Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:36:27
EUR 34.7748 05:36:27
USD 32.4684 05:36:27
ALTIN ONS $2337.9850 05:36:27

Konu: İndikatörler yanıltacak mı?

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

stoch ve fisher 19,359 da sat sinyali verdi bakalım doğru çıkacak mı?

Yorumlar (146)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düşen bıçak tutmayla ilgili bir örnek alt yorumda nasıl yapılacağını bilen tutar
@Bozwolf_95 euro yla ilgili örnek te alt yorumda

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben yapmadım bekliyorum kardeşim ama karar senin küçük bir parça başla istersen Ytd.
Altın onsta böyle direnir rasyo da aşağı devam ederse daha yukarı da gidebilir.

Uzmc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzmc ()

Abi parite yapalım mı ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Geçen haftaki tüfe verilerini değerlendirdiğimizde yüksek enflasyonun düşmesi için baskılama devam edebilir

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

130,545 ten CADA geçmiştim 1,2986 dan tekrar dolar a parite ettim az kar zarar etmekten iyidir. Karı gene dolarda bıraktım. Gümüş beklemede ya aşağı kıracak ya yukarı karar yerinde görünüyor. Altın ons gerilediği halde gümüş rasyoyla direniyor düşmüyor ama altındaki düşüş devam ederse gümüşte aşağı düzeltme yapabilir altın direnirse gümüş yukarıyı kırıp devam eder gibi. ytd.

@Bozwolf_95
@Hayırlısıolsun___

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

ben en son 19,108 seviyelerinde erken giriş yaptım düşünce de 10,49439 dan 18,30 parite de 5898 5908 seviyelerinde iken ilave gümüş aldım şu an kar yazdı ama bekliyorum daha işlem yapmadım direnci kıramazsa parçalı çıkışa başlayabilirim biraz daha takip edeceğim. Şu an ilk dirençte takıldı. Önemli olan çıktığının aşağısından girebilmek

@Bozwolf yene henüz giriş yapmadım ama belki bu seviyelerde tepkilerde kısmen kar çıkışları yapmak şartıyla parçalı toplanabilir. Şu an 139 civarında
@N_N_C kuveytten yapıyorum bu gün tabelada 10,31xx gösterirken yaklaşık 19 kuruş yukarıdan 10,49439 dan girebildim pariteyle devam edeceğim inşaallah parite makasları çok iyi. % 60 gümüşteyim.

0BeğenmedimŞikayet

N_N_C ()

Reşat abi işlemleri nerden yapıyorsun. Ben Vakıfbank kullanıyorum. Makas 29 kuruşa ve mesai bitiminden sonra işlem yapmanın mümkü nü yok. Makas 2 TL falan oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Uzmc ()

Dün 621 den dolar a parite yaptim 616 dan tekrar girdim

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alttan 18,300 seviyelerinden tekrar ekleme yaptım onlarla başlamayı düşünüyorum kardeşim şu anda alttan aldığım kar yazdı biraz daha takip edip parçalı çıkışa başlayacağım inşaallah. Bir de ben uyurken fırsat gelir görmem fırsatta kaçırabilirsiniz. Yanlış çıkışta yapabilirim.
En son 19,108 den az karla geri girdim on beşinci işlemde terste bekliyorum benim yüzümden karınız azalmasın.
Siz hiç parite işlemi yaptınız mı kaçtan girdiniz ?

Şu an ilk dirençte takıldı daha işlem yapmadım bir süre daha takip eder direnci kıramazsa biraz parite ederim inşaallah

0BeğenmedimŞikayet

Uzmc ()

Reşat abi parite yapiyormuyuz

2BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Şimdi sırada avrupanın kısa süren tepki yükselişi bizi karşılar :)

1BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞCEVİZ ()

allah rahatlık versin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok düşerse önce parite yle kazandıklarımla gram artışları yaparım.
Daha da düşerse ekleme ve pariteyle devam inşaallah.
Bedava gümüş dağıtmak istiyorlarsa toplarız. 18,90 aşağı kırılmadığı sürece gümüşün yukarı tepki verebileceğini düşünüyorum yanılabilirim. Ytd.
@Yılmaz34 düşüş devam ettiği sürece düştükçe de alttan parçalı toplarsanız karlı çıkarsınız inşaallah
Hiç uyumadım artık uyku vaktim geldi.

Bozwolf_95 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bozwolf_95 ()

Üfe ve işsizlik beklentileri yeşil durumda bu gün yükselişin tepkisi büyük ihtimalle sona erebilir diye tahmin ediyorum

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Artık kırılım zamanı gelmiş gibi ya buralardan yukarı dönecek ya da aşağı kıracak gibi. Alt yorumdaki son desteğe geldik.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gümüş gene rasyoyla direniyor dxy de geri çekilme ve rasyoda aşağı hareket olması halinde alt yorumdaki ellerin istikameti aynı

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

Bende gümüşte baya zarardayım dolar ı bozup altan gümüş alırsak belki zararı biraz düşürebilirim dolardan gümüşe geçerken yazarmısınız acaba

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Çok dar bantta hareket ediyor ama ilk defa başlayan için ilk kademe biraz denenebilir. Ben henüz dolar ı gümüşe geçmedim biraz daha takip edeceğim. Düşüş olursa aynı gümüşü yerine koyup karı gene dövizde bırakacağım inşaallah. İyi bir tepki verir ons 20 li seviyelere gelirse de ilk defa ikinci kademe biraz daha dolara geçebilirim. Şu an yön belirsiz.

Kocaeli_4141 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli_4141 ()

dolar dan gümüşe geçmek mantıklı mı şuanda Reşat hocam

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

dolar dan geçmediniz henüz demi hocam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Uzmc @Zeyce61 @Abik Hayırlı geceler bir anda dönebiliyor. Onun için kardayken haber vermek istedim. Benim yüzümden zarar etmenizi istemiyorum. Ben henüz işlem yapamadım.

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Rica ederim iyi akşamlar sağ olun.

ALTONA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Teşekkür ederim. İyi akşamlar olsun.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Siz bilirsiniz isterseniz destek direnç takip ederek azar azar kademeli deneme yapın. Karınız arttıkça miktarı artırırsınız. XAGEURO olarak takip etmediğim için yanıltabilirim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Benim makas aynı euro düşünüyorum yarın parçalı. onerir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

euro da parite makası açık olduğu için usd ile yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ALTONA ()

Iyi akşamlar. ragatsiz ettim. usd mi euro mu hangisini parite yaptınız acaba?

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ ol kardeşim. İnşaallah.
Gümüş destekler 19,229 19,159 19,068 19,018 dirençler 19,407 19,477 19,582

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Bereketli olsun İnşaAllah hocam amacımız biraz ortalama düşürmek hayırlı olur İnşaAllah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum