Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 06:16:10
EUR 34.7339 06:16:10
USD 32.5072 06:16:10
ALTIN ONS $2392.1450 06:16:10

Konu: <@kıncı> xu100/usdtry

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
tüm sorulara ortak cevap olsun diye tek tek hisse bak yerine endeksin dolar bazlı grafigine bakınca aslında ne kadar ucuz ve büyük bir fırsat olduğunu görüyoruz 2008 den sonra dünya borsaları 2 3 kat giderken biz hala aynı yerdeyiz malesef... 4 yıldır da diplerde vakit geçiriyoruz bir iki güzel habere çok büyük ataklar olabilir yukarıya doğru... çok fazla düşecek yerimiz yok her düşüş hala alım fırsatı sektör bazlı iyi yada kötü ayrışmalar olsada borsada para kazanmamak çok büyük beceri işter bu fiyatlarda...

Yorumlar (150)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Azıcık inip alım fırsatı verir mi

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Muhakkak bist'e portföy yap araştır burda tecrübeli hocalar var danış derim.

®RiSK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Halil benim msjlar düşüyor değil mi? Önceki düşmüş mü mesela.
@deLiogLan_

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Gram Altın yukarı düşüncem bu be net özlem.

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

İlk aldığım hisseydi ellemiyorum biraz nakit var Gram altın düşüncen nedir

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bence tl varsa bir kısmını bist'e kaydır fırsatlar bitmiyor.

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Merhaba özlem rahat ol sadece temettusu yeter.

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Al sat yapmıyorum Akincihocam ama agresif yükseliş olursa kâr realize ediyorum sonrada alttan yerine koyuyorum böyle söyleyim çok tşk ederim.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Merhaba Halil nasılsın benimde ereg. li ters

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Merhaba kardeşim hoşgeldin nasılsın Ereg. li de. terse yakalandim 29 ortalamam ama sıkıntı yok diğer ikisinde alımların aşağıdan kâr dayım böyle söyleyim.

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

güzel şirketler vesbenin bilançosu güzel geldi ereglide biraz 3 4 Çeyrek bilançodaki bozulma baskısı var ama koca dev bunuda atlatıcak kısa sürede, 2023 yılındaki ralliyi sabırla bekleyin al sat ile ugraşmamak gerek, güzel kazanç saglar bu portföy

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Cok şükür hocam iyi şimdilik elimde gubrf şişe vesbe sasa erg. li jants froto ve ulu un var bunlar'ı kovaliyorum bakalim.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba şükür bir yaramazlık yok şimdilik sizlerde nasıl gidiyor işler

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Merhaba hocam nasilsin durumlar iyi mi.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhabalar
teknik olarak analiz için yetrli veri geçmisi olmadıgı için temel kısmına ve hikayesine bakmak lazım bunuda kurumunuzun yatırım danışmanlıgından bilgi alın derim.
benim gördüm 10.58 üstünde ara direnç 12,50 ana hedef 13,60 diyebilirim
enerji hisseleri pozitif olmaya devam ediyor sektör olarak

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba, galata Wind hissesi hakkında düşünceniz nedir acaba? Yeni bir hisse fakat 1 yıllık olmasına rağmen ciddi sıçrama yapıyor. İlginize teşekkür ederim. Saygılarımla. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Team35 ()

hocam nasılsın 100 almıyormusun nedenı varmı

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

google dan bakabilirsiniz bu hisselerin hangisi olduklarına

Serdar_5908 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdar_5908 ()

Bist 30 ve 50 hisselerine hangi bankadan girebiliriz? Ayrıca 30 veya 50 diye yazıyor mu? Cevabınız için teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

o ve onun gibi speak dedigimiz hisseleri önermem kendimde işlem yapmam zaten , bist 30 ve 50 dışına çıkmadan tercihler daha sağlıklı bir yatırım sürecinizi yönetmenizi sağlar.

Serdar_5908 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdar_5908 ()

Akıncı hocam borsaya girmeyi düşünüyorum. Hiç bilmediğim bir yer. Asuzu 6 aydır sürekli yükseliyor. Buralardan alınır mı? Tavsiye edeceğiniz kağıt var ı? Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

teşekkür ederim , allah bereketini versin güle güle harcayın inşallah

FIRTINAÖNCESİSESSİZLİK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

FIRTINAÖNCESİSESSİZLİK ()

sayın akıncı iyi günler . bilgilerin için öncelikler çok teşekkür ederim en güzel günler senin olsun. sayende kazandık. tav ve froto hakkında bilgi verirmısın musaıt olunca. iyi günler

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhabalar
teşekkür ederim hoş gördüm, pozisyonumuzu aldık kenarı çekildik arkamıza yaslanıp izliyoruz keyifle :) fazla yazıp çizmeye gerek yok hedefleri beklemekdeyizz

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

etti 3; bugün hep bir süredir görmediğim ama görmekten memnun kalacağım kişileri görüyorum. hoş geldiniz :)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

144 de razıyım :)

altınkız77 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum