Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 18:23:25
EUR 34.8702 18:23:25
USD 32.5548 18:23:25
ALTIN ONS $2322.4400 18:23:25

Konu: <@kıncı> xu100/usdtry

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
tüm sorulara ortak cevap olsun diye tek tek hisse bak yerine endeksin dolar bazlı grafigine bakınca aslında ne kadar ucuz ve büyük bir fırsat olduğunu görüyoruz 2008 den sonra dünya borsaları 2 3 kat giderken biz hala aynı yerdeyiz malesef... 4 yıldır da diplerde vakit geçiriyoruz bir iki güzel habere çok büyük ataklar olabilir yukarıya doğru... çok fazla düşecek yerimiz yok her düşüş hala alım fırsatı sektör bazlı iyi yada kötü ayrışmalar olsada borsada para kazanmamak çok büyük beceri işter bu fiyatlarda...

Yorumlar (150)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

altınkız77 ()

@Akıncı Hocam merhaba tmsn alınabilirmi kısa vadeli, birde al sat ne zamana kadar uygun olabilir hisselerde tşk

Barış55 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhabalar kısa vedeli düşen trend kırılmış 23/24 bandına dogru hareket gelicek gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam merhaba iyi günler.
İpek doğal enerji hakkında bir yorum yapabilir misiniz?
Teşekkür ediyorum

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

merhaba evet düşünebilirim anaparayı çekip sıfır maliyet ile kalanları tutabilirim

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kardan1adam ()

Teşekkür ederim çok sağolun, Dediğiniz gibi sasa başka. 2700 lotum var bana ev aldırana kadar bekleyeceğim, ekleme yapacağım

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba nasılsınız? Endex 2-2.5$ geldiğinde sasa hissesindede kar almayı dusunuyor musunuz? Teşekkür ederim ilginize, saygılarımla. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

jantsa daha uucz geliyor fakat ben olsam bunların üçünü bir yere koyar karşısına sasa koymuş olsam gene sasa alırım :) YTD ßoL Şans.

kardan1adam için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

68 ara direnç kırılırsa 88 hedefine koşmaya devam eder.

0BeğenmedimŞikayet

kardan1adam ()

Selamlar Akıncı bey. Uzun zamandır sizi izliyorum 18 TL ortalama sasa var elimde.5 yıl gibi tutmayı düşünüyorum. Yıl sonuna kadar tutmak için sasanın dışında jants, gesan ve smartg arasında kaldım. Tavsiye ve düşüncelerinizi alabilir miyim. Bol bereketli kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Barış55 ()

Hocam iyi geceler. Tümosan hakkında tekrar bir yorum alabilir miyim sizden. Güzel kâr getirdi. Biraz çıkış yaptım. Devamı ne olur.
Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Hektas alla. alla 68 olması lazim dediler ))

deLiogLan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fbadam ()

Teşekkür ederim yorumunuz için

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

isbankası son 1 ayda %50 prim yapmış ben burada yüklü girmeyi tercih etmezdim biraz düzeltme yapmasını beklerdim,
zorende 2.50 den satış yemiş burasıda önemli seviye fibo 786 2 gün gelen satışlar sanki biraz geri çekilmek istiyor gibi fiyat 2.23 takip edilir ilk olarak buraya tutunursa 2.92 hedefine dinlenip devam eder. uzunda hisseler güzel fakat kısa vadeli düzeltmeler de trene atlamak gerek.. tepeden alanlarda sakince beklerse maliyetine gelip üstüne geçecektir .. YTD

Fbadam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fbadam ()

Hocam isctr hakkında bilgi verebilir misiniz yüklü girmek istiyorum bı de zoren

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ikinci hedef 3-5 yıl aralığın da ancak olabilir, büyük bir degişim olursa o seviyede tarihi zirvedir 5$

ers16 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam ilk hedefimiz bistte 2-2.5 $ arası ikinci hedefimiz nedir acaba. 2023 yılında ralli hedefimiz 2. Hedefimiz kaç diyebiliriz. Teşekkür ederim. Saygılarımla. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Tektaş ne yahu :))

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Seni tektaş ci yapacam ...

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Sen kayıptın o aralar :))

SamyeLii için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

O hek. tas 'a bölünmeden girmeyeceğim kara :))

Kara_bey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kara_bey ()

Dedin hektas a ful dal ))

0BeğenmedimŞikayet

SamyeLii ()

Bana hic soylemedin seni gidi seni :))

0BeğenmedimŞikayet

Benim_dünyam ()

Yani orası öyle o zaman yatırım için bir yerden almak gerek

1BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Ah dostum bundan 10 gün kadar önce buralarda 39 dan varimla yogumla topluyorum diye resmen bağırdım 52 .50 geçemez se bir düzelt me yiyebilir o zaman düşünün derim.

Reprezant_bey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bereketli olsun aynen kardeşim.

®RiSK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Bunu net kimse söyleyemez bir haberle ons neler yapabiliyor görüyoruz.

Benim_dünyam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazerfen_27 ()

Eyvallah sıkıntı yok. Kuyu kebabı mı verdiler diye merak ettim; ))

0BeğenmedimŞikayet

Reprezant_bey ()

Merhaba SASA hakkında ne düşünüyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

deLiogLan_ ()

Geliyor osman sıkıntı yok arada bildirimlerden kacirdigim olabiliyor.

Hazerfen_27 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum