Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 00:29:28
EUR 34.9839 00:29:28
USD 32.2051 00:29:28
ALTIN ONS $2414.8350 00:29:28

Konu: altın ons 15 dk atnalı

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Grafikte saat 19.30 da tamamlanan bir atnalı formasyonu mevcut. Oluşumdan sonra nasıl yükseliş geldiğini görüyorsunuz.

Sanıyorum hemen hemen o saatlerde gümüş aldınız. Aynı saatlerde bu oluşumu gören de aldı. Aranızdaki fark o kişi tekniğe güvenerek yüksek ihtimalle yükseliş olacağını öngörüp aldı. Siz ise şansınıza aldınız ve yükseldi. O kişi aldığı 3-5 işlemden birinde stop olur siz ise tamamen şansa bazen paranızın büyük bölümünü bile kaybedebilirsiniz.

Şahsınıza yönelik değildir yorumum sakın sizi eleştirdiğimi düşünmeyin çok üzülürüm.

Yorumlar (99)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hkaranfil ()

Masallahiniz var tebrik ediyorum devamını bekliyorum takibe aldım analiz yapan arkadaslar azaldı sagolun

Pol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Daha kısası fed geldiğinde muhtemel düşüş olur. Fed e kadar ne kar aldın aldın. Fed sonrası al povılı bekle böyle devam:))

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Onlar kendileri yapamaz:)

1BeğenmedimŞikayet

Pol ()

aldım hocam 11,7 ve 11,67 iki parça 1/3 TL de bekliyorum

Ankara0668 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Beni biliyorsun zarar ettik yeterince iner çıkar dedik bu kadar da üzecegi de varmış. Nasip ya olmayınca olmuyor

Bjk3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

bi tahmin yaptık başımıza gelmeyen kalmadı :)

GEÇİLMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pol ()

üstüne alındıysan sanada demekki lafım ben demiştim diyip takipçi kasmak gibi amacım 2017 den beri burdayız isteyen takip eder istemeyen etmez saygı duyarım ayrıca özellikledw söyledim ben kendi aldığım yerleri yazıyorum diye herkes kendi karar versin diye

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ankara0668 ()

Üstat aldinmi sen gümüş

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

mesela 15 dakikalık grafikte bir oluşum daha var tamamlanırsa şayet henüz oluşmadan atalım bu sefer birlikte izleyelim. Antrenman niteliğinde olsun.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

inş beklediğin rakam gelir hocam hayırlısı

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GEÇİLMEZ ()

Konforla geç dostum başka bisi yapma:)

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

emir gir hocam en güzeli o yoksa bizde satamıyoz bekliyoruz uçup gidiyor

Yol_gümüs için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Arkamdan konusma, zoruma falan gitmedi niye gitsin keske daha da asagidan alabilseydin herkes kâr etsin kazansin ben kimsenin zarar etmesini istemem, bereketini gör gözümüz yok ama yanlış anlayip kimsenin arkadasindan dedikodu yapma yakışmaz, gömmek falan cok cirkin kelimeler zaten hic girmiyorum o konuya, kac aydir bu sitedeyim kimseyi kirmamaya özen gosteriyorum sizi de kirmayacagim ama amaciniz hedef verip bakin ben demistim diyerek sayfada usta olmak takipçi kasmaksa o başka, ona da saygim var buyrun meydan sizin alkislar size gelsin

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Anladım hocam ben kapanışı görmek istiyorum alım için hayırlı bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Kazanamadık elimiz kolumuz bağlandı satmadık 0.8420 parite gördüm satmadım satsaydim 400..500 gr vardı helalinden

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

teşekkürler hocam kazandırabildiysek ne mutlu bi kaç kişiye özellikle 11,80 lerde alacaktı bekle dedim iyiki beklediler

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

Teşekkür ederim hocam daha aşağıları beklemiyorum

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Rakamların geldi güzel analiz etmossiniz. 11.55 e değdi an ve an takip ettim:))

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

biraz subjektif bir dal teknik analiz dediğimiz şey. Sebep bu. Aynı grafiğe bakıp farklı analizler mümkün olabiliyor. Ayrıca çok ciddi başarıları olan nice ustalar var bu sitede.

Teknik analizde bir de şöyle bir durum var. %70 başarı oranı çok iyi sayılır. Zira tekniğe göre alıp satan kişiler stop kullanır.

Mesela bana göre risk kazanç oranı en az 1'e 3 olmalı. Ne demek bu derseniz şöyle ki: bir malı aldım hedefim %6 ise aşağıda ön gördüğüm marj maksimum %2 olmalı.

Bu şekilde işlem yaptığımızı farzedelim ve başarı oranımız yarı yarıya olsun. Yani tahminlerimizin yarısı tutuyor yarısında yanılıyoruz diyelim.

Peşi sıra 4 işlem aldık ve ilki stop oldu %2 kayıp. Sonra hedefe gitti %6 kar, sonra stop %2 kayıp ve son işlemde %6 kar.

Sonuç: totalde %8 kar olur. 4 işlemden 2 si hedefe 2'si stop başarı oranı %50 hedefledim üstelik.

1BeğenmedimŞikayet

Pol ()

hocam her zaman gelmeyebilir önemli olan burda bişeyler yazanı pusuda bekleyip yazdığı gelmeyince atıp tutmamak ha 10 tane yazar 9 u gelmez o ayrı onuda ben eleştiririm bu arada değerli yorumların için teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Pol ()

hocam 11,7 den parçalı alıma başlayacağımı söyledim 11,7 ve 11,67 den iki parça aldım 1/3 tl deyim 11,55 e düştüğünde 13 kuruş gibi makas oluyodu

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Aldiniz mi ben almadim :D 11.61'in altinda vermedi fiba bende, sizde farkli olabilir bankanizin kuru

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Bende tebrik ediyorum sizi sizce yarın daha aşağı gitme ihtimali yok mu

1BeğenmedimŞikayet

Pol ()

sağol hocam bazılarının zoruna gitmiş sanırım 11,552 geldi 11,550 gelmedi diye sanırım gömüyolar nokta atışı yapan varsa buyursun bizde onu takip edip alalım sonuçta kimin söylediği önemli değil para kazanmamız önemli

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum