Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 01:15:55
EUR 34.6793 01:15:55
USD 32.2716 01:15:55
ALTIN ONS $2310.2350 01:15:55

Konu: İndikatörler yanıltacak mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

stoch ve fisher 19,359 da sat sinyali verdi bakalım doğru çıkacak mı?

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Tl ile yapılabilecek işlemler uzun süre boyunca terste kalma riski sağlayabilir

Parite şuan en mantıklı işlem görünüyor

Dxy'de düzeltme gelmesi ons bölgesinde yukarı yönlü bir tepki açısından beklenebilir

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok kısada ben gümüşün yukarı dxy nin ise aşağı düzeltme yapabileceğini düşünüyorum. Yanılabilirim ytd.
Şu an makaslar TL de iyice açılmış parite de ise nedense makas gittikçe düşüyor. 10,2920 11,5142 0,6075 0,6107 paritede makası 0,0048 den 0,0032 ye kadar düşürdü TL ile ise giriş imkanı vermiyor. Tabeladaki rakamın 28 kuruş Altın dan çıkış imkanı veriyor ama TL ile ekleme yapmaya kalkarsak 94 kuruş yukarıdan girebiliyoruz.
Ytd.

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pegasus325 ()

Birdahaki Fed toplantis8na kadar

SAKİN_UYSAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Dxy gidişatı yine yukarı görünüyor bu durumda kapanışta kırmızıyken bir dibe dalma mevzusu yaşanabilir ihtimal dahilinde

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet aşağı yukarı 19,236 Altın a inmeden yukarı devam etmesi gerekiyor.
Altta çok kısada destek 19,089 19,015 buraları kırarsa

Tekrar bir dip denemesi yapabilir

Buraya yakın bir yerlerden 20 nin üzerine atamazsa alt desteklere kadar inme ihtimali görünüyor

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Destek hattını aşması beklenir 19.20 ve üzerinde bir saatlik yükseliş gelirse yukarı ihtimali artabilir
Biraz beklemek daha sağlıklı olabilir

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha 19 kırılmadan gene çok aşağılar gösteriliyor ama sanki yukarı tepki vermeye hazırlanıyor gibi geri dönüş yaptığı yere bakarmısın ölçüp biçmiş gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Yine 18 rakamından tepki alarak yine 19 üzerine attı kendini

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

parite makası 0,0048 den 0,0035 şimdi de 0,0033 e düştü 0,6126 0,6159
Zararkes yapıp alttan mı alayım ? o rakam gelecekse şu an 0,6128 den alıyor. Ama çıkış bölgesine gelmemiş görünüyor.

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

0.5926 bekle ytd

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben de bayram öncesi 0,6226 dan çıkış yapmıştım hatta sayfaya da yazmıştım sistem benim yazdığım tutarı değiştiriyor onu düzelteceğim diye takılmış aşağıdan çıkış yapabilmiştim

Servet_abi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Bilmiyorum limitlere bakıyorum güncelleme yapmak istediğimizde onaylanabilecek tutar limiti 2.500.000 işlem adet limiti ise 5 görünüyor.
Daha önce ayın 30 unda 4 parite işlemi yaptığımda üç işlem hakkım kaldığın yazmıştı.
Ertesi gün iki parite bir TL ile işlem yaptım gene üç işlem hakkımın kaldığını yazdı ben çözemedim.
@Tıkandı_baba TL ile mi alım yapmaya çalışıyorsunuz makas çok değil mi ?
@Servet_abi doğru bu gün aynı miktarı yerine koyup döviz artırabilirdiniz. 0,61620 hatta biraz aşağısından fırsat verdi.

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Bende koyayım dedim ama 5000bin işlem yaptırıyor oda 400 gram ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Servet_abi ()

Benim de 0.6222 çıkışım bayram öncesi zannediyorum 19.35xx onsa denk geliyordu.

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Limit 5 bin diyor tek sefermi yapılabiliyor ben alamadım

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kuvyt Makası 0,0048 den 0,0035 ya düşürmüş şu an 0,6125 0,6160 çıkış yapabilmek için yukarı güzel bir tepki veya giriş yapabilmek için de ciddi bir düşüş olması gerekir.
Böyle bir durum olmazsa işlem yapamayız.

İndikatörlere de göz atacaksak girişte tepede çıkışta da dipte olmasında fayda var.
@Servet_abi 0,6226 dan çıktığımı 0,61620 den yerine koymuşum

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hangi bankayla işlem yapıyorsunuz hocam makaslar çok açık

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gene iki indikatör 5 dakikalıkta sat sinyali vermiş ama bu sefer yanıltabilir.

Dar bantta sadece indikatörlere bakarak işlem yapmak mümkün görünmüyor

@Levent06_ Teşekkür ederim kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

SAKİN_UYSAL ()

Ons değerinden daha çok zamanlamasını merak ediyorum hocam.
Sizce tahmin ettiğiniz değerlerin görülmesi ne kadar sürer? Fed' e kadar gelir mi yoksa Fed'den sonraya sarkar mı? YT olmadan sadece öngörünüzü rica ediyorum mümkünse.

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumda da giriş yaptığım yeri yazdım.

1BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Gidişat bu şekilde maalesef şimdilik

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

pegasus325 ()

Dahada aşağısı var merak etme

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Özellikle gümüşte ortalama düşürmek için çok güzel fırsatlar veriyor lakin makasların ve limitin pek tadı yok :(

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Evet öyle görünüyor ama bu seviyelerde giriş yukarı tepki de çıkış fırsatı verir diye düşünüyorum 0,62260 tan çıktığım gümüşü makasa rağmen 0,61620 den geri girdim kârı gene dövizde bıraktım düşüş devam ederse bedava biriken dövizleri de gram artışı olarak gümüşe çevir meyi çok düşerse de TL ile kleyerek gene parite yle devam etmeyi düşünüyorum ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Bugün dxy yükselişi ve maalesef kırmızı mum'un kapanmasıda kesinleşirse destek kırılımı güçlenecektir artık ihtimaller biraz daha kuvvetlendi destek kırılmasına sanırım
Zira endeksi için hala yukarı yol görünüyor

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Dışarıdaydım mesajlarınızı yeni okudum.
Evet formasyonlar yanıltıcı olabiliyor. Formasyonlar konusunda kendimi yeterli görmüyorum. Ben de çok yönlü teyit aramayı deniyorum. Bu seferde işlem yapmak zorlaşıyor.
@Bozwolf_95 evet işlem yapmakta tereddüte düşürüyor ancak bu seviyelerin altından giriş sanki yukarı tepki verdiğinde çıkış fırsatı verir gibi geliyor. Gümüş her şeye rağmen iyi direniyor.
Makasa rağmen onikinci işlemimi yapabilirim. Her seferinde de aynı gümüşü yerine koydum elimdeki döviz kârda kaldı.
@Yılmaz34 dxy nin baş aşağı çakılma ihtimalini de göz ardı etmemek tetikte olmak lazım ytd.
@Aşkım_gumus teşekkür ederim. Size de hayırlı bayramlar cümlemize.
@USTAMM hayırlı bayramlar zaten fazla bir şey kalmamış inebilir ama geri yukarı da döner diye düşünüyorum. Katılım sağladım elinize sağlık inebilir.

1Asil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hocam hayırlı bayramlar bayram bitsin millet elindekini harcadım sonra yükselir bugün sat der yarın al der sıkma canını biraz kendine vakit ayır ALLAH sağlık versin

0BeğenmedimŞikayet

1Asil ()

altın da da elmas var sanki desem, asrn hoca biraz şeklin düzgün olmasına dikkat et derdi, gibime geliyor :)

Siz ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

euro nda 1 Altın a göstermeden onslar rahat yok

0BeğenmedimŞikayet

1Asil ()

2saatlikteki kırmızı mum büyük.

At nalı diyecem.. Asrn hoca bu nu kabul etmez.

Ama int. de renkler uyuşuyorsa mum boyutlarınada bakılmayabiliyor diye okumuştum. Bazen tutmasada bazen tutuyor gibi bu söylenen gözlemlediğimde.

ASRN hocanın ki sağlamcılık garanticilik şartları..

Yiğit yoğurt yeme meselesi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum