Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 18:17:12
EUR 34.7748 18:17:12
USD 32.4684 18:17:12
ALTIN ONS $2337.9850 18:17:12

Grafiği gönderen: LostPassenger

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Alıntıdır..

Sence hangisi?

Yorumlar (100)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bakınca detaylı evet gerçekleşmemiş ve yeni değil alıntı ama ben 22.190 iğnesinin 24 saat içinde geleceğini ordan belki 1k düzeltme ve 24k yi önümüzdeki hafta göreceğimizi düşünüyorum acemice his ytd

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Çok sağolun.
İhtimallerin hepsi çöp oldu. Konu başlığına değil dipteyken yazdığım yazıya odaklanınız.

@Selda09 sağolasın.

Ozzeus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bence 8 temmuz da gördüğü 3 numara 22.190 dan aşağıya vurabilir bu gece 10 gün ara geçti bu noktanın üstünden ytd

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Hayırlı sabahlar kardeşim ıyi mısın

0BeğenmedimŞikayet

Ozzeus ()

Dostum çok geçmiş olsun öncelikle. 1 ve 2 olacağını ben şahsen düşünmüyorum ama 3 ten de emin değilim. Şahsi fikrim

3BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

5nci gündeyiz.

0BeğenmedimŞikayet

emel_1 ()

Selam, like haklarım dolmuş buradan like

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Evet tahminim bu şekilde. Flama kırılımı 19500 civarlarında sarı kanal 19200 300 civarında ikiside aşağı kırılırsa stoplar geçerim yapacak bişey yok.

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Ok haklısın. Mesela şuan alıp haftaya satmak mantıklı. Çünkü haftaya kadar yeniden üst banda hareket bekliyorsun.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Kaldıraç kullanma zaten bosver. Mesele şu ki long acıyorsak yükseliş bekliyoruz short acıyorsak düşüş bekliyoruz. Ona göre de spottakiler değerlendirme yapabilir.

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Teşekkürlerr. İzleyelim duruma göre yeniden hareket ederiz.

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Ben boğa için mal topluyorum zaten. Al sat beceremiyorum üstad. Short long da kullanmıyorum. Ama duruma göre değerlendirme yaparız...

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yazdığım şeyi grafikle de anlatayım.
Bir önceki alt temasdan tepeye gitmesi 5 gün aldı. Ve yine yukarı banda gitmesi 5 gün alsa şayet 18 temmuza denk gelir bu da fed öncesi fiyatlamanın başlaması için iyi bir gün sayımı olur. Ordan tekrar aşağı gibi...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bu trendi kaybederse 0.17 ardından 0.14lere kadar gidebilir. İyi gözükmüyor pek.

Önder8080 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ona soracak olsam sorardım sana soruyorum

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Umrumda olmaz git @etacarter a sor

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ya evde misafir var senin önceki yorumlarını okuyup anlayacak vaktim olmadı ben sana dümdüz soru sordum sand düşecek mı sen ne dedin ?

1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Susma da 19.82 95 98 de sattığım malın tamamını kactan almam lazım geri onu söyle bari ben soru sorarken şaka yapmam kriptodan al sattan bağımsız şaka yaparım

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Neden geçeyim. Ordan bakınca ne gözüküyorum ben? Düşeceğine inandığım şey için mi alım yapıyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gelsin alcam acısını hadi bakalım

_feNOmen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_feNOmen_ ()

süper ikilisiniz:))

-1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Dünya g. ms sen de acit canımı sen bari anla ya

-1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yoruma yazdığımı geç lost ben açıkça iki kere sordum sand düşecek mı sen de düşüş olacağını bayramın ilk günü söyledik dedin bu ne demek oluyor daha düşecek demek

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bu yorumuma yazıyosun. Sonra düşcek dedin diyosun.
Ben alım yaptık yazmısım bir tek anlamayan sensin @Selda09

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Bizde uyarıyoruz kanmayın diye ama nafile

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bırakın kardeşim para kolay kazanılmıyor bekle der insan ya panik var al 20 lira oldu yazik

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Önder8080 ()

Hocam Ogn ye de bı bakarmisiniz çok düştü alim yaptım. btc yukarı yönlü tepkide nereleri gorebilir

0BeğenmedimŞikayet

Engizem ()

Durdun durdun şimdi mi sattın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum