Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0616 06:12:21
EUR 34.6639 06:12:21
USD 32.7854 06:12:21
ALTIN ONS $2394.5050 06:12:21

Konu: <@kıncı> xu100/usdtry

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
tüm sorulara ortak cevap olsun diye tek tek hisse bak yerine endeksin dolar bazlı grafigine bakınca aslında ne kadar ucuz ve büyük bir fırsat olduğunu görüyoruz 2008 den sonra dünya borsaları 2 3 kat giderken biz hala aynı yerdeyiz malesef... 4 yıldır da diplerde vakit geçiriyoruz bir iki güzel habere çok büyük ataklar olabilir yukarıya doğru... çok fazla düşecek yerimiz yok her düşüş hala alım fırsatı sektör bazlı iyi yada kötü ayrışmalar olsada borsada para kazanmamak çok büyük beceri işter bu fiyatlarda...

Yorumlar (150)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

150 tl olursa güzel kar bırakır hocam :) inş. ))

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

Merhabalar ben sasacıyım :) kordsa da en az sasa kadar güzel bir şirketdir
tek seferde olmamak üzere buralardan orta vadeli eregl beklide biraz arçelik düşünürdün endeksin geriisnde kaldılar en kötüyü fiyatlamış olabilirler. genede sasadan baska birşeye elim fazla varmıyor hala. YTD

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam merhaba, anlık fiyatlardan kordsami sasami yada farklı bir hissemi ağırlıklı olarak yıl sonuna beklemek mantıklı olur sizce tşk.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

2- /-2.2- /-2.5 $ x dolar kuru = endeks seviyesi

kuru 18 den alırsak 3500/4000 aralıgı bir yer olabilir buna ilerde bakıcaz şimdilik izlemeye devam bunları konuşmak için erken daha..

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam grafikteki seviyeler geçerli dediniz, bir hatırlatma yaparmisiniz lütfen.. teşekkür ederim, saygılarımla. ytd

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

dolar bazlı hedefim gelene kadar 1 lot bile satmayı düşünmüyorum grafik deki seviyeler geçerli TL karşığı da doların fiyatına göre bakıcaz borsa hala çok ucuz... ara ara geri çekilmeler olsa da güçlü trend devam ediyor hisse baslı değişik getiriler olabilir fakat en mantıklı yatırım bana göre hisse senetleri hala YTD...

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Yatırım tavsiyesi değildir.

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Sizi takip ediyorum, hergun birçok kez bu siteden acaba yorum yaptınız mı diye bakıyorum. Bende bist te 6 hisse taşıyorum. Paraya ihtiyacım yok ama iş borsa olunca tedirgin oluyorum. Siz nezaman satışa geçerseniz bende bir kısmını satmayı düşünüyorum. Bakalım hayirlisi

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhabalar teşekkür ederim, siz nasılsınız ?
piyasayı kenardan sessizce izlemeye devam :)

1BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Merhaba hocam nasılsınız?

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

yatay ve testere piyasında dinleniyor haftaya 6 aylık bilanço gelicek bakalım orada görücez durumları şuanda bir negatif durum yok

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba, sasa 42 seviyelerinde takıldı.. buralardan bir süre daha bekler mi sizce.. hisse için olumsuz bir durum mu söz konusudur.. ilginize teşekkür ederim. Saygılarımla. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Tamam hocam çok teşekkürler Allah razı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ortalamaların üstünde güçlü duruşuna devam ediyor böyle enfilasyonist bir ortamda düşüş çok zor gram iki bacaklı bir ürün oldugundan ons düşse dolar yükseliyor gene dengede tutmaya devam ediyor kademeli işlem en dogrusu şuan

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler hocam gram da düşüş olurmu alım için bekleyelim cevap verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

Öylede hocam zarar çok olunca oda batıyor göze. Geçen yıl 3 kat artmış bu senede inş. öyle olur

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

maliyetinizin sadece %2 Altın da şuan , 49.20 üstünde kalmaya devam ederse düzeltmeyi bitirip yukarıya dönüş beklentimiz artar..

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

50.480.. uzun sürermi hocam dönüş sizce

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

maliyetiniz kaç?

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

Slm. kordsa aldim ve düştü gram alsam kardaydım, dönüş gözüküyormu hocam . geçen yıl nerdeyse 3 katı artmış verilere göre bu sene kaçlar gözüküyor hocam. Saygılar..

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler hocam ben gram yükseldiğinde sizin sayenizde satıp evi aldım şimdi evi satım gram almak istiyorum hangi seviyeden almalıyım tekrar düşermiş hocam

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı hocam selam kordsa da 5 bin zarardayim beklesemmi düşüş dewam edermi

1BeğenmedimŞikayet

Tako197333 ()

@Fani_Kul bak mıllet ne yazıyor. kardes benden beğeni.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet 3 bin üstü hedefim

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Teşekkür ederim.. Hocam yıl sonu tahmini 3000 geçmiş olabilir mi? Saygılarımla. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sadece görüntü var şuanda bu döviz ve enfilasyon ile o obo çalışırsa işi soyguna dökmüşler demekdir ard niyetliler.. 2350-2360 bandı altını n kırılması gerek bu formasyonun çalışması için, benim gördügüm işe düşeni kırmış ortalamaların üzerine oturmaya çalışan bir borsa var...

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam bist te haftalık grafikte obo oluşmaya başlamış.. Bu konuda bir yorum getirirseniz sevinirim. Zahmet olucak teşekkür ederim. Saygılarımla. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

tmdir hocam yinede emegine saglik sagolasin

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

döviz ile ilgilenmiyorum orada piyasanın kendi içinde fiyatlama yapmasına izin verilmedigini düşünüyorum ama enfilasyon bu şekilde gittigi süreece yükselişi engellemek çok zordur.. tekrar tarihi zirvesini görüp üstünede çıkabilir..

Team35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

hocam dolar icin ne dusunuyorsun sana zahmet çalişman var mi fikir olmasi amacli

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum