Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 06:25:33
EUR 34.7850 06:25:33
USD 32.3924 06:25:33
ALTIN ONS $2301.1700 06:25:33

Grafiği gönderen: Nobull

Nobull ()
Dolar

17.01 direnç. Takibe devam... YTD

Yorumlar (46)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Şimdi iptal oldu mu?

Nobull için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

17.44 e kadar hala geçerli. Üstünde kapanışlarda bir üst dirence geçer 19.50 ler. 17,50 de kapanış görürsem alıcı olurum. 19,40 stop... YTD

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Bu iptal mi oldu?

0BeğenmedimŞikayet

Castle17 ()

Kıvrılarak döndü doğru söylüyor...

Tuttu_Fırlattı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Dönecek mi hala ışık var mı?

0BeğenmedimŞikayet

xmehmetx ()

Donanımim yok senden fikir almak için sordum çalışan formasyon varmı diye merak ediyorum sadece

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Belli ki bu konuda birikim ve donanımın çok fazla. Ben seninle baş edemem ve ikna edemem.

xmehmetx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xmehmetx ()

İşine karışmıyorum bana çalışan bi tane formasyonu atar mısın peki dolar grafiginde merak ediyorum varmiymis

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

İyi o kazma sapı formasyonuyla eğlenmeye devam et sen o zaman :))) Benim işime karışma.

1BeğenmedimŞikayet

xmehmetx ()

sağdan soldan duydugumu nerden bılıyorsun aç bak grafıgı çalısan tek formasyon kazma sapı formasyonu boşa formasyon cızmeyle mesgul etme kendını

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Şu sağdan soldan duyduğunuz desteksiz fikirlerinizle beni meşgul etmezseniz sevinirim.

0BeğenmedimŞikayet

xmehmetx ()

bu zmana kadar hangi formasyon çalıstıda da bu çalışcak acaba

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

14 ten almak.

Vertikal_Limit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vertikal_Limit ()

Ben alsat yapmıyor al yat yapıyorum uzun zamandır böyle, düşmesi fırsat yaratıyor, 14 den allmak mı daha güzel 24 den almak mı.

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Evet önemli bir noktaya değindiniz. 16.85 üstü ve anlık durum bizi anında aşırı alım noktasına taşıdı. Bakalım neler olacak

pataküte için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pataküte ()

3'ün yarısını geçmeyecek şekilde benzer bir beklentim vardı.

Günlük kapanışlar buralarda olursa durum değişir.

1BeğenmedimŞikayet

1Ankara ()

Grafiğinizin gerçekleşmesi şu an beklentilerimin arasındaki en yüksek olasılık.

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Tabii ki. Ben de yanılabilirim. Bunların hiçbiri yatırım tavsiyesi değildir sonuçta.

TuranOrdusu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TuranOrdusu ()

Valla ben grafik filan bilmem. Ama içinde bulundugumuz ve yaşadığımiz yeri iyi biliyor ve göruyorum . Bakalım cizdiğiniz grafik mi dogru çıkacak yoksa gorduklerimiz mi bekleyip gorelim.

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Neden calışmasın? Herhangi bir örneğiniz var mı mesela çizip calışmayan grafik?

Bahaattin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TuranOrdusu ()

Ne çizmistiniz ne çikti peki

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Haklısın hocam.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Evet öncesinde de, sonrasında da.

0BeğenmedimŞikayet

KarlMarx1905 ()

dolar 16.77 ile açıldı ne 3 kuruş düşmesi hocam :) sadece dolar yerini sağlamlaştırıyor şu an 17 üstünde kalmak için :)

Dolarci_72 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

İnsanların yüzde 60'ı okuduğu türkçe bir metni anlayamıyor. Siz grafik okumaktan bahsediyorsunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

TuranOrdusu ()

Peki sen 18.40 giderkende temele bakiyormuydun böyle grafik çiziyormuydun kardeş

0BeğenmedimŞikayet

Bahaattin ()

Grafik cok komik olmus, teknigin grafigin calosmadigi oryamda bu hayal

0BeğenmedimŞikayet

sezertt ()

Görecek bir şey yok gibi. İsterim dediğin olsun ama o kadar polyanna olamam

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Onu temel analizcilere sorabilirsin. Sabahtan akşama kadar buradalar ve konuşuyorlar zaten. Ben tekniğe bakarım ve öngörüde bulunurum. Temel ise zamanı geldiğinde onu %90 destekler.

-1BeğenmedimŞikayet

KarlMarx1905 ()

Arkadaşımız sağlam manipülatörlerden :D
Doları manipülasyonla ite kaka 16.06 e çektiler ardından yine 16.80 e geldi. dolar ın olması gereken yer şu %14 faiz ortamında 24 lira üstü. Ama işte kur korumalı, yok ges yok şu bu var. Dizginlenmeye çalışılıyor.
Alem gidiyor Mersin'e biz gidelim tersine hesabı.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum