Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 09:08:39
EUR 34.8149 09:08:39
USD 32.4105 09:08:39
ALTIN ONS $2304.5050 09:08:39

Konu: Gümüş Ons Şifre Formasyonu

Arkadaşlar, yeni çalışmam sizlerle. Aslında daha detaylı çalışmak isterdim lakin şimdilik bir ön çalışma olarak da olsa atmak istedim. Haber bekleyenler adına umut ve olumlu ihtimaller bekleyen herkes için. Tabi fazla karmaşık olmasın diye sadeleştirme yaptım.

Gümüş ons Cypher uzun vade haftalık grafik üzerinde çalışmam. Bu çalışmaya göre şu an dip yapmış olabilr gümüş ons veya 17.80 e kadar max dip ihtimali olabilr (C). Orasına bir kesinlik diyemiyorum malesef. Lakin aresay günlükte bulunan Pozitif uyumsuzluk daha umut vadedici görünüyor. Hedefleri yeşil fiyat çubuklarıdır. Elbette oraya kadar çok çetin dirençler vardır ve hemen direkt çabucak gider diyemeyiz dalgalı inişli çıkışlı yollar izleyebilir her zaman olduğu gibi. Ama teknik tekniktir. Tabiki arkadaşlar bu da teknik bir ihtimal senaryosudur. Kesinlik içermez gerçek daha farklı da olabilr daha sonradan farklı ihtimaller de doğabilir. Hayali bir kurgudan ibarettir kısaca asla yatırım tavsiyesi değildir ve olamaz.

Bugün yazdığım 1 Yıllık çalışan Kelebek sonrasındaki tepkiler ise 21.60-23.0-24.0 rakamlarıdır ancak sonrası o düşeni kırmaya bağlıdır tabi bu rakamlar da varsayımsaldır. Yine de umut her zaman vardır dostlar. Yani ne olursa olsun yine yeni umutlar her zaman doğacaktır inşallah. Herkese bereketli kazançlar dilerim.ytd

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir insan bu kadar rzil karktrsiz olur

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş için OzgulSbn
(8 ay önce)
Gümüş 13 ons olacak mı hocam ben sizi dinledim hala almadim hocam

BossVurguncu için cevaplandı

Gümüş için BossVurguncu
(8 ay önce)

13.75 dolar bir yarasa ihtimaliydi o yüzden ben korktum hala da geçerli bir ihtimal. Ancak siz tam olarak dediklerimi okumamış ya da anlamamışsınız. 17-18 lerden 24 dolarlara kadar tepkisel yükseliş olabilr o bile güzel marjlarda kar sağlayabilir demiştim. 13.75 gelecekse bile ne zaman gelir bir kesinliği yok demiştim o yüzden full risk almama konusunda temkin uyarısı yapmıştım. Ancak sizi dinledim almadım deyince en azından şunu bari diyebilirsiniz, eğer oraya gidecekse bile hangi seviyelerin kırılması gerektiğini mutlaka yazmıştım. Kar etmemiş olabilirsiniz ama zarar etmeyin yeter piyasada fırsatlar bitmez. Bereketli kazançlar

OzgulSbn için cevaplandı

Gümüş için OzgulSbn
(8 ay önce)

Olsun ben sizin o ihtimalinizi hep bekleyecem ne zaman almaya kalksam o aklıma geldi. Şimdi yüzde 50 kar etmiş olacaktım. Ama olsun. Ucuz alırız demi. Siz ihtimalleri yazmaya devam edin lütfen.

Gümüş için BossVurguncu
(8 ay önce)
Konu: Bizim yivli torpidolar önce petrolü vurdu galiba?

Benim de geldi doğrudur. Ancak karşı bir ihtimal de 27 ve üzeri olan çalışmamdı. Nasipte varsa kazanılır dost zarar etmektense. He ama full almak dışında parçalı alım da mantığı risk de olsa güzel olabiliyor bu kadar açık marjlarda

OzgulSbn için cevaplandı

Gümüş için OzgulSbn yorumu (8 ay önce)
Aynen zarar etmektense hiç bisey almamak yeğdir. Nasılsa zarar etmeyilecek tek şey faiz oraya mı gitsek acaba?

https://altin.in/ozgulsbn/4

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bak kfrdrdm ama sayfada olmaz onu sana derler anca hvla dur. Hadi düştüğün çukur da boğul naşşş

OzgulSbn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben maval masal okuyorsam bak grafiğim konuşuyor ve ne de güzel çizmişim :)) çtlayın da ptlayın :) bak bak grafikteki rakamlara bak gözünüz gönlünüz açılsın, grafiğin Altın a yazdığım yorumları oku da için açılsın :)) ya da iyice üzülmeye devam et ben niye bunu görmedim de. Umut var demişim kime satın alın tutun demişim. 1 yılı geçmiş hala çalışıyor utanın. Karşılığında ücret mi aldım bunca emek verip insanlık etmişiz. Özür dilemesi gereken sensin bunu görmedim kusura bakmayın denen gerekir ama zaten sizin gibilerden bunu beklemek de sacmlık olurdu.
Diğer bana laf soknları da görüyorum ama dediğim gibi oturup çalışın ve doğrusunu kendiniz karar verin başkasının aklıyla iş yapmayın. Yatırım tavsiyesi değil ama kendinize yatırım tavsiyesi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Özür dilemesi gereken biri varsa o da sensin. 13 ler geldiğinde al bari bir işe yarasın. Çünkü sonrasında 45 dolar lara asıl boğa başlayacak teknikte böyle epey uzun vade. Bu benim inancım ve beni bağlar. Her neyse siz var ya bir avuç art niyetli. Hsetsiniz işiniz gücünüz ftne fest çamur kötlemek iftra kıskançlık.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@OzgulSbn bak bu da benim bir tekniğim 1 yıldan önce paylaşmışım, önce dip sonra yükseliş. Sen ve sizin gibiler istediğine inanır istediğine inanmaz ama mutlaka suçlu ararlar yaptıkları hatalara. 13 ler bekliyorsam ne olmuş ihtimalde olan bir durumdu ve uzun vadede hala potansiyelde olan bir durum. O zamanlar olmadı diye bu olmayacak demek de değil. Ki üzerine basa basa söyledim ki bu anında olmaz dalga dalga olur uzun vadede olur. Arada çok fırsatlar verebilir. 18 ler iyi bir dip olabilr. Kimseye açıklama yapmam ama laf yapmayın boş yapmayın çamur atmayın. Bana ya da kimseye güvenmeyin. Alıp önümüze oturun saatlerce günlerce haftalarca çalışın kendiniz yapın. Ve teşekkür edin ki bir hata yaptım ama daha çok kazandığım şeylere vesile oldu hatam deyin. Geçmişi unutun sonuçta nasip kazanmak da.

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

@celik2119 hocam ne dusunuyorsunuz 26. xx tekrar gitmezmi hic cevap vermiyorsunuz mesajlarima

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Şöyle bi grafigimiz vardi çıkarıp çıkarıp baktığımız @Oldu

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Spot alımları ne zaman yapicaz ay döngü vs biseyler yazmış ntxmen

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasip bakalım iyi uyudum şaka Maka kafa rahat olunca iyi hafta sonları dost :)

Beyoğlu53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Hayırlısı dost bağımlılık bu işler haftaya ola hayrola

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Teşekkür ederim boss arada uğra özletme a. e. o iyi tatiller :) (Y)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dediğim gibi bu işi yapmak kolay değil sen de gayet iyi yapıyorsun farkındayım eski yorumların güzel tuttu beklentilerin benim gördüğüm :) @etacarter sözler bize bence :)
Şimdilik iyi geceler kendinize iyi bakın güzel hafta sonları

1BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Hocalığım yok dedim ama :) yaptığım şeyden eminim sadece iki haftacık ; ) @etacarter aşağıda bi yer bekliyor ama pekte söylemiyor öğreniriz diye mi bilemiyorum gizemli takılıyor bu aralar :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. dost bizim de var herkese tabiki saygımız hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Aynen öyle 2 haftalık sabır hepsi bu (Y)

glbalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Benim hocalara saygım her zaman var boss bekleyip göreceuk hayırlısı :) (Y)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlısı dost nasip tabiki umarım istediğiniz ve beklediğiniz gibi olur ben şu an için analiz yapamıyorum ama o düşeni çok uzun zamandır kıramadığı çok açık kırarsa neden olmasın kaçınılmaz olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Dost 14 şubatta dananın kuyruğu kopar zamanımız yok süre doluyor hani 18 ler de diyordum ya işte tam da öyle 24 leri gördük sıra 28.8 de :) ytd diyelim de hayırlısı dost :) (Y)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şimdi bakınca fark ettim :) @pazartesi dost hatırlatmış sağ olsun. Fena Bi çalışma yapmamışım sanki :)) 7-8 aylık eski olsa da yorumlarımdaki gibi yukarıdan düşeni yine kıramamış gümüş ama iyi tepki almıştı belirttiğim rakamlara yakın hoşuma gitti birazcık :))

0BeğenmedimŞikayet

Beyoğlu53 ()

Hayda ne işin var çayda :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben unutsam da siz unutmuyorsunuz :) teşekkür ederim

pazartesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Yeniden, hatirlayalim şaheseri:)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Nasıl yani ortaya kardesim

Tunahan_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tunahan_06 ()

Dostum sürekli olârak ortaya mesaj atıyorsun bence sisteminde bir hata var. Kişilere yazmayı denersen sorun ortadan kalkar diye düşünüyorum.

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

pazartesi ()

Sayfaya girince gordum hala dusmuyor, buyuk haber bekliyom senden :)

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin teşekkür ederim bereketli kazançlar ve güzel hafta sonları diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Eyvallah ustadim tesekkurler bu aralar yazdiklarim dusmuyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum