Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0704 02:32:04
EUR 34.8730 02:32:04
USD 32.5562 02:32:04
ALTIN ONS $2323.2250 02:32:04

Konu: Gümüş Ons Şifre Formasyonu

Arkadaşlar, yeni çalışmam sizlerle. Aslında daha detaylı çalışmak isterdim lakin şimdilik bir ön çalışma olarak da olsa atmak istedim. Haber bekleyenler adına umut ve olumlu ihtimaller bekleyen herkes için. Tabi fazla karmaşık olmasın diye sadeleştirme yaptım.

Gümüş ons Cypher uzun vade haftalık grafik üzerinde çalışmam. Bu çalışmaya göre şu an dip yapmış olabilr gümüş ons veya 17.80 e kadar max dip ihtimali olabilr (C). Orasına bir kesinlik diyemiyorum malesef. Lakin aresay günlükte bulunan Pozitif uyumsuzluk daha umut vadedici görünüyor. Hedefleri yeşil fiyat çubuklarıdır. Elbette oraya kadar çok çetin dirençler vardır ve hemen direkt çabucak gider diyemeyiz dalgalı inişli çıkışlı yollar izleyebilir her zaman olduğu gibi. Ama teknik tekniktir. Tabiki arkadaşlar bu da teknik bir ihtimal senaryosudur. Kesinlik içermez gerçek daha farklı da olabilr daha sonradan farklı ihtimaller de doğabilir. Hayali bir kurgudan ibarettir kısaca asla yatırım tavsiyesi değildir ve olamaz.

Bugün yazdığım 1 Yıllık çalışan Kelebek sonrasındaki tepkiler ise 21.60-23.0-24.0 rakamlarıdır ancak sonrası o düşeni kırmaya bağlıdır tabi bu rakamlar da varsayımsaldır. Yine de umut her zaman vardır dostlar. Yani ne olursa olsun yine yeni umutlar her zaman doğacaktır inşallah. Herkese bereketli kazançlar dilerim.ytd

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Allah ilminizi arttırsın, başarılar.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim. Gann ara ara kullandığım bir alan ama sürekli üzerinde durmuyorum bazen destekleyici olarak bakıyorum diyebilirim geçmiş bazı grafiklerimde Gann ve Astro Gann alanlarından kullanımlarım var. Şu an zaten eskisi kadar çalışma yapamıyorum inşallah ilerleyen zamanlarda diyelim

pazartesi için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Rica ederim, buyuk bi heyecanla takip ediyorum sizleri aslinda ben sizlere tesekkur ederim, @ASRN @celik2119 @M_yıldız @Erool37 @BossVurguncu ama bu kadroda eksik olan gann yapan yok.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çelik hocam çok teşekkür ederim güzel görüşlerin için. 17.80 Altın a sarkma yaparak ihlal olmasıyla benim bu formasyona inancım aslında çok azalmıştı ancak kapanış almamıştı altında ve o kadar sapma normaldir diyebiliriz belki diye düşünürdüm içimden ama bilemiyorum tabi ama üstünden baya zaman geçti sonuçta orta uzun vade analizdi.

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkürler hocam her ne kadar bir parça soğumuş olsam da teknik analiz dediğiniz gibi bizlere ışık oluyor sizinkiler gibi

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah myz abi, sevgili @pazartesi teşekkürlerimi sunarım

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

çok başarılı bir çalışma. Tekrar tebrik ederim, elinize sağlık @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Takdir ediyorum bu tarz paylasimlari harikulade, paylaşım.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Wowww wonderfull :))

4BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bu teknik analizin karanlıkta önümüze nasıl ışık tuttuğunun resmidir

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Rica ederim, ben ne yaptim ki.

1BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Iyi geceler :)

Samsunlu55_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@BossVurguncu yine yapmış seklini . eline sağlık.

@pazartesi sizede tskler..

0BeğenmedimŞikayet

Samsunlu55_61 ()

teşekkürler iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu da daha uz b vade için düşeni kırması durumunda olabilecek yüksek bir potansiyele sahip olduğunu düşündüğüm cypher yani şifre formasyonu. Analiz yorumumu okuyabilirsin. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba dostlar. Alt çalışmamdaki formasyonumuz aktiftir. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet. Isterizzz isteriz @M_yıldız

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Elinize saglık. TSK ederim . suanki sartlar acaba oylemidir. ?

Fed faiz arttırması ?

Dolar kuresel değerlenmesi? Vs ytd

Bjk_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Orası artık yatırımcının tercihine kalmış. Daha risksiz olarak düşünülebilir belki de. ytd

Unutulmaz_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet onlar bakılabilir doğru diyorsun zaten tepkiler aşılamazsa o tarz durumlar olabilr. Ali cengiz bitmez yani alingirli işler @Yaseminnisa :) . Myz abi onu sen çizer misin usta bi senden görelim hadi kırma madem fikir veriyorsun çizimi de isteriz değil mi @Yaseminnisa :)

0BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

O zaman kur koruma daha iyi millet için

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet ben genel olarak sayfada bilmeyenler olursa diye yazmak istedim bazen sanıyorlar hemen gelecek, sonra hemen gelmezse niye çıkmıyor vs gibi şeyler oluyor ya o nedenle acemi arkadaşlar için özelikle :)

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ne diyii bu @M_yıldız :))) kara kuğu vs. Başımıza bir çorap örecek yine:))

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Vayy annem ya. Nerden buluyorsun arkadaş bu fm leri? Hahah şaka gibisin ha. Her gun yeni bir süpriz:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Biraz dolar la oynamaları lazım . şu pozisyonda zor gibi . ytd

AsyAda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Gümüş için Kara kuyu gibi bişey heralde :) 7.5 filan gelirmi kio

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Siyah kuğu etkisi nedir ..

Siyah kuğu formasyonu Bakar mısın?

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Bilmezmiyim iki yıldır huyunu suyunu öğrendim.)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum