Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 12:26:44
EUR 34.7686 12:26:44
USD 32.2702 12:26:44
ALTIN ONS $2317.2400 12:26:44

Konu: Gümüş Ons Şifre Formasyonu

Arkadaşlar, yeni çalışmam sizlerle. Aslında daha detaylı çalışmak isterdim lakin şimdilik bir ön çalışma olarak da olsa atmak istedim. Haber bekleyenler adına umut ve olumlu ihtimaller bekleyen herkes için. Tabi fazla karmaşık olmasın diye sadeleştirme yaptım.

Gümüş ons Cypher uzun vade haftalık grafik üzerinde çalışmam. Bu çalışmaya göre şu an dip yapmış olabilr gümüş ons veya 17.80 e kadar max dip ihtimali olabilr (C). Orasına bir kesinlik diyemiyorum malesef. Lakin aresay günlükte bulunan Pozitif uyumsuzluk daha umut vadedici görünüyor. Hedefleri yeşil fiyat çubuklarıdır. Elbette oraya kadar çok çetin dirençler vardır ve hemen direkt çabucak gider diyemeyiz dalgalı inişli çıkışlı yollar izleyebilir her zaman olduğu gibi. Ama teknik tekniktir. Tabiki arkadaşlar bu da teknik bir ihtimal senaryosudur. Kesinlik içermez gerçek daha farklı da olabilr daha sonradan farklı ihtimaller de doğabilir. Hayali bir kurgudan ibarettir kısaca asla yatırım tavsiyesi değildir ve olamaz.

Bugün yazdığım 1 Yıllık çalışan Kelebek sonrasındaki tepkiler ise 21.60-23.0-24.0 rakamlarıdır ancak sonrası o düşeni kırmaya bağlıdır tabi bu rakamlar da varsayımsaldır. Yine de umut her zaman vardır dostlar. Yani ne olursa olsun yine yeni umutlar her zaman doğacaktır inşallah. Herkese bereketli kazançlar dilerim.ytd

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Tabiki direkt gidecek olarak da algılanmalıdır. Biraz yıpratmayı severler dalgalı hareket zaten her zaman olur ama sabır ile takip lazım. Gümüş bu bazen yavaş bazen hızlı gider. Ne kadar süre yatay olur ya da hızlı mı çıkar ona çok bir şey demek zordur. ytd

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Emeğinize yüreğinize sağlık.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En son attığımız grafik çalışmamız ile birlikte uyumlu olan bu formasyon çalışmamız da C noktası hedef aralığı içindedir. Max 17.80 dip olması durumu vardır ama 18.03 civarındaki 200 aylık hareketli ortalama desteği olduğu için illa oraya kadar sarkar diye bir durum yoktur. Zaten 18.11 civarı görülmüştür dün itibariyle. Esasen yeterli seviyeler olabilr. Kesinlik ve yatırım tavsiyesi içermez tabiki. Yine de bir şekilde verimli olur inşallah. ytd

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele ablacım, herkes para kazansa da kazanmasa da en azından bilgi hazinesi biriktiriyor olması gerçekten güzel ve bunda katkım olması beni mutlu eder tabiki :)

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle. Şimdi kazandırmayan şeyler de bir gün kazandıracaktır illaki. Sadece biraz yordu ve gerçekten değdi mi diye düşündürüyor.
Değerli açıklamaların için teşekkür ederim sevgili dostum elbetteki doğru hamleleri yapabilenler de kazanmaya devam edecektir, bilmukabele hayırlı günler

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Değerli emeğin için teşekkür Boss her daim başarılı tutarlı yorumlarından çok faydalandım gümüş çok agresif bir emtia al sat için sabırlı olana çok Fırsat veriyor ama çok sancılı ; )) uyarılarını dikkate alıyorum merak etmeyesin, sayende çok şey öğrendim mumların dilini çözdüm; sabah yıldızı, yutan ayı, bizim tabirimizle ışın kılıcını bile sevdirdin :)) Allah razı olsun, sevgiler selamlar görüşmek dileğiyle

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

5BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

gayrimenkul ve araba 3-4 kat emtiadan fazla kazandırdı.
borsada saglam hisseler 2 kat fazla kazandırdı.
tabi bu farkın açılmasında, 3 adet peş peşe gerçekleşen, fed faiz kararları
ve devamında 3 adet daha faiz arttırma söylemleri.

ancak yerinde hamleler yapabilen kişiler için.
düşüşler gram ve miktar arttırmaya, fırsat sunuyor.

hayırlı günler, syn @BossVurguncu

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selamlar @16paramıknatısı ablacım. Her zaman iyi ve kötü ihtimaller piyasa içinde de var olacaktır. Tıpkı hayat gibi. Umut da her zaman var olacaktır tabiki. Yeni grafik umut verici ama hemen oraya gitmesini beklemeyiz çalışırsa bile ki zaten uzun vadeli bir grafik ama çalışırsa yine de son ayağına gelmiş durumdadır. Çok karmaşık ayrıca durumlar da var. Bazen biraz tepki yükselişleri olabilip tekrar aşağıları da deneyebiliyor. Mesela önceki kelebek ve o tarz formasyonlar da 2'li Dip yaparak çıkabiliyor o da biraz yükseliş yapıp tekrar aşağı yapmayacağını garanti etmiyor. Sonuçta 19.60 lar ile 16.80 lere kadar D noktası değişken olduğundan her şey olabilr. Burada tam anlatamıyorum ama yani inişli çıkışlı dalgalı zamanlar devam edebilir. Zaten yukarıda çetin dirençler fazlasıyla mevcut. Ama olumsuz diyemiyorum. Yeni grafikte max 17.80-70 civarı seviyeler dip konumunda olabiliyor diyor salacak olsa bile tekrar. Lakin şimdilik tepkiler 21.60-23.0-24.0 seviyelerine kadar normal. Ama düşen trendler, hareketli ortalamalar, yatay dirençler kırılmadan hala yükseliş gelecek diyemiyoruz. Bana kalırsa gümüşle uğraşmaya değmez. 2-3 yıldır ev alın eğer paranız varsa dediğimde tepki görsem de bugün evlerin değeri gerçekten çok yükseldi. Gümüş vs çok bişey getirmedi malesef. Bence bu kadar emek ve zaman harcamak gümüş için değecek bir şey değil ama. İnşallah herkes zararlardan kurtulup bol bol kazanır. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim dostum yüreğine sağlık senin de böyle düşünmene sevindim estağfurullah her bir dostum sizin gibi ayrı güzellik sayfada ve önemli çalışmalar yapıyorsunuz. Çok teşekkür ve tebriklerimi sunarım ben de bilmukabele

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bana bir ara bir şeyler atmıştın onun devamı mı acaba :) Çelik hocam da çok verimli oldu sayfada her daim. Bakacağım inşallah :)

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kesinlikle, amin bilmukabele cümlemizin inşallah :)

Fani_Kul için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim saygıdeğer @NİLSUDE sizin de elinize sağlık her daim

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamam abla inceleyelim inşallah tabiki, merak ettim. Şimdilik çıkıyorum inşallah yine görüşmek dileğiyle.

2BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Sy @BossVurguncu emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Elbetteki hepimiz abi abla kardeşiz hiç kuşku duymuyorum. Üstad kelimesi size olan saygımdandır. Hepimiz eşitiz Yüce Allahın katında. Beyazın siyaha siyahın beyaza hiç bir üstünlüğü yoktur. Yüce Allahın katında Üstünlük sadece takvadadır. Tekrar teşekkür ediyorum bu nayif yaklaşımınız ve anlayışınız için. Rabbim gönlünüzden geçenleri hakkınızda hayırlı eylesin. Hayırlı geceler diliyorum. Selam ve saygılarımla güzel yürekli üstadım :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Estağfurullah ablam. Her daim ogrenmeye devam. Dün Çelik hocam bir çalışma yapmıştı onu biraz genişletti ekipten bir kardeşim. bak profile istersen. Ona bakınca ons bazlı napiyorum ben yaa dediriyor:)) geçmişten bugüne gümüş... acı ama gerçek..

1BeğenmedimŞikayet

dogrusubende24 ()

Emeğine sağlık, Naif kardeşim.
sitenin en iyi kalemisin
Maşallah.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir çetin yolda ah şu spenk oyunları bir bitiremedi yıpratmadan asla kazandırmıyor ama zararda olanlar sabırla hep de kazandı :) güzel bilgiler için de ayrıca teşekkür ederiz abla. Sen bu sayfanın neferlerindensin.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Asıl ben bir şeyle ugrasiyorum ama biraz detaylı. Onu seninle istişare etmem lazım. Doğru yolda isem süper birsey çıkabilir. Zaten bayram sonrası yoğun olacağım. Arada öteden fikrini alacağım.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah, üstadım gibi hitapları sadece saygı ifadesi olarak gördüm hep, hepimiz dostuz abi abla kardeşiz :)
Eğer tepki olur da ki bazen biraz çıkış yapıp tekrar inmeye devam edebiliyor da. Orasını gerçi zamanla göreceğiz ama alttaki kırmızı desyek noktalarını yani C noktası seviyelerini çok zedelemediği sürece halen geçerli olmaya devam edecek bir formasyondur. Zaten uzun vade olduğundan inişli çıkışlı olacağı için her zaman fırsatlar olabilr. Bunları da hatırlatmak da fayda var. Bir diğer hatırlatma ise hala gümüş ons büyük ETF'ler yani malın milyonlarca tonunu asıl elinde tutanlar büyük satışlar vermemektedir. Bu da bizlere bu düşüşlerin belki de alım fırsatı olacağını düşündüren silkeleme veya tuzak hareket olduğunu yahut güç toplama adına yapıldığını da gösteriyor olabilr. Ki zaten şu enflasyonist ortamda bu kadar gümüşün ucuz kalması makul bir durum da değildir. Ancak piyasa yapıcıların oyunları bitmiyor malesef. ytd Cümleten hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Insaallah ablacım. O rakam aylık üst ana trendi kırar zaten ve bakarsın devamı da gelir:)

0BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Çok sağolun. Allah sizin gibi değerli üstadların sayısını arttırsın. Ömrünüz ve kazançlarınız bereketli olsun inşallah. Çokca Saygılarımla değerli üstadım :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Estağfurullah cümleten inşallah bilmukabele. İnşallah o yeşil fiyat çubuklarında ki rakamlar gelir. Aslında fırsat buldukça yeni ihtimaller görebildiğim kadarıyla atmak istiyorum. Bakalım çok zor süreçlerden geçtim bazen. Sayfadan uzak da kaldım ama. En azından az da olsa destek olmaya çalışacağım inşallah elimden geldiğince.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Asıl D noktası gelecek tabiki C den sonra doğru ilerlerse ama hedefleri güzel demi 27.50-80 aralığı. Grafikte paylaşmadım ama kısaca yeşil fiyat çubukları merak eden dostlar için. ytd Hayırlısı inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Fani_Kul ()

Hay Allah senden razı olsun. Ellerin dert görmesin. Eline yüreğine kalemine sağlık kıymetli üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık ablam.. Hadi hayırlısı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum