Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:45:18
EUR 34.8238 16:45:18
USD 32.3379 16:45:18
ALTIN ONS $2301.8900 16:45:18

Konu: gumuş ons destek dırenc

⭐⭐__Deniz__ ()
Gümüş

Yorumlar (75)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Hocam senin nick neden etketlenemiyor? Halini hatırını soracam ama etiket olmayınca zor oluyor arada kaynıyor:)

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Hoş bulduk teşekkür ederim

legendarow için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

legendarow ()

Hocam hoş geldiniz

0BeğenmedimŞikayet

Bgrclk31 ()

Uçuşa hazırız

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Amin inşallah teşekkür ederim..

Rümeysa_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Önceki paylaşımlarımda var bakabilirsiniz.. 1.2 gün önce baktığımda haftalık duzetlmeye girecekti .. genel yön hala olumluydu..

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Hocam Gram altın ve platin gram analizin var mı?

1BeğenmedimŞikayet

Rümeysa_ ()

Deniz hocam lütfen yazmaya devam edin. Yazdıklarınızı inanın tekrar tekrar sayfanıza girip okuyorum. İnsanlara inanın çok faydanız oluyor Allah sizden ve sizin gibi insanlara faydalı olmaya çalışanlardan razı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Çok güzel yazmissiniz teşekkür ederim

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Ben burada kaç kişinin tutunamadan gittiğe şahit oldum
Çekirge misali 1 sıçrar 2 sıçrar
Bize düşen kararınıza saygı duymaktır
Kalırsanızda gitsenizde bizim için baştacısınız
Haddim değil tavsiye vermek ama
Kimseye kendinizi kanıtlamaya çalışmayın bırakın az kişi kıymetinizi bilip takip etsin

Ayrıca insanların çoğu ziyandadır ayetini unutmayın
Yani bir yerde çogunluk olması onların doğluğunu teyid etmez

1BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

İki kere hesap kapattım. Doğrulama istedi yön. etim. Sistemsel olarak mümkün olmadı. Bende boş ver deyip öyle uzaktan bakıyordum. Ama haklısın özür dilerim. Bir daha olmaz:)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İnsan bı girerde hal hatır sorar hayırsız

Hazerfen_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Seni hep takip ettim Hocam:)

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

İyi yaptın beni dinleyen eskilerden takipçim :)

1BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Bak bu yorum çok doğru. Uçan kaçan kim varsa arkadaşlar peşinden gitti malesef değerli arkadaşım

1BeğenmedimŞikayet

Bjk_35 ()

Bir insana hoca ( üstad ) diyebilmek için o insanın o mesleğin eğitimini almış olması gerekir.
Bizim topluma böyle insanlar yaranir, sonra oturur ağlarlar kardesim.
Ülkenin hali her seyi ortaya koyuyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Hoş bulduk nasılsın. Ancak dışarıdan takip edebildim. Sonunda dayanamadım geldim.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Tanıdım kişilerin çoğu yok artık.. beni dinlemeyip çakma hocaları dinleyip yatırımlarını batırıp psikolojileri bozulup gittiler

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aaa hoş geldin arkadaşım

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yo giden flan yok ben görüyorum.. benim verdim bilgileri kullanıp hocalik mi yapanlar dersin.. ytubeden teknik analiz izleyip hocalık yapanlar mi dersin.. hocanın biri adamın ev parasını batirtti adam evsiz kaldi.. adam hala burda .. hocayim diye geçinen çok kişi var burda ben görüyorum ama üyeler bilmedi için takip ediyor.. insanlara öyleleri yaraniyo..

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Kesinlikle bu şekilde düşünmek lazım

GÜMÜŞCEVİZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

niyet hayır akıbet hayır olur inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

parça işlem al sat yapıyorum kendi çapımda
seviyeli istişareler güzel olur

Ordulu_Demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Emeğine sağlık Hocam, yeni nick ile geldim mecbur. Aa1

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Ayrıca sitede henüz 1 yılı bile dolmamışken çok özel dostlar ve arkadaşlar edindim
Elimizdeki imkanlarla mutlu olabilirsek herseyin üştesinden geleceğimizi düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

aykul ()

Çok doğru yazmışsın Reşat kardeşim, ben ve benim gibiler sizlerin değerini biliyoruz kötü söz veya düşünce sahibine aittir. Allah sen ve senin gibi yol gösteren arkadaşlardan razı olsun o arkadaşta kafasına takmasın bence.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aksiyon dan ziyade hemen para kazanayım diye insanımız sabırsız birazda panik kar gitcek terste kalıcam diye..

Ordulu_Demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Haklısınız ama şuda gerçekki onlar anca günün kahramanı olup teker teker gittiler
Sabırlı bir şekilde paylaşım yapıp burada değer kazanan birçok hoca var

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

Orta ve uzun vadeli alım satım yapanlar için, 4 saatlik ve günlük grafikleri takip etmek faydasız. Sizin söylediğiniz bu açıdan doğru. Paylaşımlarınızda da haftalık grafikler gördük. Ancak kısa süreli volatiliteden faydalanmak isteyen insanlar için 4 saatlik ve günlük grafikler gibisi yok.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum