Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 15:21:21
EUR 34.7829 15:21:21
USD 32.5185 15:21:21
ALTIN ONS $2313.6400 15:21:21

Grafiği gönderen: Varabey

bunyaminy ytd

Yorumlar (142)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hafif aşagı inip yukarıda çıkabilir burdan yükselebilirde ons usd olarak. Ytd

Avcılar_2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avcılar_2 ()

Ustam merhabalar, bu Altın yada gümüş sizce bu oranlardan aşağımı iner yoksa yükseliş devam edermi? Önsezilerinize güveniyorum

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

7 gün graf sonu ytd

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Teşekkür ederim hocam hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

11 gün sonra diye düşünüyoruz sadece yerel parite usd tl haçı düşündürüyor sn levent 06 ytd

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Yükseliş başladı diyebilirmiyiz hocam

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

altın ons 1750 1714 1845 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mc764300 ()

@Varabey Bünyamin Bey selamlar, tl tarafına geçmişiniz hayirli olsun, elinizde usd yi de tl ymi çevir diniz sadece emtiami

-1BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

aslında efendim benim bir korkum kriptaya yapılan operason benzeri bir durum dolar tarafında olurmu? olursa heryer toz duman olmazmı?

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Zamlar senelik sene sonunda belki daha yukarda olur benim yaptıgım bagdan herseferinde fazladan bir salkım üzüm toplamak ytd

Net_X için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

yok efendim yaptığımız işlemler bizi bağlar siz dert etmeyin. bende sizin gibi düşünüyorum ama diğer yandan maaşlara yapılan zamları düşününce sanki dolar la pek ilgilenmicekler havası görüyorum bir süre daha (yapılan zamlar yeterli değil tabikide)

0BeğenmedimŞikayet

Skynr ()

kimse zarar etmesin herkes bu ortamda birinin yanına bir daha ekleme hevesinde kimse kimsenin parasında gözü yok gümüş piyasada kullanılan bir emtia kar ortaklığı gibi düşünmek lazım

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Mb parayı topladı democlesin kılıcı gibi niye elinde tutuyor anlamadım ve güvenmiyorum şahsi fikrimdir kimse bana itibar edip işlem yapmasın ltfn ben sadece teknik temel verilerime göre hareket ediyorum umarım herkes kar eder sadece ben zarar ederim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

tabiki öyle ama siz böyle düşünüyorsanız bir bildiğiniz vardır. teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ben riskleri bölüyorum şu anda %75 tl tarafına geçtim tüm sepetimde şu anda gümüşden sonra en ucuz enstürüman tl benim için kim bilebilir ne olacagını sn netx ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Anladım abi.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

%50 vardı %25 ini sattım sn yanlız insan ytd usd bazlı fiyat korkum yok usd tl kuruna güvenmiyorum ytd

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Ah be abi bereketli olsun.
Abi ons korkum olsun mu kısa bir yorum yapsan gerçi onstan korkum yok demişsin okudum.

0BeğenmedimŞikayet

Net_X ()

varabey biraz dolar var kurtulsammıki bende sanki 18 görür gibi

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

%50 vardı %25 ini sattım sn yanlız insan ytd

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Ecmain sn 24 harfli

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi yüzde 25 derken aldın mı sattın mı?

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

Bereketli olsun abi

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Gönderdim yerel haç artık güven vermiyor ons olarak graf çekincem yok sn 24 harfli

BuNickTamYirmiDörtHarfli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiDörtHarfli ()

%25 e ne oldu abi gönderdin mi :)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Sepetteki gümüş %25 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İki sarı alan arasında 1/3 bu güzeldi )))

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Senaryo geregi iç ve dış figüranlarla c2 yapmış emtiayı kuzey yaptırırken yerel haç da güney yaptırarak efendilerine hizmet ederler ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

usd nin de düzeltmesi yakın ytd

Unique_identty için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Unique_identty ()

nasıl yani hocam dolar ın hareketine göre derken

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum