inceliyordum ama uzun zamandır yoktunuz . İnşallah kalırsınız . Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Bir şeyler düşüneceğim.

2BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Evet haklısın ama değer görmedin biyerde durmanın bı anlamı yok

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sende haklısın

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Teşekkür ederim iyiyim sağolun

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Takipçilerim var ama faydalanıyorlarsa bile bı teşekkür etmiyorlar bı beğeni yapmıyolar .. bikac kişi var onlarda zaten gitme diye yazmış başka yok... 1 hafta gelmesem nerdesin diyen olmuyo hastamisin diyen yok . ancak grfaik yorumu istiyolar..

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Burda nasılsın yazayım bilemedim.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Sosyal hesap yazarsan seni eklerim canım

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Siz bu insanlara değer vermemeye devam edin kardeşim alt yorum.

1BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Paylaştığınız teknik analizleri beğenenlerden biriyim. Azımsanmayacak sayıda da takipçiniz var, onlardan biride benim. Sizi tanımam, bilmem. Ancak paylaşımlarınızı değerli görüyorum. Vereceğiniz karara saygı duymakla birlikte, umarım devam edersiniz

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Hg hocam nasılsın iyimisin afiyetesin insallah

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim nereye gidiyorsun bana da beğeni atan yok gitme4

0BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Gitme kardesim doğru insan değer görmüyor bu ülkede.

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Çok üzülürüm gerçekten yatırım bir yana sizin gibi bir jardesim bir arkadaşımla diyolojta olmayı vok isterdim şahsen. Kararınız her ne olursa olsun yolunuz açık olsun umarım o açık yollar bir yerde yollarımızı kavusturur. Hal hatır ederiz.

8BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Artik gelmicem zaten yeterli ilgi alakayı görmüyor paylaşımlarım bikac kişi dışında yazan beğeni atan yok .. boşuna emek veriyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler canım özleniyorsun kendini.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İyiyim teşekkür ederim canım sen nasılsın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum