Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 00:33:48
EUR 34.7339 00:33:48
USD 32.5072 00:33:48
ALTIN ONS $2392.1450 00:33:48

Konu: <@kıncı> xu100/usdtry

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
tüm sorulara ortak cevap olsun diye tek tek hisse bak yerine endeksin dolar bazlı grafigine bakınca aslında ne kadar ucuz ve büyük bir fırsat olduğunu görüyoruz 2008 den sonra dünya borsaları 2 3 kat giderken biz hala aynı yerdeyiz malesef... 4 yıldır da diplerde vakit geçiriyoruz bir iki güzel habere çok büyük ataklar olabilir yukarıya doğru... çok fazla düşecek yerimiz yok her düşüş hala alım fırsatı sektör bazlı iyi yada kötü ayrışmalar olsada borsada para kazanmamak çok büyük beceri işter bu fiyatlarda...

Yorumlar (150)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

bütün hisselerde oldugu gibi burada da işi uzattılar şuan 200 günlük ortalamaya yakın buralar (250-260) korundugu sürece güzel bir maliyetlenme bölgesi olabilir kademeli alım yapılıyorsa bu bölge alım için güzel bir destek bölgesidir . YTD

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam froto hissesine de bakarmisiniz size zahmet. 3-4 aydir alım yapıyorum fakat terste bekliyorum. Uzun vade tutacağım (3 yıl gibi) sizce alıma devam mı yoksa daha alt destekler varmidir? İlginize teşekkür ederim. Saygılarımla. Ytd

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

51.10 üstü günlük kapanışlar hisseyi rahatlatır yukarıda 65-69 aralıgı önemli direnç bölgesidir.

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

kapanışlar baz alınarak atılmış fibo seviyeleri daha önce işlem görmedigi yerlerde oldugu için fibo ile yol bulmaya çalışırım, 55/57 aralıgı da hem fibo 3,618 hemde 50 ho destegi. 57 yi 1 lira fazla yazmısım

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı bey kordsada beklentiniz nedir biraz eklesem diye düşünüyorum. Tşkler ..

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam 57 TL yi nasıl buldunuz ve 91 hedefini? Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

56 lira üstünde kaldıkça 91 potansiyeli devam eder orta uzun vadede..

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam merhaba, aksa finali kaçlarda ypar hedefimiz ne olmalı hocam tşk.

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba, kripto yatırımı yapıyor musunuz.. az da olsa para ayırıyor musunuz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

kaçtañ almıştınız gramları peki inş 1000 liranın üzerinden çılgınlık yapmadnız?

MERVE60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

Selam canım var ya 994 den tüm girdim grama ben altım ons çöktü :(

Yaren02 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Kesinlikle önünde uzun bir yol var bu uzun yolu tamamiyle senin kontrolün Altın da Allah yardımcın olsun bol kazançlar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Yaren02 ()

Slm merve senin kaybinmi var canim

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

Sağolasın kardeşim bilmukabele gerçekten stresli imiş bende ilk kez yaşıyorum vade uzun diye kendimi rahatlatmaya çalışıyorum Allah büyüktür yardımcımız olur inşallah

ZazaRamazan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

Kimseyi dinleme gerekirse siteye girme bence çünkü psikolojik olarak yipranirsin ben 6 ay o piskolojiyle kaldım bilirim yaklaşık 15 gün siteye yorum yazmadigim bile oldu ne herşey olacağına varir inşallah en güzel kâr ile çıkarsın herkes tersten çıkar

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

Ne bileyim kardeşim biraz karamsarlaştım sayfaya göz gezdirdikçe herkes düşecek demeye başladı daha 3 hafta önce çıkacak diyenler ha onları dinleyerek almadım ama aldıktan sonra düşmesi üzdü ister istemez

ZazaRamazan21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZazaRamazan21 ()

O kadar beklemesiniz kardeşim inşallah gönlünü ferah tut

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

Hayırlısı artık ne yapalım 2 yıl beklicez demekki tersten çıkmak için nasip artık

kumral_cocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

garip olan bişi yok merve hanım fed 'in faiz artışları ons ları her daim aşağıya çekmiştr siz yatrım yaparken bunları keşke göz önünde bulundursaydınız geçmiş yıllarda da aynı seneryoları gördük ve 1 sene 2 sene ons lar çok can yaktı inş yatırımlarınız bundan sonra daha isabettli olur uçacak kaçacak diyenlere aldırış etmeyin derim saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

o kadar uzun vadeli planınız varsa ben olsan büyüyen şirketleri seçerdim
sasa aksa hektaş kordsa gibi

mustafa52n için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mustafa52n ()

5 10 sene vadeli hangi hisseler alınır çok kazandıracak Albaraka ve Şekerbank olurmu

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam uzun vade kastınız 5 yıl gibi mi. ytd

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

Teşekkür ederim inşallah son olur yoksa çok büyük sıkıntıya giriyo aldığımız gramlar şaka gibi bu kadar düşmesi çok garip inşallah toparlar artık

kumral_cocuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kumral_cocuk ()

ons u fede kadar takip etmek lazım büyük ihtimal baskı devam edicek aşağıda 1680 1650 rakamları kuvvetli gelicek seviyeler buda 935 940 dip çalışması ola- rak düşünüyorum daha aşağısı zor şelalecilere aldrıi etmeyin ssygılar

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

948 önemli destek burası kırılmazsa aşağı kısa vadeli düzeltme olarak kalır toparlanıp yukarıya devam eder, olası kırılmada geri çekilme biraz daha devam eder 880 leri takip ederiz böyle bir durumda..

0BeğenmedimŞikayet

MERVE60 ()

Acaba gram durumu ne olur abi daha zarar her geçen gün büyüyo çok garip bir şekilde Altın düşüyor nerde son bulur sence

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sasayıda paylaşayım genele bir kaç arkadaş daha sormuş onlara da cevap olmuş olsun

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Hocam hisse bazlı bir şey sormak isterim sa. sa 30ve32 den topladiklarimi 45.5-46.5dan çıktım geçen hafta 39.70 den bir parça yerine koydum bu hisseyle ilgili düşüncenizi merak ettim.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

borsa şuan bana Altın 80 /100 liralardaki hali gibi geliyor uzun vade sabırla bekleyeni fazlasıyla ihya edecek dir..

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Emeğine sağlık hocam sabırla bekliyoruz tsk ederiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum